SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recenzja sprzętu MARBO SPORT

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 573
Witam. Na początku chciałbym przeprosić firmę MARBO SPORT za zwłokę z wystawieniem recenzji. Zajęło mi to tak długo ponieważ remontowałem pomieszczenie w którym się znajduje moja mała siłownia.
Recenzja ta obejmuje:
* - 1 x Ławka Scotta ( modlitewnik ) MH-L005
* - 1 x Zestaw 21 / Wyciąg + siedzisko + stopy + blokada + drążki i uchwyty / MS-W005
* - 1 x Zestaw 10 / Ławka wielofunkcyjna MS-L002 + stojaki MS-S001
* - 1 x Przyrząd do ćwiczenia nóg do ławek Semi-Pro MS-A002
* - 1 x Ławka dwustronnie regulowana MH-L014
* - 1 x Gryfiki pod hantle 54cm EX ( długie, wzmocnione ) ( 2 sztuki ) + zaciski MG-054-EX
* - 4 x Mata pod sprzęt SCRAB 81492
* - 4 x Obciążenie żeliwne 20 kg MW-O20
* - 4 x Obciążenie żeliwne 15 kg MW-O15
* - 4 x Obciążenie żeliwne 10 kg MW-O10
* - 4 x Obciążenie żeliwne 5 kg MW-O5
* - 1 x Gryf prosty 213cm MW-G213
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 573


Na początek MODLITEWNIK.
Jest bardzo solidnie wykonany. Siedzisko i oparcie rąk są bardzo trwałe i sztywne więc ćwiczy się na nim genialnie. Modlitewnik to moje ulubione ćwiczenie na bicepsa a na tym sprzęcie naprawdę miło się ćwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 573


WYCIĄG MS-W005. Sprzęt ogólnie jest w porządku. Można na nim wykonywać mnóstwo ćwiczeń na wiele partii mięśni. Oczywiście wykonany jest bardzo solidnie. Gdy jest dobrze zamontowany do ściany i podłogi to nawet przy dużych ciężarach nawet nie drgnie. Niestety dołączane siedzisko tylko się wsuwa w podstawe. Gdy zamontujemy blokadę ud i wrzucimy większy ciężar przy ściąganiu drążka siedzisko podnosi się do góry. Moja propozycja to dorobienie uchwytów żeby można było przymocować siedzisko do podłogi. Następny problem przy wyciągu to karabińczyki. Dwa końcowe do których przypinane są uchwyty powinny być nieco większe niż reszta gdyż mam problem ze zdjęciem lub założeniem uchwytów. Poza tymi dwoma małymi wadami nie można się do niczego doczepić. Nawet przy dużych ciężarach wszystko chodzi płynnie i bez problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 573


DRĄŻEK. Krótko i na temat: sztywny, solidny, dobry rozstaw uchwytów. Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 573


ŁAWKA MH-L014. Tu niestety nie mogę pochwalić tego sprzętu jeśli chodzi o funkcjonalność. Największą wadą tej ławki jest siedzisko. Jest za szerokie i kanciaste. Powinno mieć ścięte rogi taj jak na przykład MS-L002. Poza tym ma tylko 2 stopnie regulacji: poziom i skos. Problem pojawia się wtedy gdy ustawimy oparcie ławki w mniej więcej 45 stopni. W tej sytuacji gdy ustawimy siedzisko w poziomie to po prostu się zjeżdża. Gdy ustawimy w drugiej pozycji to skos jest za duży. W tej pozycji siedzi się bardzo nie wygodnie gdyż nie ma jak ustawić nóg( jak wyżej wspomniałem siedzisko jest za szerokie i kanciaste więc nogi zwisają w bardzo niewygodnej pozycji).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 573


Ławka wielofunkcyjna MS-L002 + stojaki MS-S001. Ten sprzęt podoba mi się najbardziej. Ławka jest bardzo dobrze wykonana. Jest również solidna i funkcjonalna. Stopnie regulacji zarówno siedziska jak i oparcia są bardzo dobrze dobrane. Ławka ta ma idealną długość i szerokość więc ćwiczy się na niej bardzo wygodnie. Dokupiłem do ławeczki Przyrząd do ćwiczenia nóg do ławek Semi-Pro MS-A002. Z tego sprzętu również jestem zadowolony. Bardzo przyjemnie ćwiczy się na nim nogi. Stojaki MS-S001 są stabilne, wytrzymałe i mają dużą regulację wysokości. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z tego zestawu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 573


GRYF PROSTY 213cm. Sprzęt ten jest solidny i wytrzymały. Można naprawdę dużo na niego wrzucić a on ledwo się ugnie ( na zdjęciu 180kg). Zaciski sprężynowe przy gryfie się sprawdzają gdyż pracuje on w poziomie i nacisk na zaciski jest niewielki. Niestety przy gryfikach pod hantle to się nie sprawdza. Nie polecam używać tych zacisków przy chwycie młotkowym gdyż może się to źle skończyć. Próbowałem ściskać te zaciski aby lepiej trzymały lecz niewiele to pomogło. Przy większych ciężarach po prostu się zsuwają. Osobiście jestem zwolennikiem hantelek z zaciskami na gwint.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 573


OBCIĄŻENIA.Jednym słowem CUDO. Są idealnie wyważone i mają bardzo praktyczne uchwyty. Naprawdę pięknie się prezentują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 573


Mata pod sprzęt SCRAB 81492. Jest praktyczna i wytrzymała. Trzymam na niej odważniki i jak na razie bardzo dobrze chroni podłogę przed uszkodzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 573
Podsumowując jestem bardzo zadowolony ze sprzętu firmy MARBO SPORT. Będę tą firmę polecał każdej osobie która zdecydowała się na przygodę z siłownią i która od sprzętu oczekuje trwałości, niezawodności oraz komfortu. Sprzęt z firmy MARBO spełnia wszystkie te wymogi. Firma ta charakteryzuję się również profesionalnym podejściem do klienta. Kontakt z firmą jest bardzo miły, odpowiedzi na pytania otrzymuję się w bardzo krótkim czasie.
Jeżeli ma ktoś do mnie jakieś pytania odnośnie sprzętu lub chce abym wrzucił więcej zdjęć lub filmików to proszę pisać. Pozdrawiam. CENTYMETRÓW ŻYCZĘ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2259
Swietna recenzja! Super ze ławka MS-L002 spelnia Twoje oczekiwania ;P Akurat ja sobie zamowilem ;)

BTW: Takiej "domowej" silowni nic tylko pogratulowac ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka MS-L002, modlitewnik, wyciąg, stojaki i obciążenie :)

Następny temat

Poręcze do pompek do ściany MH-D007- recenzja

WHEY premium