SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, siłownia i aeroby.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2533

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Waga

74

Wzrost

176

Obwód pasa

84

Obwód klatki piersiowej

86

Obwód uda

55

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

bieganie (3x tyg.), orlik (kilka razy w tyg.)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej

-

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

-

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

-

Cel/problem/opis

Redukcja, plan treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1638
Witam, ostatnio stłukłem sobie udo na orliku, więc trochę posiedziałem w domu co dało mi do myślenia, żeby już teraz zapytać się jak połączyć 3x aeroby i początki siłowni w planie treningowym. Głupio zrobiłem, że zaprzestałem diety, bo po miesiącu schudłem już 3kg, ale wszystko wróciło do normy.. Teraz chcę się wziąć w 100% i spalić do 68-70kg. Tak więc moje pytanie brzmi: jak połączyć aeroby z siłownią?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1638
Czyli na śniadanie co moge sobie zjesc?

PS. jaki plan FBW sobie zrobić na pierwsze spotkanie z siłką? Jakieś przydatne linki? Jeszcze jedno to: przez ile czasu FBW robić?

Zmieniony przez - karpiu w dniu 2013-09-03 18:50:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aero w dni bez siłki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2597
Jak chcesz, możesz na czczo(tylko wtedy jakiś antykatabolik), możesz po siłowni od razu, możesz w dni nietreningowe - do wyboru do koloru :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po treningu siłowym lepiej nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2597
jakieś argumenty ?

Podkręci jeszcze bardziej metabolizm po siłówce.

Zmieniony przez - bernbern w dniu 2013-08-26 12:25:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2597
Na każdego działa co innego, wiele kulturystów kręci aeroby po ( np. Karmowski) i nie narzeka, a wręcz poleca. Sam też nie narzekałem na spadki sił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Na redukcji aero po siłowym może być, ale na masie lepiej w dnt

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1638
Zakładam, że na siłowni będę robił FBW 1 zestawem, więc w każdym dniu byłyby robione nogi, to na pewno dobre wyjście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
tak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1638
To czekam aż zejdzie krwiak z uda i lecę powoli to rozbiegać. Myślę, że za 3 miesiące będę mógł wrzucić zdjęcia przed i po

Zmieniony przez - karpiu w dniu 2013-08-26 13:38:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do sprawdzenia-- 80kg--

Następny temat

Dieta masowa - Oblukaj Szefie ;P

WHEY premium