SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recepty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiecie czy można kupić druki recept z drukarni bez żadnych problemów?
Ile może kosztować sztuka? Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Cholera, nie gniewaj się ale to już podpada pod handel i muszę skasować!

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.



Zmieniony przez - Gochan w dniu 2002-08-20 01:38:29

Zmieniony przez - Gochan w dniu 2002-08-20 01:39:48

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiecie nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
poprostu nikt tego nie kupuje tylko sie prosi kogos kto ma w rodzinie lekarza jak sie samemu nie ma znajmosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli nie można ich kupić w drukarni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
Nie a nawet jak to co?? Powiedzmy że masz recepte na powiedzmy testosteron. I co?? pieczątka lekaża powiedzmye załatileś i sam wypelniłeś. Idziesz do apteki a produkt dostqajesz na 2 dzień wiesz o tym?? Pierw oni zadzwonią do lekaża czy faktycznie taką recepte przepisał. Wiec nawet nieprubój bo zasze kończy sie tak samo.

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
JAK MACIE CORELA9 TO MOZNA NADRUKOWAĆ PIECZATKE WYGLADA JAK PRAWDZIWA.MOZE NIE DOSTANIESZ TAKICH RZECZY JAK TESKA ALE JA NP KUPIŁEM NOLVADEX ,CLOMID,POWODZENIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
a warto za takie gowno beknac?

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
JAK KTOŚ JEST FRAJEREM DO GO ZŁAPPIA JA WYSYŁAŁEM KOLESI TRZEBA MYSLEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawda lepiej uwazac z podrabianiem recept. Moj kolega rok temu mial wielkie nieprzyjemnosci z tego powodu(wlasnie drukowal pieczatki i podrabial podpisy). Tylko dzieki temu, ze jego ojciec znal jakiegos policjanta uniknal problemow!

Wydafca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja słyszałem że można kupić, Maniacgym a Ty skąd miałeś recepty?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na mase?

Następny temat

Odpowiedzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium