SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ranking Odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam proźbę zamieszczajcie tu oceny odżywek jakie już przetestowaliscie lub innych suplementów.

Pozdrawiam i zachecam do pisania.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiec ja testowałem jak narazie 2 firmy:
- Olimp - jest raczej kiepski
- Scitec Nutriton - b.dobra firma, mam do niej zaufanie
Niedługo przetestuje kreatyne Ultimate'a to moze cos stukne.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedź i mam nadziej że inni uzytkownicy forum tez chetnie będą się dzielić swoimi doswiadczennami.

Ja osobiście zjadłem SOJAPROTEIN 90 w tabsach NATURELL i nikomu nie polecam ,efektów prawie nie ma? :) wogóle nie ma.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
megabol jest spoko - wiem że nie kłamią z tymi przyrostami...miałem mass gaina i w miesiąc 7 kg, a po kreatynie 30% siły i 5 kg......polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
a jak ci ten mass gain smakowal ???
chodzi mi czy da sie przelkonac czy raczej niezbyt smaczny moze to z czyms mieszales i sie smaxczne robilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn. miałem waniliowego i smakował jak jakis koktail, mi i mojemu qmplowi to smakowało BARDZO (nawet jego rodzicom też)...piłem i z mlekiem i z wodą....ale potem jusz tylko z wodą bo w sumie było lepsze i nie było grudek..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
błeeeeeeeeee wanile megabolu sa obrzydliwe!

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:) Wdzie że mało jest chetnych do podzielenia sie swoimi doświadczeniami . No dalej nie krepujcie się .Napiszcie coć.

Pozdrawiam i zachęcam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
ja osobiście testowałem testowałem:

kreatyna olimp - miałem niezłe efekty szczególnie siła
top mas olimp - nie polecam straszne miałem gazy no i mierne efekty
glutarol olimp - patrz wyżej
super gain 4100 MLO - żadna rewelacja
HMB oplimp na razie testuje :)

poza tym muszę dodać ze jestem mezomorfikiem i bardzo dobrze się odżywiam ( w końcu jestem technikiem żywienia )więc nie wiem po co ja kupuję odżywki :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jak mój poprzednik-olimp-Top Mass-duże bąki,
Glutarol olimpu-Sranko(może po sorbitolu),
HMB olimpu-niezłe po ciężkich treningach efekt po 3 tygodniach-uczucie spuchnięcia

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
Super gain MLO- marny
Ultimate wheight gainer-marny
Mega Mass 4000-dopiero testuje
Kreatyna Olimp-Za*******
Hmb Olimp-marne
Carbo olimp-dobre
Carbo pak Mlo-jeszcze lepsze od olimpu
Aminokwasy Multipower-dobre


jagnik

"Bjj-Warszawa"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyrost po odżywkach

Następny temat

Suplementy na wytrzymałość

WHEY premium