SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recenzja sprzętu z MARBO SPORT

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19437


Witam,

Na początku chciałbym przeprosić że tak długo zwlekałem z napisaniem recenzji. Najpierw chciałem na spokojnie przetestować sprzęt a potem z powodu braku czasu. Teraz kiedy mam trochę czasu zaczęły mnie dręczyć wyrzuty sumienia więc postanowiłem spłodzić kilka zdań .

Dobra koniec tłumaczenia bo podobno winny się tłumaczy

A więc przechodzę do recenzji:
W zamówieniach znalazło się coś takiego jak:
-Obciążenia żeliwne 20kg, 10kg, 5kg, 2,5kg, 1kg
-Ławka dwustronnie regulowana MH-L014
-Stojaki pod sztangę MS-S001
-Drążek do sufitu 120cm MH-D009.

Obciążenia po pierwszym treningu wydawały mi się cięższe od tych na siłowni albo spadek formy. Solidnie zrobione, fajnie zaprojektowane . Chociaż z krążka 5kg odprysł kawałeczek dosłownie 1mm ale na innych krążkach jest ok więc niewiem czy było już tak od początku.

Ławka widać solidne wykonanie ławki , ciężka regulacja tej "dolnej" czy może "tylnej" części ale właśnie taka regulacja ma być. Jak chodziłem na siłownię ławka ruszała na wszystkie strony regulacja wyglądała jakby nie skręcona. Właściciel sprzedał ją gościowi laikowi w cenie waszej nowej

Stojaki czytając wasze dane techniczne że mają maksymalną wysokość "tylko" 164cm bałem się że będą za niskie do przysiadów. Okazało się że jestem mile zaskoczony ponieważ mając 180cm są w sam raz . Polecam jednak przymocować jakoś do podłoża lub kupić łączone. Przy odkładaniu ciężaru lubią się bujnąć.

Drążek jestem z niego zadowolony szeroki masywny. Plus za załączone do niego śruby i kołki do montażu. Jedyne co się mogę przyczepić do gumowanych wykończeń są troche nie wygodne w uchwycie z resztę nie tylko dla mnie. Ale stosunek do jakości i ceny duży plus.

Mam jeszcze od was gryf 180cm. Jak dla mnie lubię krótsze sztangi wtedy mam wrażenie że kontroluję ten w moich rękach. Prawdopodobnie się już przyzwyczaiłem ponieważ mimo wszystko teraz prawdopodobnie zdecydowałbym się na opcję 213 cm lub 216cm.
Komfort domowej siłowni jest taki że czy to o 5 czy o 22 mogę zejść i pomachać żelastwem. Czy to w dzień powszedni czy w święta. Zwłaszcza gdy ma się mało wolnych chwil na hobby w życiu ). Ale jeśli domowa siłownia to tylko z Marbo- Sport!

Podsumowanie:
Jestem zadowolony z produktów firmy Marbo- Sport. Tak samo jak i z jej obsługi. Zwłaszcza pozdrowienia dla pani Ani kiedy zabrakło obciążenia "na żywo" relacjonowała mi przez telefon co się dzieje z moim towarem oraz na kiedy będzie. Może to nic wielkiego a właściwie powinno być standardem w obsłudze klienta. Najczęściej zapominają wysłać albo nawet nie raczą telefonicznie poinformować że czegoś niema. A słowa przepraszam nie znają.
Dodatkowym plusem możliwość odbioru towaru po godzinach pracy firmy w Starachowicach u portiera. Nie trzeba się wyrywać z pracy a można przyoszczędzić na kosztach przesyłki. Rozmawiałem z portierem i opowiadał że klienci nawet w środku nocy potrafią przyjechać po towar . Plus za to że jesteście tylko 40 km ode mnie! . A także za te punkty towaru o których nie wypada nie wspomnieć.
Dużym plusem jest również dobra cena i jakość wykonania. Kiedy rozmawiam ze znajomymi i przedstawiam waszą ofertę i w porównaniu z cenami hipermaketów wypada lepiej na waszą korzyść! Mam nawet do niektórych zadzwonić jak będę coś jeszcze u was zamawiał .

Jakość i cena...Punkty odbioru towaru...Obsługa klienta...Podążacie w dobrą stronę .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19437


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19437


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19437


4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19437


5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Recenzja] Gryfy!

Następny temat

Ławka skośna do brzuszków MS-L010

WHEY premium