SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ray Mercer vs Kimbo Slice - walka mma! ;-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
"Merciless" Ray Mercer vs Kimbo Slice - 16 czerwca!

Były mistrz wagi ciężkiej WBO rzuca rękawice Kimbo Slice

“Merciless" Ray Mercer, były mistrz wagi ciężkiej WBO i złoty medalista olimpjski w boksie 1988 r. , podejmie bare-knuckle boxera i internetową legendę Kimbo Slice w 3 rundowej walce na zasadach MMA na Cage Fury Fighting Championship 5, ogłosił to dziś ustawiacz walk Gary Marino.

“jestem bardzo , bardzo podekscytowany" powiedział Marino. “Próbowałem już wciągnąć Kimbo do naszego show rok temu. On jest bardzo mocny, i stoczył już wiele undergrandowych walk." Marino dodał: “Ray Mercer był na Cage Fury Fighting Championship 3 i wtedy oznajmił, że chce zawalczyć w walce MMA, kilka tygodni później zadzwonil do mnie abym załatwił mu walkę. To jest wspaniała nowina dla oby dwóch, dla ich stylu i dla tego kim są. Kimbo’s jest wielkim r.o.z.p.i.e.r.d.a.l.a.c.z.e.m tak jak i Mercer."

To będzie pierwszy występ pod prawdziwymi zasadami MMA Kimbo Slicea. Kimbo trenuje do tej walki w Miami Freestyle Fighting Academy. Mercer będzie przygotowany do zapobiegania obaleń w klatce. Marino powiedział: “Ray Mercer powiedział mi, że miał epizod z zapasami. Bezie on dobrze przygotowany do tego pojedynku."

Dzięki tej walce, Mercer chcve stać się najdoskonalszym boxerem posidającym pas MMA (chyba ). “Myślę, że to będzie fantastyczna walka!" powiedział Marino. “Ray Mercer zamierza być najmocniejszym przeciwnikiem którego spotkał Kimbo... Myślę, że jak walka potoczy się w stójce .. to któś z nich złapie "big huge f***in KO" "

źródło: http://www.fcfighter.com/

dzięki za przeczytanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
narazie jeszcze nic niewiem,
jak będzie wiadomo to dam znać.
a avatar mam od chłopaków z doping spamu - dokładniej od Leandro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Kimbo, to niezły madafaka


bosy - Mercer is definitely going to be the hardest hitter Kimbo has ever faced
Mercer będzie zdecydowanie najmocniej uderzającym przeciwnikiem, jakiemu kimbo kiedykolwiek stawił czoła.

Is going w tym kontekście nie oznacza zamiaru.

----
Walka Kimbo z Seanem Gannon'em - policjantem, który potem spróbował sił w MMA. Koledzy kimbo dymili, bo Gannon chciał zrobić gilotynę, a tego nie używa się w normalnych walkach ulicznych.
http://www.vidiac.com/video/wm/F12AD660-0FF1-493D-B003-AD26E548ED01.htm




Zmieniony przez - delly w dniu 2007-03-21 13:16:14

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7212
Gilotynę i na dodatek używał kolan ( Słychać ich krzyki "No f..ing knees!!!")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Fakt, kolana też

bosy - i jeszcze:
With this bout, Mercer will become the highest-profile boxer to have taken the MMA plunge.


Mercer będzie najlepszym(ew: najwyższej klasy) bokserem, jaki kiedykolwiek wkroczył w świat MMA.

-------
Sorry, że się wtrącam, ale skoro zająłeś się tłumaczeniem, to warto popracować nad sobą

Zmieniony przez - delly w dniu 2007-03-21 13:27:21

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Ten Kimbo dla profesjonalnych zawodników moze być tylko workiem treningowym. Ale jest popularny może trochę zarobi na tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Z tego co pamiętam Mercer nie popisał się już w K-1 walcząc z Bonjaskim. Staruszek dostanie pare strzałów i padnie nieżywy. Fajnie będzie zobaczyć Kimbo w klatce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
nooo kolana i gilotyny na ulicy sa niedopuszczalne i hanbiace
ja osobiscie w prawdziwej morderczej ulicznej jatce uzywam tylko delikatnych technik dziobiacych i zaczepno-gilgotkowych bo nie ma nic gorszego po walce jak widok pokonanego przeciwnika z uszkodzonym naskorkiem (fuuuuuj)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
NO bo po co mamy sobie brudzić buty i spodnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8503
A ja wam mowie ze do tej walki nie dojdzie , bo Mercer 16 czerwca ma Walczyc nie z Kimbo a z Rahmanem i to na zasadach bokserskich . Jesli jednak jakims cudem dojdzie do tej walki to Mercer rozniesie tego ulicznika Kimbo o ile ten bedzie chcial walczyc w stojce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Fajnie jakby zawalczyli By się okazało Czy Kimbo coś potrafi zdziałać tylko w undergrandzie czy na prawdziwym ringu też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19721
Kimbo wybije Mercerowi oko swoim sygnetem ale i tak nie da rady pokonać Ray'a
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ranking MMA by (MMA WEEKLY)

Następny temat

Sakakibara w BTT (fotki)

WHEY premium