SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Redox Extreme

Wysłana -
Strzała! Testował ktoś z was może Redoxa? Jestem zainteresowany, ale nie jestem pewny w 100% czy ten produkt jest wart swojej ceny. W sierpniu korzystałem z Burn4All Extreme, niestety ze słabą dietą, więc efekty były nijakie. Jakie jeszcze innne spalacze polecacie? Pozdro.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Osobiście nie stosowałem , jednak z opini które czytałem / słyszałem zapowiada się całkiem dobry produkt .
Wysłana -
mialem okazje tetsowac,
produkt dziala calkiem ok pod katem termogenicznym, po 3 kapsach leje się dosc mozno, czuc wyraznie ze grzeje,
dla mnie nieco malo kofeiny, dokladalem 200mg do porcji spalacza.

zjadlem okolo 5-6 porcji by miec rozeznanie o dzialaniu suplementu, jednak na efekt dlugofalowy trzeba poczekac, gdyż podjada go moja kobita teraz na redu
Wysłana -
TomQ-MAG
po 3 kapsach leje się dosc mozno, czuc wyraznie ze grzeje,

Witam, nie stosowałem nigdy żadnego spalacza. Chciałbym się dowiedzieć co konkretnie oznacza Twoja wypowiedź. Jak grzeje ?
:D
Wysłana -
Usunięty przez antypimp za naruszenie Pkt 4 regulaminu forum.
Wysłana -
Yoo
TomQ-MAG
po 3 kapsach leje się dosc mozno, czuc wyraznie ze grzeje,

Witam, nie stosowałem nigdy żadnego spalacza. Chciałbym się dowiedzieć co konkretnie oznacza Twoja wypowiedź. Jak grzeje ?
:D

chodzi o to, ze poziom termogenezy wzrasta, czyli zwiekszasz temperature ciala, co wspomaga efekt wykorzystania fatu na potrzeby energetyczne
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź