SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recenzja: Poręcze do pompek MH-D011, Gryf Prosty 180cm MW-G180

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Witam, jestem posiadaczem dwóch produktów z Marbo, które wchodzą w skład mojej domowej siłowni. Są to poręcze do pompek i gryf prosty. Życzę miłego czytania recenzji tychże produktów.

Poręcze do pompek MH-D011







Zawsze kiedy zgromadzę jakieś dodatkowe pieniądze staram się doposażać moja domowa siłownię. Pół roku temu podjąłem decyzje o kupnie poręczy do pompek. Okazało się wybór nie będzie prosty, bo gdzie ja znajdę poręcze odpowiednie do domu, których nie trzeba będzie przymocowywać do ściany (brak odpowiednio mocnych ścian uniemożliwia to). Przeszukałem dużo aukcji, sklepów internetowych, jednak oferowane przez nie produkty nie spełniały moich oczekiwań - były albo mocowane do ściany, lub były to ogromne stacje z poręczami, które również mnie nie interesowały. Naprzeciw moim potrzebom wyszła firma Marbo i jej linia sprzętu do ćwiczeń „Home". Znalazłem tam idealne poręcze - wytrzymałe(mocny profil, solidne spawy), zajmujące niewiele miejsca i tanie. Spełniały wszystkie moje oczekiwania. Dokonałem zakupu w sklepie internetowym i przelałem pieniądze. Na przesyłkę nie czekałem długo mimo przerwy świątecznej, od razu po odbiorze rozpakowałem bardzo dobrze zabezpieczony towar. W trakcie użytkowania zalety poręczy tylko się potwierdzają. Sprzęt jest ogromnie wytrzymały, bardzo stabilny dzięki szerokim podstawom, wysokość idealna, osoby nawet bardzo wysokie nie będą miały problemów z poprawnym wykonaniem ćwiczenia. Ogromna zaleta poręczy jest to ze mamy wpływ na rozstaw poręczy obok siebie, często na publicznych siłowniach spotykamy poręcze zbyt wąskie lub zbyt szerokie do swojej szerokości barków. Tutaj tego problemu nie ma. Całość jest na plastikowych podkładkach, wiec nie problemu z zarysowaniami podłogi. Chwyt również jest pewny dzięki matowej farbie. Na poręczach oprócz klasycznych pompek (wersja na klatkę piersiowa, lub na triceps, podczas tych ćwiczeń pracują również barki) można wykonywać również wznosy nóg budując tym samym stalowe mięśnie brzucha. Towar polecam każdemu, komu zależy na gwarancji najwyższej jakości, solidności w odpowiedniej cenie i... ogromnej klatce piersiowej pomiędzy potężnymi ramionami.



Gryf prosty 180cm MW-G180






Kolejny mój wybór padł na gryf, brakowało mi solidnego gryfu w moim domowym arsenale sprzętu to ćwiczeń. Po kupnie poręczy, wiedziałem gdzie dokonać zakupu. Nie żadne allegro, nie chce historii typu paczka nie doszła, wygięty gryf podczas ćwiczeń, brak gwarancji itp.. Wybór mógł być tylko jeden www.marbo-sport.pl , szybki przelew Internetem i sztanga ekspresem była u mnie. Podczas użytkowania również się nie zawiodłem. Gryf wykonany w jednego kawałka metalu, zaciski, które nie maja prawa puścić to nie wszystkie zalety. O wytrzymałości tez można by pisać wiele, wystarczy spojrzeć na liczby, 180kg wytrzymałości- to nie ma prawa się wygiąć, nawet przy hardcore’owym treningu. Często na siłowni publicznej nie ma dobrego gryfu, nawet jeśli jest to „olimpijka" to często podejście do konkretnego ciężaru bez pasków czy magnezji jest niemożliwe. Czemu? Radełkowanie jest tak płytkie, ze ciężko o pewny chwyt. Z gryfem Marbo jest inaczej- pierwsze moje wrażenie po chwycie to: „ale trzyma". Już wiedziałem, ze paski, rękawice do treningu będą zbędne. Polecam ten produkt do każdej siłowni ze standardowym obciążeniem 29mm. Jeśli wolicie pewność, wybierzcie produkty z szerokiej oferty Marbo.

Dziękuję za przeczytanie recenzji, pozdrawiam serdecznie.

Zmieniony przez - Aylar w dniu 2010-04-25 19:27:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
jak żyje nie widziałem bardziej krzywego gryfu "prostego"

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
marbo faktycznie robi coraz lepszy sprzęt,choć akurat twój gryf wygląda na skrzywiony.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Zdjęcie było robione z "góry". Perspektywa oraz wzór na dywanie się przyczyniły do takiego wygięcia. Poniżej zdjęcia gryfu, radełkowania oraz zacisku.
Jeśli można proszę o edycje :)











Jak widać gryf jest prosty jak od linijki.

Zmieniony przez - Aylar w dniu 2010-04-26 14:27:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
HEhehehe- rzeczywiście na tym pierwszym zdjęciu wygląda jak krzywy gryf prosty :)

Ale ważne, że jest super prosty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
to wina zbyt szerokiego kąta (ogniskowej optyki aparatu/obiektywu) prawdopodobnie;)
nie znam charakterystyki produktu - poreczy ale wydaje mi sie ze moj wzrost 202cm i waga ponad 110kg by "powalila" ten sprzet.


Zmieniony przez - m_a_l_y_08 w dniu 2010-10-30 16:28:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recenzja sprzetu lini professional

Następny temat

Worek Marbo 150cm/45cm 40kg - Recenzja

Wiecej