SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, dieta IF do oceny .

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
Witam , od 3 dni jestem na IF 20/4 okno żywieniowe wypada mi od 20 do 24 wieczorem , trenning 17 potem delikatne cardio typu 30 min schody / rower . Prosił bym o ocenę diety

zapotrzebowanie wyliczylem na http://1percentedge.com/ifcalc/

fota poglądowa





Wiek: 25
Płeć: men
Waga: 115
Wzrost: 186

aktywność , 4-5 x w tyg siłownia + cardio , trenning duże ciężary 6-8 powtórzeń .

przykładowa dieta: do ostatniego posiłku dodaje jeszcze 3 x omega 3 olimp mega caps. Proszę o ocenę diety.




Zmieniony przez - headroom w dniu 2013-05-24 13:21:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
Ja bym poczekał z tą kreatyną. Zrzucisz teraz troche, nabierzesz siły i techniki lepsze efekty będziesz miał niż jakbyś teraz zaczął. A białko też nie wiem czy jest potrzebne. Z diety masz 250g dziennie, po co więcej? Okno jak zmienisz nic się nie stanie byle kaloryczność się zgadzała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Jak się ogólnie czujesz po tych 4 dniach na IF?

Posiłek 2 możesz dać jako ten po treningu. Wrzuć też inne dni żebyśmy zobaczyli jak one wyglądają.

Daj czasami tłustą rybę jako źródło białka, witamin D i omega 3, wieprzowinę, wołowinę. Twaróg możesz zmniejszać dodając więcej źródła wapnia o wysokiej biodostępności (kefir, jogurt, maślanka, wędzone szprotki). Urozmaicaj warzywa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
czuję sie wyśmienicie na tym IF, cały dzien chodzę nakręcony .

jutro zapdam zrzuty z całego tyg, wyliczone wszystkie macro micro . Dzis zrobilem tak jak mowiles, zamieniłem posiłki 1 z drugim , i jestem pełny .. nie wiem czy dam rade z 3 w oknie :D

dzieki za rady.

Zmieniony przez - headroom w dniu 2013-05-24 21:55:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Wrzuć też trening i napisz jak wygląda suplementacja.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
moj trenning narazie jest obiegówką , ponieważ nie miałem styczności z siłownią przez około rok czasu . Myślę skończyć ten rozruch w przyszłym tyg i wystartować z trenningiem push / pull na przemian , jak go ułożę to wstawie w tym temacie .

co do suplementacji , planuję kupić izolat sciteca (rok temu korzystałem i chyba zostanę przy tym , wydaje mi sie lepsze od izolatu Vitalmaxa ) czy moze lepiej zwykły koncentrat ? głównie białko bedzie służyło do podbijania białka w diecie .

Kreatyna ? tak nie ? nigdy nie stosowałem ^^ wiec nie wiem czy nie zostawić sobie pierwszego cyklu na masę kiedyś tam.

mam omegę - 3 mega caps olimp jeszcze 3 paczki po 120 caps

do drugiego posiłku 30 ml oleju lnianego

Cissus - pół paki

witaminki

wszystko w oknie żywieniowym spożywam .

w czsie postu , piję tylko kawę rozpuszczalną bez cukru , za zwyczaj z rana .



no więc przykładowy jadłospis, ta wpieprzowina w tym kalkulatorze jest strasznie kaloryczna i tłusta .. wiec nie wiem czy nie zostać przy kuraku i wołowinie . 3 posiłek jest w wersji spaghetti .













Zmieniony przez - headroom w dniu 2013-05-25 11:12:43

Zmieniony przez - headroom w dniu 2013-05-25 11:13:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
W przypadku wieprzowiny możesz kupować chudsze elementy, np szynka, schab a karkówkę wybierać lepszej jakości.

Jak odżywki białkowe używasz w trakcie posiłków do podbijania ilości białka to bierz 100% Whey Protein lub Professional. Są w tych samych cenach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
karkówkę mam b.dobrej jakośći, znaczy biore z mięsnego , tylko znaczy sie wybierać tą która ma najmniej "białych elementów " ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Najlepiej jak najmniej ścięgnista. Jak masz ładną z pewnego źródła to ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
pytanie panowie :

jak najszybciej udusić / usmarzyć wołowine bez kości ( nie wiem co to za część ) 25 zl / kg :D

zawsze spożywałem wołowine w postaci "tatara" z polędwicy wołowej . A dzisaj chce sobie ogarnąć duszoną wołowine w cebuli z pieczarkami i kaszą gryczaną !

jak zrobić tą wołowinę w jak najkrótszym czasie , zeby to nie trwało 2h .


co do rezultatów IF spadło ok 3 kg w przeciągu 2 tyg. w tym tydz bez cwiczeń (przeziębienie )

więc jest git :)

Zmieniony przez - headroom w dniu 2013-06-01 11:01:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Zależy jaki to element. Po cenie można się domyślać, że jakiś niższej klasy - dość ścięgnisty. W takim przypadku ciężko będzie zrobić na szybko.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybieramy najlepszy smak Scitec 100% Whey Protein ! Nagrody!

Następny temat

Oferta Scitec Nutrition w sklepie SFD

Wiecej