SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recenzje spalaczy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 41 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6001
Siema. Mam na oku kilka spalaczy z "górnej półki" stąd też chciałby poznać wasze opinie być może ktoś miał styczność. Generalnie stawiałem podczas wyboru głównie na 2 składniki mianowicie gera i joha poniewaz będzie to zamiennik do clena na dni off na który wskakuje od maja bo narazie fat jest zbyt duzy na clen.

1. oxyelite pro
2. hypedrine
3. fx7 (nie ma johy ale jest gera i t2 ktora wydaje sie kuszaca)
4.ALPHA CUTS FEMME

1. ROCKET FUEL BLUE EDITION
ten spalacz nie ma "moich" skladnikow ale slyszalem wiele dobrych opinii, ponoc dobrze wplywa na samopoczucie wiec jego planuje na start teraz na kwiecien zanim wskocze na clena

Za każdą treściwą wypowiedź rzucam sogiem

PS nie piszcie o tesciu trenach dietach interwalach ankietach bo nie potrzebuje rady samej redukcji :) jestem na cyklu juz spory czas i wiem co to micha pozdro byczki i bociany
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93977 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
Ale co mamy ci napisać? Jak byś podał składy to co innego bo cześć tych termo ma różne wersje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79294
Fx7 bardzo dobry za rozsadna kase , oxyelite pro dziala ale bez kopa , dla mnie najlepszy Hellfire bezkonkurencyjny .
1

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dla bezkonkirencyjny jest blue magic od wxn
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15920 Napisanych postów 17933 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195868
Dla mnie Lipodrene Elite
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
czellista
dla bezkonkirencyjny jest blue magic od wxn
kosa jakich malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
kamilplnk
czellista
dla bezkonkirencyjny jest blue magic od wxn
kosa jakich malo

I co z tego jeśli nigdzie w tym momencie nie można tego kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
HIS
kamilplnk
czellista
dla bezkonkirencyjny jest blue magic od wxn
kosa jakich malo

I co z tego jeśli nigdzie w tym momencie nie można tego kupić
wszystko mozna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1502
Wszystkie slabe dosc stosunkowo ktore wymieniles z listy,oxyelite pro kopal ale starsza wersja. Zalezy co masz na mysli jesli chodzi o "mocniejsze spalacze" stare dobre ma huang rowniezrobi robote,thermal pro v5 sprawdzony,dla wielu kapitalne samopoczucie. Jesli chodzi o spalanie Eca Gold od golden labs ma w skladzie efke,sprawdzone,nie w tej dawce co na opakowaniu ale siedzi,Legion od centurion labs ma Geranium.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
T5 zion labs
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
KrzysieK997
Eca Gold od golden labs ma w skladzie efke,sprawdzone



oswiec mnie w jaki sposob?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxa na pierwszy cykl

Następny temat

Ginekomastia - najprawdopodobniej problem ze zbiciem estrogenu

WHEY premium