SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recenzja: ławka+stojaki+zestaw sztang+modlitewnik

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 387
Witam wszystkich. Czas na moją recenzję sprzętu. Trochę czasu zajęło rozpakowanie, przygotowanie sprzętu i pokoju. ;p Są to:
zestaw 13 ławka l013 + stojaki s002
zestaw 4 sztang 86 kg

Zdjęcie sprzętu przed rozpakowaniem:



Po kilku godzinach pracy nad paczką efekt następujący:
















Teraz po kolei:
- zestaw gryfów + obciążenia: Moim zdanie gryfy bardzo dobre, tak jak większość. Nie widać tu żadnych wad lub czegoś do czego można się przyczepić. Problemem są trudności z zakładaniem obciążeń , którymi trzeba kręcić, aby weszły do końca. Będę musiał je sam poprawić. Reszta jest ok, szczególnie dobrze je się trzyma w ręce za uchwyty. Dla osób kupujących ten zestaw polecam dokupienie dodatkowego obciążenia, aby mieć 4x tą samą wagę do hantli.
-ławka + stojaki : Ławka na początku może wydawać się mało stabilna, lecz po dokładnym złożeniu jest ok. Zastanawia mnie jednak jak ćwiczyć na niej wyciskanie głową w dół, bo chyba sam źle robię. Zawiodłem się trochę na stojakach, ponieważ myślałem, że będą bardziej stabilniejsze. Przy większej ilości powtórzeń lub przy podnoszeniu maxów, kiedy mamy mniej siły, trzeba uważać, aby się nie przechyliły.
- modlitewnik: Tu natomiast jestem zaskoczony. Sądziłem, że kupując tańszy, będę miał jakieś niewygody. Ćwiczy się na nim znakomicie, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.
Oceniając sprzęt w skali 1-5, dałbym 4+, ponieważ kilka nieznacznych wad jest, ale da temu zaradzić.
Dla wszystkich osób zaczynających historię z własną siłownią POLECAM TEN SPRZĘT! NAPRAWDE WARTO!

Zmieniony przez - Hapoune w dniu 2010-12-10 15:47:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Składana ławka regulowana MS-L014 + obciążenia +modlitewnik

Następny temat

recenzja:materac gimnastyczny twardy 200x120x5 t-140

WHEY premium