SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Redox Extreme

Wysłana -
Strzała! Testował ktoś z was może Redoxa? Jestem zainteresowany, ale nie jestem pewny w 100% czy ten produkt jest wart swojej ceny. W sierpniu korzystałem z Burn4All Extreme, niestety ze słabą dietą, więc efekty były nijakie. Jakie jeszcze innne spalacze polecacie? Pozdro.
Wysłana -
Witam

Redox Extreme to nowy produkt od firmy allnutrition. Należy on do grupy spalaczy tłuszczu mających za zadanie wspomóc proces odchudzania, którego oczywiście podstawą jest odpowiednio skomponowana dieta i trening. Spalacz tłuszczu ponadto może dodać nam energii, której w tym okresie brakuje ze względu na ujemny bilans kcal a co za tym idzie gorsze warunki regeneracyjne. Zatem tego typu preparaty stosowane rozsądnie mogą być pomocne i z pewnością warto po nie sięgać.

Suplementy te działają na dwóch płaszczyznach :

1.Nasilają proces termogenezy, czyli inaczej produkcji ciepła. Organizm jest w stanie pozyskiwać energie z cukrów, kwasów tłuszczowych czy aminokwasów w formie ciepła. Suplementy te najczęściej nasilają proces produkcji ciepła, na skutek czego dochodzi do przyśpieszenia redukcji tkanki tłuszczowej. Spalacze zawierają w swoim składzie kofeinę, katechiny herbaciane, kapsaicyna z pieprzu kajeńskiego, synefryna z gorzkiej pomarańczy i inne.

2.Zwiększają aktywność i poprawiają wydolnośc. Zawarta w tych preparatach kofeina pobudza do działania i zwiększa zdolności wysiłkowe, które są gorsze w okresie redukcji na skutek ujemnego bilansu kalorycznego.

Produkt Redox Extreme jest polecany przez szereg osób, zatem warto w niego zainwestować. Zakupisz go pod tym linkiem:

https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Redox_Extreme-opis37698.html?utm_source=LP&utm_medium=LP_1&utm_term=ANRedoxx&utm_campaign=CID0431 

Pozdrawiam

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Osobiście nie stosowałem , jednak z opini które czytałem / słyszałem zapowiada się całkiem dobry produkt .
Wysłana -
mialem okazje tetsowac,
produkt dziala calkiem ok pod katem termogenicznym, po 3 kapsach leje się dosc mozno, czuc wyraznie ze grzeje,
dla mnie nieco malo kofeiny, dokladalem 200mg do porcji spalacza.

zjadlem okolo 5-6 porcji by miec rozeznanie o dzialaniu suplementu, jednak na efekt dlugofalowy trzeba poczekac, gdyż podjada go moja kobita teraz na redu
Wysłana -
TomQ-MAG
po 3 kapsach leje się dosc mozno, czuc wyraznie ze grzeje,

Witam, nie stosowałem nigdy żadnego spalacza. Chciałbym się dowiedzieć co konkretnie oznacza Twoja wypowiedź. Jak grzeje ?
:D
Wysłana -
Usunięty przez antypimp za naruszenie Pkt 4 regulaminu forum.
Wysłana -
Yoo
TomQ-MAG
po 3 kapsach leje się dosc mozno, czuc wyraznie ze grzeje,

Witam, nie stosowałem nigdy żadnego spalacza. Chciałbym się dowiedzieć co konkretnie oznacza Twoja wypowiedź. Jak grzeje ?
:D

chodzi o to, ze poziom termogenezy wzrasta, czyli zwiekszasz temperature ciala, co wspomaga efekt wykorzystania fatu na potrzeby energetyczne
Wysłana -
Próbowałem redox extreme, przyznam że łączac z planami z Potreningu rezultaty mam zadowalające :)
Jak już pisałem w jednym z tematów wpływa u mnie również na poprawę nastroju
Wysłana -
dobry termogenik, mi brakuje w nim troche kofeiny, ale zawsze mozna kapsa dorzucic solo
Wysłana -
Dla mnie to genialny spalacz, mam teraz taki super metabolizm. Używam od 2 tygodni i moja fałdka jest widocznie mniejsza. Właśnie mam zamiar zamówić kolejne opakowanie:) (biorę 3 tabletki dziennie)
Wysłana -
redox faktycznie fajnie nakreca, zwlaszcza termogeneze
Wysłana -
Wiesz co ja stosowałem Redoxa od grudnia do połowy lutego, jestem mega zadowolony.
Poprawił mi metabolizm,
Pozbyłem się resztek tkanki tłuszczowej, z którą miałem problem,
Miałem mega mocne treningi,
Polecam każdemu

Zmieniony przez - michalox2891 w dniu 2018-03-21 17:43:30
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź