SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Ranna siłownia

Wysłana -
Mam takie pytanie bo chciałem spróbować całkowicie zmienić godziny treningów na ranne i zastanawiam się czy to ma w ogóle sens.

No i czy jest wielkim samobójstwem jeśli bym chodził na godzinę 6.00 rano, bo boje się że pod koniec dnia będę nie do życia.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Bardzo dużo osób chodzi z rana na siłownie. Ja chodzę o 7 i bardzo dobrze się z tym czuję. Przyzwyczaiłem się.

To sprawa indywidualna. Jak chcesz, spróbuj zobacz jak będzie.
Wysłana -
ja swego czasu o 6:30 wstawałem aeroby około godz 8-9 trening , człowiek wypoczęty a zarazem trochę zmęczony.
Da się wytrzymać...
Wysłana -
Ja biegałem o 5.30 i wciągu dnia nie czułem się źle, wiec spróbuję.
Dzięki za odp.
Wysłana -
Według mnie jest najlepiej ćwiczyć rano.

Ale jak to pisałem wcześniej to sprawa indywidualna.
Wysłana -
Ja zależnie od zmian w pracy na siłownie chodzę, albo o 8 albo kolo 11. Przed siłownia tylko śniadanie z płatków owsianych z rodzynkami i pompa taka, że lepszej sobie nie wyobrażam;p
Wysłana -
Powracam z jednym pytaniem bo mam problem. Wiadomo że przed wysiłkiem powinno się coś zjeść ale jeśli ja mam trening załóżmy o 6.00 rano to jak wy byście to rozwiązali?
Wstawać o 5.00 i robić michę ?
Wysłana -
Możesz coś zjeść. Mogą to być właśnie płatki owsiane,z rodzynkami, bananem, jogurtem naturalnym, orzechami włoskimi - standardowa sprawa i wiele innych jest dodatków, dałem przykład + jakieś białko. np twaróg, odżywka białkowa.

Nie musi to być obfite śniadanie, może być to mała porcja.
Wysłana -
A jak godzinowo to przyjąć. 30 min przed treningiem. Za późno ?
Wysłana -
Powinno się co najmniej godzinę przed treningiem zjeść posiłek.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-03-13 18:04:19
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź