SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, co do tego, co zmienic, dodac, zeby nie bylo lipy na wakacje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4158
Siema,

Ankieta

Wiek - 31 lat
Wzrost - ok.180 cm
Waga - 98 kg

Wymiary:
Klatka - 124 cm
Brzuch - nad pępkiem 91 cm
Pas - 92 cm
Biceps - 44 cm
Udo - 65 cm
Łydka - nie wiem

Wyniki Siłowe:
Nie wiem, nie sprawdzałem dawno.

Trening:
Split typowy
aeroby na cyklu 3x20-30min. max na poczatku pozniej bede zwiekszla

Dieta:

Zbilansowana, na poczatek tne kcal aerobami, pozniej bede ucinal z zarcia (wegli)


Ostatni cykl - w trakcie cypio solo, tydzien temu skonczony bold i tura

Cel cyklu - redukcja, poprawa gestosci, ubicie (w skrócie zrobienie dobrej formy do czerwca, po cyklu masowym ..
Środki jakie chce użyć - i tutaj prosiłbym o pomoc w zmianie ew. poprawie.

chce zmienic cypio na propa 100mg e2d lub ed, do tego tren i tutaj nie wiem hexa/ace czy enan ? (mialem kontakt z trenem ale nie bardzo czulem go takze wydaje mi sie ze wałek lecial) zastanawiam sie rowniez nad masteronem tez nie wiem czy dlugi czy krotki estr (nigdy nie bralem) do tego T3 (tez nigdy nie bralem), clen ew. tez idzie w gre

ogólnie orale powoduja u mnie zgage, dlatego wolalbym wszystko oprócz wiadomo T3 i Clena ewentualnie w strzalach

W skrócie

Prop 100mg ed czy e2d ?
razem z propem np. Hexa e3d ?
i tak do 12 tyg. a potem przejscie z trena na masteron ?

jak w to umiescic T3 ? jakie dawki ? (nigdy nie bralem)
badania co do estro bylo ponad norme ale zbilem aromkiem i teraz jest w widelkach, prolka w widelkach, tesc grubo ponad widelki, delikatnie ponad norme hdl i ldl (odbieg minimalny)

moglby mi ktoś ogarnięty to rozpisac/rozlozyc dobrze ?
hcg co 6tyg. 5000j. rozbite na 1250 e2d

Z góry dzieki za odpowiedzi i pomoc


Zmieniony przez - OSTR_MEDYK w dniu 2018-03-10 17:03:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krystian 27
arek.z90
No jezeli taki Autorytet jak Natan potwierdzil, ze dobrze glowkuje to az mi przybylo w klacie 10 cm ;) Dzieki. To jest opcja dla tych, ktorzy sa pewni, ze wytrzymaja bez podjadania. Jezeli bez t3 "nie chodziles mocno glodny" to na t3 bedziesz chodzil bardziej glodny. Moze i jest to opcja dla tych, ktorzy na redukcji lubia wiecej jesc, ale to chyba mija sie z celem, zeby ladowac w siebie chemie tylko po to, zeby wiecej jesc, bo jezeli ktos bez t3 nie potrafi sie oprzec pokusie, zeby wiecej jesc to na t3 napewno nie da rady i efekt moze byc odwrotny od zamierzonego.

Chyba do konca to tak nie dziala bo im wiecej organizm przerobi jedzenia tym lepiej myslisz ze dlaczego na masie tez lecimy T3

Nie wiem. Myslelem, ze po to, zeby metabolizm byl na wiekszych obrotach, ale w sumie to to samo co napisales, ze organizm wiecej przerobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jakoe byly wczesniejsze cykle?jaki byl ostatni?dawki tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
Prop i tren ace plus t3 do skutku lecisz nie zakladaj dlugosci cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4158
Lodzianik, w takich dawkach bedzie ok ?

Prop - 100mg ed
Tren Ace - 75-100mg e2d
i T3 jak ? - 25mcg i codziennie zwiekszac o 25 az dojde do 75 i tak do jakiegos momentu i wiem ze z dawek schodzic nie musze tylko moge z dnia na dzien przerwać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
zbadaj ft3 na 50 mcg i zobacz jaki będzie poziom może wystarczy , jak będziesz na 50 bierz 3 dni weź rano tabsy godzinę przed badaniem i idziesz robił badanie ft3

dawki do redu 50-100 mcg sprawdzają się znakomicie,kwestia dobrania dawki pod siebie

takie dawki saa pod t3 będą ok

odstawiasz z dnia na dzień t3


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-03-11 19:17:41
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4158
Odświeża na chwilę

Zamiast T3 mam Novothyral jak w tym przypadku rozbić dawki ? Od ilu tab. zacząć i do ilu Max. Zwiększać? Stosować to piramidka? Chciałbym już jutro zacząć także proszę o odp. Z góry dzięki


I czy novothyral sprawdzi się tak samo dobrze jak t3 ?


Zmieniony przez - OSTR_MEDYK w dniu 2018-03-18 19:41:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
sporo osób stosuje novo , które masz novo ?? to 100+20 ?? tutaj stawiam że 2 tab powinny robić robote
żadnych piramidek tutaj nie musisz robić zaczynasz od 2 tab po kilku dniach bierzesz na czczo 2 tabsy idziesz zbadać tarczycę i ew wtedy można podbić dawke w zaleznosci jak wyjda badania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4158
Nie zdążyłem edytować, mam ta opcję 100mcg t4 i 20t3 w tabsie czyli rozumiem nie sugerować się dawkami t3 75mg = 4tab. Novothyralu bo taka dawka odpowiadalaby mniej więcej takiej ilości samego t3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
nie zwracaj uwagi na t4 wcale,licz tylko t3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4158
Ok dzięki czyli wyjdzie 40mcg t3 i taka dawka ciągnąć cały czas ? I zwiększyć dopiero wtedy jeżeli wyniki wyjdą w widelkach ew.lekko ponad widelki?

Po badaniach wrzucę tutaj screen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
badania możesz już zrobić po 4-5 dniach brania novo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Enan + Meta dla ogólnej motoryki i hipertrofii

Następny temat

Niski estradiol a letro

WHEY premium