SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ratunku :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4651

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Płeć

kobieta

Cel

redukcja

Waga

83

Wzrost

172

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

49

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca, trening 3x w tygodniu o 18.00

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

FBW, posiadam ławkę, 2 gryfy, sztangielki i obciązenia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Chodakowska- schudłam 4 kg w ciągu 2 miesięcy

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrowa jak ryba

Stosowana lub planowana suplementacja

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1270
Jestem w kropce. Wydaje mi się, że jem zdrowo a nie chudnę. Proszę o sprawdzenie przykładowego dziennego jadłospisu. Z góry przepraszam, że zawarłam wszystko w jednym posiłku.

Redukcja
Płeć : kobieta
Wiek : 25
Waga : 83
Wzrost : 172
Obwód klatki : 96
Obwód ramienia : 34
Obwód talii : 113
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 41
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 49%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW,
Odżywianie : na codzień straram sie trzymać dietę, ale w weekend griluję i wpada kilka piwek. Czasem również cheat meal w formie pizzy czy mc donald
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobre
Preferowane formy aktywności fizycznej : bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : dieta Chodakowskiej

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nie zmienia to faktu, że produkt jest mocno przetworzony i zjeść można ewentualnie okazyjnie, a nie jako stały element diety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Nic z tego nie wynika. Wszystko zmieszane razem, nawet nie wiadomo jak te posiłki wyglądają.
Jedyne co się rzuca w oczy to zdecydowanie zbyt mało kcal, nie pokrywasz nawet swojego PPM. Tak się nie chudnie, a już na pewno nie zdrowo. Organizm może po prostu bronić się przed utratą tkanki tłuszczowej.

Podziel jadłospis na posiłki, wylicz prawidłowo zapotrzebowanie, opisz aktywność w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Głodówka jedynie doprowadzi do zaburzeń hormonalnych jak i zwiększy ryzyko powstania stanów zapalnych, co uniemożliwi redukcję tkanki tłuszczowej i odbije się negatywnie na zdrowiu. Radzę zrewidować podejście do żywienia zanim podejmiesz się za odchudzanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Niestety tylko Ci się wydaje. Taki ilości kcal to prota droga do problemów hormonalnych. Żeby zmienić sylwetkę trzeba jeść a nie się głodzić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1270
Wrzucam poprawiony dziennik.





Zmieniony przez - moussaka w dniu 2018-04-24 20:42:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Podtrzymuje swoje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
.Uloz normalna diete wg własnego zapotrzebowania z delikatnym deficytem kalorycznym a nie glodowki tutaj wstawiasz


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-04-24 23:10:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Moze już masz załamany metabolizm, z hormonami już coś nie tak porpzez głodówki, zacznij od wyliczeń
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Policz swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Jednak bez względu na to jakie ono wyjdzie, na pewno bym nie schodził w obecnej sytuacji poniżej 2000kcal.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1270
Ja nie czuje zeby to byla glodowka. Nie jestem glodna w ciągu dnia bo np taki serek niezle zapycha... Przelicze to dzisiaj i dodam wiecej kalorii zgodnie z wyliczeniem:) w ciagu tygodnia nie wychodzi to na takim ujemnym bilansie kalorycznym przez weekendy, bo w sobote wpadnie przewaznie biala buleczka na sniadanie, kielbaska do grila, znowu biale pieczywo no i te kilka piwek... Ciezko jest mi zrezygnowac z tej weekendowej odskoczni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie - dieta

Wiecej