SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redu. Prop + Metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1391

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

115kg

Wzrost

195

Obwód ramienia

43cm

Obwód klatki

120cm

Obwód uda

67cm

Obwód talii

98cm

Staż na siłowni

4lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Plan wbicia na VLCD

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Brak

Opisz swój plan treningowy

BJJ+ siłownia + Basen 1/tyg.

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ENDO

Stan zdrowia

Zdrów jak ryba

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 140 martwy 150 siadło lekko, maxa nie próbowałem przysiadów nie robiłem na dużych ciężarach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 594
Planuje wbić się na takie combo. Padło na propa bo się stosunkowo słabo aromatyzuje + Metka jako antykatabolik
Prosiłbym o porady odnośnie częstotliwości stosowania , bądź ewentualne zmiany gdyż jeszcze nie kupione SAA więc sprawa otwarta.
Była przerwa w siłowni 2 miesiące. BJJ miech. Aktualnie już leci wszystko jak powinno . Chciałbym zgubić trochę smalcu gdyż utrudnia to mobilność .

Z góry dzięki za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 594
Zamykająć temat SAA . Sam prop styknie. Fajnie, portfel mniej zaboli . Więcej na michę :D
Tylko jak go dawkować ? Iniekcje raczej poślady bo słyszałem że łatwo sobie w barku kuku zrobić jak ktoś nie ma wprawy .
Jakieś uwagi odnośnie testo ? Czy pojawi się gino ? znajomy miał... No koszmar. Rękami i nogami chcę się bronić przed tym


Zmieniony przez - willy666 w dniu 2017-10-02 21:29:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93278 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
metka zbyteczna , sam prop tutaj wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Dokładnie jw . Jako antykatabolik prop sprawdzi się idealnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 594
Sam prop wystarczy mi podczas tej wycinki nie wcięło mi mięcha? Jak spadnę z siły to się ziomeczki z salki zaczną mścić za przegrane sparingi hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Na redukcji i tak spadniesz na sile , tutaj nie ma co liczyć na inna opcje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
to juz zamiast mety lepiej dac oxe lub halotestin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 594
Panie Sebastianie . Oczywiście :) Lecz chciałbym zmaksymalizować palenie smalcu i zminimalizować spadki w mięsku i sile . Staram się minimalizować stary a nie liczyć że ich nie będzie .
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 594
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93278 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
to ja później odbijesz to oni będą wiązani
nie da się redukować i mieć więcej siły , spadek musi jakiś być
choć przy 1 cyklu czasem można osiągnąć coś w rodzaju rekompu ,spalić smalec i dobudować optycznie mięsa
lecz nie na vlcd na pewno
może warto polecieć z minusem kcal i dołozyc trochę aero lub dodatkowe sparingi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93278 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
willy nie umieszczaj takich treści na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 594
Mea Culpa !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok enan, badania prolka nad normą

Wiecej