SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recenzje produktow Mr Big i Big Zone

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio zaczalem kupowac kilka produktow wyzej wymienionych firm i mysle ze recenzja tego co jadlem i co mam zamiar kupic moze byc przydatna.

Odrazu mowie ze nie jestem sponsorowany ,nie mam zadnego interesu w tym, bo sam place za suple jak i kazdy klijent atlety. To takie info dla troli i napinaczy, wiec za spam dziekuje odrazu, chyba ze cos konstruktywnego to mozna polemizowac.

Zachecam rowniez do wyrazania swoich opinii tych ludzi ktorzy uzywali, lecz nie opinii typu „ kupilem kazeine i nie przytylem nawet pol kilo”

Jedziemy.

Big Zone – beta alanin 250 g – wzialem 4-6 gram na pusty zoladek rano przed treningiem , okolo 5:30 rano. Po ok 10 minutach czulem mrowienie nosa i uszach wiec juz kopalo, zwazajac uwage na to ze beta alaniny innych firm musialem brac 8-10 gram aby cos poczuc. Trening wypadl dosc dobrze, dobra pompa, mniejsze uczucie zmeczenia, krotsze przerwy miedzy seriami, choc poczulem jak by sie rozkrecala pod koniec treningu jak robilem brzuch i lydke. Smak ok, lecz popelnilem blad poniewaz odrazu po zjadlem owsianke na mleku i niestety tak mnie pognalo do uchodka ze woda ze mnie wyszla, lecz nie oslabilo mnie to ani srodka. Cena do jakosci i wydajnosci dla mnie 10/10.

Big Zone –Iso Fast 90 – kupilem wanilie, smak i rozpuszczalnosc super. Rozpuszczalnosc typu cfm vitala , smak za to lepszy. Zadnych problemow zoladkowych, jak np po , nie bede wymienial po czym bo nie wiem czy moge, zeby nie byc stronniczym nie powiem. Cena dosc wysoka ale dobry izolat orazu po treninigu z duza zawartoscia bcaa. Ze wzgledu na cene moja ocena 9/10, choc wiem ze izolaty sa zawsze drogie,to tez trzeba brac pod uwage.

Big Zone – vitamaxx i cynk – powiem krotko, poraz pierwszy biore multivitamine po ktorej nie zmienia mi sie kolor moczu , nawet jak biore wiecej niz napisane jest na opakowaniu, to jest tylko znak ze sie przyswaja bardzo dobrze, jak dla mnie, kazdy jest inny. Podstawowe witaminy ktore dla mnie sa swietna baza, poniewaz inne uzywam wedle potrzeb, jak np musze wiecej D3 to sobie dokupie itp. Cena / jakosc 9/10, 9 poniewaz przydalo by sie jakis wiecej mineralow dorzucic.

Big Zone – arginine 300 gram – pierwszy raz wzialem 3gram, pusty zoladek, potem siadanie. Bylo siekiera, klatke na skosie sztnaga robilem 70kg po 6-8 ruchow bo byla taka pompa ze nie moglem wiecej uniesc a normalnie koncze ok 110 x 8. Z tygodnia na tydzien organizm sie przyzwyczail i nawet 5-7 gram dawki nie daja takiego efektu co jest normalne. Natomiast utrzymanie pompy podczas treningu jest ok, wykonuje mniej serii i jestem tak samo styrany. Lepsza wydolnosc i krazenie, swietnie sie laczy z alanina. Smak tragedia na poczatku myslalem ze nie dam rady, mieszalem z ionto vitala itp, ale potem wchodzilo pod jezyk, wiec da rade i jest ok, w zasadzie teraz mnie to z rana orzeźwia, taki kop na dzien dobry hehe. USP labs czy cos takiego bylo, nox pump, juz nie pamietam, to mialo gorszy smak a po zazyciu lezalem w lozku 20 min zeby sie „ulozylo” i tez bylo cienkie a tam bylo kilka gram argininy. Widac jakos czyni cuda i jest na plus biz zone. Ocena 8/10 ze wzgledu na smak za to wydajnosc jest niemozliwa, jak ionto vitala.

Mr Big – energy booster – kopie tak samo jak z vitalmaxa, z tym ze smak jest dobry, cena dosc wysoka, dla mnie 8/10, lecz zadko uzywam, tylko jak juz naprawde musze.

Mr Big – energy cake – samo zło swietnie smakuje, duzo energii po tym , dobre jak nie ma czasu na siadanie, zadnych nieprzyjemnosci ze strony ukladu trawiennego, dobrze wchodzi, cena tez ok 10/10

Mr Big – l-carnitine extreme 1000ml – dobrze wchodzi, smak ok, cena ok, robi co ma robic, w zaleznosci od diety oczywiscie, wiec nie spodziewac sie cudow. Ocena 10/10.

Mr Big – magnesium liquid – dolanczam ten suplement do mojej stalej suplementacji, szczegolnie jak ciezko trenuje, ( nie latem ) , smak mocny ale dobry, mozna rozpuscic w wodzie jak ktos chce, regeneracja i sen na plus, cena tez dobra , bardzo wydajny suplement, pije go czasami po twarogu na noc, albo po kazeinie, ocena 10/10/

Mr Big – Whey Protein – kupilem truskawke, bo nie bylo wanilii. Uparlem sie na wanilie bo caly czas cos truskawkowego pije i mam dosc, ale milo sie zaskoczylem bo ta truskawka smakuje, wlasnie jak truskawka! Nie jest slodka, jest poprostu dobra! Cena za 2500 g jest tez przystepna, wydajne bialko o dosc wysokich bcaa. Rozpuszczalnosc bdb, brak problemow z zoladkiem, naprawde swietne bialko po treningu i ogolnie do posilkow jak nam miesa brakuje czasami itp. Moja ocena 9/10 poniewaz sie troche pienii trzeba odczekac troche, jak sie nie ma czasu to jest to wkurzajace .

Mr Big – casein natura – zostawilem ten suplement na koniec poniewaz tak z kazeina sie jeszcze milo nie zaskoczylem! Przez lata testowalem rozne kazeiny az sie poddalem. Kupilem Mr Biga na probe, raz ze tania, dwa ze 1kg to duzo nie strace w razie czego. Smak – naturalny, co tu gadac woda, mozna sobie czegos dolac choc nie radze bo z jakis przyczyn pieni sie a z piany robi sie jak by gabka ktora mozna jesc lyzka!Dobry deser jak ktos chce, mozna dolac ionto, ale zrobi sie cos takiego, nie wiem czemu. Pozatym sama ta kazeina pieni sie tak ze wyszejkuje ja, podstawie na 10min i pije, piana nadal jest wiec trzeba wyplukac woda i wypic reszte. Na poczatku sie wkurzylem, ale po wypiciu ZERO dolegliwoci zoladkowych , 0 kibleka, uczycie sytosci, jak bym zjadl maly posilek, sytisc jest na conajmniej 1godzine. Inne kazeiny poporstu przezemnie przechodzily i tyle! Regeneracja na duzy PLUS. Innej kazeiny juz nie kupie bo po prawie 10 latach dorwalem taka ktora robi co jest napisane na etykiecie!WOW! Moja ocena to 8/10 poniewaz nie ma wersji smakowych i pieni sie jak nic co mialem wczesniej, za to dziala!

Co jakis czas zamawiam od Sonbatego produkty i zawsze cos z tych firm dla testow. Mysle o roznych rodzajach kreatyny, mixie potreningowym na lato i takie tam. Zapraszam do wpisywania swoich opinii, konstruktywnych, najlepiej osob ktore cos maja ze sportem wspolnego, pare lat za soba z suplami, dieta treningiem.

Jesli ktos to odbiera za reklame to trudno. Rzadko kiedy, ba prawie wogole pisze cos dobrego / zlego o jakis firmach bo nic z tego nie mam, ale tutaj musze pochwalic ze nie zawidolem sie jeszcze tak samo jak nie zawiodlem sie na vitalmaxie, tylko zeby wkoncu te cynk i C 200tab doszly

Pozdro


Zmieniony przez - kult w dniu 2012-02-21 16:18:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1013
posiłku,pozniej z racji tego ze mialem prace typowo fizyczna robilem sobie drzemke tak z 15-30 minut lykalem arginine i po 20 minutach od wrzucenia wchodzilem na silownie.Pomiarow niestety nie zrobilem tylko obwod ramion kiedys kumpel sie uparl zeby zmierzyc i rzeczywiscie zdziwko bylo z 40,5cm na 42,7 wskoczylo,ponadto rekordy silowe w przysiadzie poszly i w martwym.Mam nadzieje ze doglebnie zoobrazowalem jakiej jakosci suplementy firma big zone wprowadza na nasz rynek.Polecam!

No Pain No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomnialem dodac ze batony Mr Biga nut to nut bar - to tez same zlo najlepsze jakie jadlem poki co:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Fajny temat i rzetelne recenzje , dzięki!
Dla Twojej informacji przyszły nam w końcu c+cynki jakaś niewielka ilość na razie , no i niestety w troche wyższej cenie , małe 22zł , duże (200kaps) 37zł . Jednak brać póki są

Odnośnie samych produktów , ja swoje krótkie zdanie też napiszę. Przede wszystkim na pierwszy rzut spróbowałem białka:

Mr.Big Muscle Protein - smak straciatella , ogólnie białko występuje chyba w 14 smakach, więc każdy znajdzie coś dla siebie, mi ten bardzo przypasował , mieszanka 3 rodzajów białka wiec produkt uniwersalny do zastosowania w ciągu dnia ,czy po treningu lub na noc. Smak b.dobry, rozpuszczalność również , najtańsze nie jest (chociaz jakies b.drogie też nie) - ale jak się już nie jeden z Was przekonał (po np. testach bialek na zawartość %) co jak co ,ale na białku ja osobiście nigdy nie będę oszczędzał - tylko sprawdzone firmy i produkty ,a nie jakieś firmy krzak czy buble, by przyoszczędzić parę złotych, a potem się okazuje , że pijemy gainera lub w najlepszym wypadku bulka ,a nie wysokobiałkową odżywkę.

Mój nr 1 to zdecydowanie Big Zone Creatine 500g czyli czyste mono ,mikrorozdrobnione, pisałem swoją opinię zaraz po skończeniu cyklu ,gdzieś w dziale ogólnym 'odżywki i suplementy' ale z racji tego tematu szybko dam znać też tutaj - REWELACJA. Niczego specjalnego się nie spodziewałem, kilka razy mono już w zyciu zjadłem , potem kilka stacków, byłem może z 2 lub 3 miesiace bez kreatyny, to zarzuciłem na jesien 2011 to mono i bez żadnych innych specjalnych zmian tzn trening ten co leciałem nim wcześniej kilka tyg, jedzenie też bez zmian czyli żadna wyliczona dieta, po prostu 5-6 posiłków w ciągu dnia w miare zbilansowanych , przybrałem w ciągu cyklu (7tyg) ok.4.5-5kg (waga rano na czczo , porownanie od startu do konca puchy). Taki skok wagi już nawet osoby, które widują mnie na codzień np. Sonbaty w pracy, zauważyły. Nie wspominają o np. moich rodziach, których widuje 1-2 w miesiącu , jak przyjechałem większy o prawie 5kg to się troche zdziwili
Jak napisałem - naprawdę super, wlasnie za okolo tydzien maks dwa ,zaczynam ją brać znowu i nie mogę się wprost doczekać Co więcej Son ją również jadł i był zadowolony, ostatnio poleciłem ją kumplowi na 2 cykl kreatynowy, chłopak - fakt z tendencją do w miare szybkiego łapania masy - ale napisał do mnie , że w 6 tyg brania przytył już 12.5kg - także, nie mam pytań.
Polecam każdemu, bo cena jest jak na 0,5kg standardowa , a naprawdę wyróżnia się na tle innych, na pewno nie można powiedzieć 'mono to mono' bo jednak są produkt lepsze i gorsze, może mieć tu znaczenie jakość lub pochodzenie surowca, może jego rozdrobnienie lub jakaś czystość - sam nie wiem, ale różnica kolosalna.
Ja już z mega stacków kreatynowych się wyleczyłem, płacenia za nie 100-200zł za puszkę, mega mieszanki opatentowane w których nie wiadomo ile czego mamy itd. Ostatnio, 2-3 cykle na nich to po prostu jakbym pił orenżadki , efektow brak lub znikome ,placebo. W przypadku tego mono po prostu czuć z tygodnia na tydzień wzrost sily, widać zwiększenie masy mięśniowej, człowiek ciagle chodzi ładnie napuchnięty i nabity. Polecam w ciemno każdemu


Z produktów , które jeszcze stosuje to mr.biga beta alanina - pierwszy raz w życiu jem czystą ( z reguły tylko tyle co w NO boosterach ), to swędzenie mnie mocno denerwuje przy porannej porcji (na czczo), jak biore przed treningiem to jakos tego nie czuje, ale na pusty żołądek odczuwalne mimo stosowania juz kilka tygodni , przynajmniej wiadomo , że działa. ODczuwalny wzrost wytrzymałości ogólnej i siłowej, cena atrakcyjna, jestem w ponad połowie opakowania.

Do tego stosuje po treningu formułę 'all in one' czyli bardzo popularnego u mnie na siłowni , gdzie trenuję i gdzie trenuje również m.in Andrzej Maszewski , produkt: Big Zone'a Transformator, naprawdę fajna sprawa jak ktoś pije lub łyka sporo supli po treningu , tutaj mamy b.duzą ilość szybko wchłanialnego bialka - wpi i wph - jest również izomaltuloza , jak brakuje komus wegli (np. mi tak ) to dosypać mozna naturalne carbo tez big zone lub mr.biga i podbić sobie ilość ww w porcji transformatora, poza tym zawiera sporo bcaa, beta alanine, trbiulusa , tauryne ,glutamine itd.
Przepyszny smak owoców leśnych. Niestety produkt dosyć drogi , ale jak ktoś trenuje (jak ja) 3x w tygodniu to na 5 tygodni starczy

Oprócz tego biorę ten sam zestaw witam co kult, miałem też magnez w płynie. Ale o tych produktach on już sporo napisał, ciężko to też oceniać. Stosuję też czyste Mr Biga Bcaa 250g , dosypuje sobie je do porcji transformatora zwiększając w nim ilosc bcaa jeszcze bardziej. Niedługo bede brał je tez przed treningiem , na razie mam jeszce koncowke bcaa xtra. Biorąc ok.10g okołotreningowo ,starcza na 25 treningów ,za 62zł to na pewno nie wychodzi drogo.


Na pewno to co zamierzam kupić już niedługo to: po raz kolejny mono big zone i do niego na pewno nową przedtreningówkę też z Big Zone czyli Plasma Pump - ten drugi produkt wydaje mi się bardzo ciekawy i chce właśnie połaczyc go ze sprawdzonym już mono. Do tego raczej nic więcej po to by ocenić jak najbardziej obiektywnie działanie tych produktów tylko.
Plasma Pump to nowość na rynku, w porcji 25g ma aż 18,25g substancji aktywnych, więc jest to w końcu przedtreningówka , której zadaniem nie jest tylko 'trzepanie' na treningu, jak wiele wynalazków z usa na geranium , itd. tylko ma dać też coś naszym mięśniom, duze dawki no boosterów (aakg i ctrulina) , pożądna dawka B-A (4g), do tego 1g tyrozyny, 250mg kofeiny więc pobudzenie też na pewno dzięki temu będzie i aż 4g estru kreatyny więc produkt idealny do połączenia w cyklu z jakąś np. czystą kreatyną.


Zapraszam do opinii innych. Po najbliższym cyklu na pewno też dam znać jak się produkty sprawdziły. Może nie liczę na kolejne 5kg, zresztą naawet nie taki jest mój cel obecnie, bo waga w okolicy 85-86 kg jaką mam obecnie mi pasuje , ale jak wpadnie 2-3kg dobrej jakościowo masy w ciagu 7tyg cyklu to będę bardzo zadowolony.
Myslalem o przeprowadzeniu jakiejś relacji lub może testu ,ale niestety brakuje na to czasu :(

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-02-21 16:52:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4-5kg na mono to ludzie nie robia tyle na koksie czasamiWlasnie zastanawiam sie ktora forme kreatyny kupic, bo ze stakow tez sie wyleczylem, choc jesli mial bym okazje kupic stara pierwsza wersje DY NOXa to bym kupil. Jak skoncze bialko i carbo vitala to wlasnie chce kupic cos "gotowego" po treninigu zeby pozniej juz tylko cos zjesc i wrzucic multiwitaminy i takie tam. Teraz mam inna diete wiec musze miec oddzielnie bialko carbo i takie tam, ale na lato gdy czlowiek trenuje 2-4x w tyg to na luzie taki gotowy mix to wygoda jednak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2424
kult fajny pomysł z recenzją bo zawsze dobrze znać opinię innych zanim się coś kupi.
Ja ostatnio kupiłem Beta Alaninę tylko że w kapsach dziś wrzuciłem 4 kapsy przed treningiem i po godzinie dźwigania ciężarów mięśnie miały jeszcze ochotę. Do tego przed treningiem biorę Argininę w prochu i LKarnitynę liquid VitalMax. Ze wszystkich produktów jestem zadowolony a w marcu kupię na bank PlasmaPump.
Mam też Vit B complex i Vitaminę D działanie może nie jest widoczne ale od czasu do czasu witaminki dobrze wziąć.
A batony a chyba już wszystkie z oferty jadłem to inna bajka cytując kulta to czyste zło.

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja akurat kupilem b complex teraz z sciteca, super sklad, silne, zalezy mi bardzo na b6 i jest tam dobra dawka na tabletke! Vitamina D jest bardzo wazna z tym ze rozne dawki dzialaja inaczej na roznych osobnikow, ja musze ok1000iu dziennie. Alanina wydajniejsza w proszku i zawsze mozna wymieszac np z ariginina i innymi i na raz wypic:) jak komu wygodniej:) Koniecznie daj znac z tym Plasma bo tez sie zastanawiam, ale nie na marzec , raczej kwiecien. Zapomnialem wspomniec ze batony vitala te z kolagenem to tez złolol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2424
Artox bar to już zło piekielne bo smakują jak krówki mordoklejki a ja akurat takie uwielbiam i weź tu się człowieku odchudzaj. Jak skończę kapsy Beta Alaniny to kupie w proszku. A co do Plasma pump to zaraz po przetestowaniu wrzucę info jak działa.

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rano biore alanine 4-5g i 4-5 g argininy, myslalem zeby do smaku wrzucic 25ml magnezu co teraz kupilem , bo jest napisane brac przed snem albo przed treningiem, przetestuje w tygodoniu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
Beta alanin-big zone- tak samo,moge tutaj mowic tylko z dobrej strony,mega pompa,wytrzymalosc i mrowienie...bezcenne ; )
Iso Fast Big Zone-mialem smak czekoladowy,glowne bialko na ktorym sie opieralem w okresie przed-zawodowym.Super smak,b.dobra rozpuszczalnosc jak i dzialanie,nie zawiera wegli prostych.
Magnesium liquid-takze jest w mojej stalej suplementacji,akurat mi mega wchodzi,lubie takie mocne smaki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy moglbys powiedziec czy uzywales izo fast caly czas do np kilka dni przed zawodami , czy odstawiles shakey kilka tyg przed zawodami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Też wtrącę swoje 5 groszy... Jakiś czas temu przeprowadziłem test na suplach tych firm.



OCENA 5/5
Produkt z najwyższej półki, idealna formuła potreningowa: duża dawka szybko-wchłanialnego białka w porcji i świetne jakościowo węgle oraz treściwe dodatki. Po powrocie z treningu miałem w sobie nowe zasoby energii, towarzyszyło też temu dobre samopoczucie. Świetny smak i dobra konsystencja do tego... Wszystko co niezbędne po treningu zawarte w jednym opakowaniu, jak dla mnie produkt-bomba.




OCENA: 5/5
Monohydrat jak monohydrat, działał jak powinien, dało się to odczuć. W pudełku była przydatna miarka, rozdrobienie konkret, w końcu mesh 200. Jak ktoś potrzebuje mono, wybór kreatyny mr.biga to jak najbardziej dobry wybór. POLECAM.





OCENA: 5/5
Nie miałem wcześniej styczności z beta alaniną w czystej postaci, ale teraz wiem, że na stałe będę ją miał w swojej suplementacji. Działanie można odczuć po lekkim swędzeniu oraz przede wszystkim po zwiększeniu się wytrzymałości. Z treningu na trening danej partii zaliczałem jakiś progres, czy to na ciężarze, czy też na ilości powtórzeń. Ogromnym dodatkowym plusem tego suplementu jest to, że jest w formie proszku, zatem można ją kupić za bardzo rozsądne pieniądze. Przy dawkowaniu nawet 5g przed treningiem, jedna puszka wystarcza aż na 50treningów. W środku tak jak w przypadku monohydratu przydatna miarka.




OCENA: 4,5/5
-0,5 punkta za to, że tak szybko się skończył Oczywiście żartuję 5/5 się należy! W butelce prawie 70 porcji zatem tutaj także atrakcyjna cena. Miałem smak: kaktus-figa i jak dla mnie wymiatacz, zaraz obok niego melon i porzeczka, które miałem okazję spróbować na PP w Zabrzu. Produkt występuje w pokaźnej ilości smaków: Ananas, Pomarańcz, Truskawka, Kaktus - Figa, Grejpfrut, Malina, Porzeczka, Wiśnia, Cytryna - limonka, Melon, Wieloowocowy, Brzoskwinia - marakuja, Owoce leśne. Jako izotonik produkt spisał się świetnie, dodatkowy fakt, że praktycznie nie ma tam żadnych węgli myślę, że przyciągnie sporo osób na redukcji, czy też dietach low carb.




OCENA: 5/5
W porcji 10g aż 9,94g bcaa w najczystszej postacji, bez dodatków smakowych i jakiś wypełniaczy.
Smak oczywiście znacznie inny, niż w opcjach smakowych, ale z racji iż nie spożywałem ich samym kompletnie mi nie przeszkadzał. Produkt oczywiście sam w sobie nie działa doraźnie, ale uważam, że przez okres całego testu dobrze wspierał proces regeneracji. Jest to przydatny suplement, każdy kto stosuje bcaa doceni jakość produktu. Dla „smakoszy” jest także wersja orange w trochę większym opakowaniu 300g.



OCENA:5/5
Dobra cena, gwarancja czystości składu to atuty tego produktu. Podobnie jak w przypadku stosowania bcaa doraźnego efektu nie ma, ale to tyczy się każdej glutaminy. W każdym razie odporność organizmu podczas przeprowadzania testu bardzo dobra, produkt spełnił swoją rolę bo właśnie tego oczekiwałem.



]OCENA: 5/5
Świetny smak, zarówno na wodzie jak i mleku. Bardzo dobra rozpuszczalność, brak piany, dobra konsystencja. Dodatkowo gwarancja zgodności składu z etykietą. Izolat z górnej półki, ekstraklasa w tym segmencie odżywek, czego chcieć więcej...




OCENA 5/5
Podobnie jak w przypadku izolatu: smak, rozpuszczalność, brak piany, konsystencja na ogromny plus. Za każdym razem sięgałem po niego ze smakiem, nie przejadł mi się. Mógłbym drugą puszkę tego samego smaku zaczynać od razu, co w przypadku innych białek nie miało wcześniej miejsca. Testowałem smak jogurtowo-cytrusowy, bardzo godny polecenia. Próbowałem także straciatella, pistacji i ciasteczkowego smaku, wszystkie wyraziste i pyszne. Tak jak w przypadku wszystkich białek mr.biga zgodność zawartości z etykietą potwierdzona badaniami. (na stronie mr.biga są dokumenty z badań)




OCENA 5/5
Wysoka ocena produktu z kilku powodów... Kiedyś testowałem inny suplement oparty głównie na t-t kompletnie go nie odczułem, myślałem zatem, że z racji młodego wieku to normalne. Teraz jestem niewiele starszy, a efekt działania Tributeca2000 o 180 stopni inny. Znaczący skok poziomu libido, choć i tak był na wysokim poziomie, co do tego czy podniósł się poziom testosteronu nie wiem, nie wykonywałem badań przed i po. W każdym razie działanie suplementu dało się odczuć i z pewnością nie był to efekt placebo. Na łapach sporo widocznych żył się pojawiło, nawet w trakcie spoczynku były znacząco bardziej widoczne, myślę, że ten fakt zawdzięczam w dużej mierze właśnie temu produktowi. Polecam wszystkim osobom stosujących boostery testosteronu, oraz osobom po mocniejszych cyklach.



OCENA 5/5

Spełniły swoją rolę jak należy, zawsze miałem ze sobą w małym opakowaniu kilka porcji. Uratowały mnie kilkukrotnie kiedy czas posiłku ulegał zmianie. Były też bardzo przydatne podczas zjazdów na uczelni, gdzie spożywanie posiłków było utrudnione i nieregularne. Tabletki spore, jednak z łatwością się przełyka. Zapach i smak neutralny. Jak ktoś szuka tego rodzaju aminokwasów z pewnością się nie zawiedzie.




OCENA: 4,5/5
Preferuję jednak smakowe carba stąd nie maksymalna ocena, aczkolwiek neutralny smak z pewnością znajdzie stałych odbiorców. Rozpuszczalność idealna, nie ma się do czego przyczepić, jak ktoś stosuje carbo to polecam z czystym sumieniem na pewno pod względem jakości to dobry wybór.



OCENA: 5/5
Shot dużej dawki białka, konkretnie izolatu białka serwatkowego. Smak dobry (fruit punch), konsystencja w porządku. Idealna forma podania dla osób w podróży/szkole/pracy, niewielka buteleczka wszędzie się zmieści. Ciekawy produkt niewątpliwie.



OCENA: 5/5
Jedna buteleczka stawia na nogi, ciekawy, skuteczny skład. W smaku przypominał trochę typowego energetyka jednak zupełnie inna konsystencja. Po ciężkim dniu w pracy/szkole dla osób chcących zrobić trening na wysokich obrotach świetna sprawa.


A tutaj jakieś fotki sprzed i po cyklu na wyżej wymienionych suplach. Różnica około 2 miesięcy i 6kg na wadze.






Zmieniony przez - Chaczyk w dniu 2012-02-21 22:43:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plakaty...

Następny temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI GODZINY EMISJI

WHEY premium