SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ranking MMA Sherdog 19.03.08

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
FLYWEIGHT (125-115)
1. Shinichi Kojima
2. Yasuhiro Urushitani
3. Mamoru Yamaguchi
4. Yuki Shoujou
5. Rambaa Somdet



BANTAMWEIGHT (135-125)
1. Miguel Torres
2. Koetsu Okazaki
3. Masakatsu Ueda
4. Atsushi Yamamoto
5. Brian Bowles
6. Marcos Galvao
7. Daniel Lima
8. Takeya Mizugaki
9. Chase Beebe
10. Manny Tapia



FEATHERWEIGHT (145-135)
1. Urijah Faber
2. Akitoshi Tamura
3. Takeshi Inoue
4. Jeff Curran
5. Masakazu Imanari
6. Leonard Garcia
7. Hiroyuki Takaya
8. Antonio Carvalho
9. Yoshiro Maeda
10. Hatsu Hioki



LIGHTWEIGHT (155-145)
1. Takanori Gomi
2. Gesias Calvancante
3. Mitsuhiro Ishida
4. B.J. Penn
5. Gilbert Melendez
6. Tatsuya Kawajiri
7. Vitor Ribeiro
8. Sean Sherk
9. Joe Stevenson
10. Frank Edgar



WELTERWEIGHT (170-155)
1. Georges St. Pierre
2. Matt Serra
3. Matt Hughes
4. Jon Fitch
5. Josh Koscheck
6. Diego Sanchez
7. Karo Parisyan
8. Jake Shields
9. Carlos Condit
10. Nick Thompson



MIDDLEWEIGHT (185-170)
1. Anderson Silva
2. Paulo Filho
3. Rich Franklin
4. Nathan Marquardt
5. Robbie Lawler
6. Yushin Okami
7. Frank Trigg
8. Yoshihiro Akiyama
9. Kazuo Misaki
10. Jorge Santiago



LIGHT HEAVYWEIGHT (205-185)
1. Quinton Jackson
2. Dan Henderson
3. Keith Jardine
4. Forrest Griffin
5. Chuck Liddell
6. Mauricio Rua
7. Lyoto Machida
8. Wanderlei Silva
9. Rashad Evans
10. Rameau Thierry Sokoudjou



HEAVYWEIGHT (265-205)
1. Fedor Emelianenko
2. Antonio Rodrigo Nogueira
3. Randy Couture
4. Tim Sylvia
5. Andrei Arlovski
6. Fabricio Werdum
7. Josh Barnett
8. Gabriel Gonzaga
9. Mirko Filipovic
10. Ben Rothwell

Business as usual

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lipny ranking IMO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
ranking jak to ranking nie oddaje prawdziwej sytuacji

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Couture i Sylvia to produkty amerykańskiej machiny marketingowej, jeden solidny gość (RC) pokonał drugiego cienkiego ale wielkiego artretyka (! - TS) , całość okrasiło budowanie atmosfery w mediach jakby to była jakaś wielka walka (a nie była) , żeby to wszystko jakoś opchnąć na pay per view. Nie dajcie się nabrać na ten marketing. Pewnie fani RC się obrażą ale nie widzę ani Couture ani Sylvii w top 10.
Gdzie Alex E? Gdzie Kharitonov? Myśle że w starciach z nimi powyżej wspomniani panowie z USa pełniliby w ringu taką rolę jak piłeczka w pinballu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Gdzie mały Nog?

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Jak dla mnie to jest po prostu g***o. Od początku: 3 miejscie RC nie wiem z czego wynika... chyba z 2 ostatnich walk, 1 no przyznam udana z Gniotem, ale GG to dziecko sukcesu 1 walki z CC. Zdecydowanie za wysoko. Werdum też za wysoko, Barnett za nisko. Rampage na pewno do I dziesiątki należy...ale 1 miejsce?! Dostał w tyłek od Shoguna i 2 razy od Wanda potem idzie do UFC rozgrzewa się na Eastman'ie a potem walka z niezbyt mocnym wtedy Iceman'em i już pas. Hendo to już jest przesada, raz pokonał Wanda, który nie był już wtedy sobą...i te Rampage i Hendo nr 1 i 2....eh. Shogun za nisko, w moim odczuciu debiut w UFC mu nie wyszedł, ale dawać go na 6 to jest beee. No i żeby Jardine był wyżej od niego... Jeszcze jedno, Serra nie powinien być wyżej od Hugues'a.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3464
Autorzy rankingu Sherdoga mówiac krótko nie popisali się https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/12.gif[/img]. Pisałem tłustego posta odnośnie rankingu MMA weekly https://www.sfd.pl/Ranking_MMA_wg._MMAweekly-t372210-s2.html i generalnie tezy tam zawarte można odnieść do rankingu Sherdoga.Wd mnie nie ma się co zbytnio rozwodzić nad rankingami kto siedzi w temacie wie jak naprawde wyglada sytuacja a odnosze wrazenie ze te rankingi sa tworzone i obliczone na efekt wykreowania pewnej niezbyt oddającej prawdziwy stan rzeczy rzeczywistosci - ktoś słusznie wyzej zauważył - że poprzez wyzszą pozycję danego fightera bedzie mozliwa lepsza sprzedaż PPV - np poprzez wywody komentatorów i obserwatorów świata MMA w stylu ,,no bo przecież fachowcy stawiaja go na X pozycji w top dziesiatce więc to bedzie świetna walka dwóch wysoko postawionych w rankingu fighterów" - i ludzie to kupią (zwlaszcza Hamburgery . Pisałem tłustego posta odnośnie rankingu MMA weekly https://www.sfd.pl/Ranking_MMA_wg._MMAweekly-t372210-s2.html i generalnie tezy tam zawarte można odnieść do rankingu Sherdoga.Wd mnie nie ma się co zbytnio rozwodzić nad rankingami kto siedzi w temacie wie jak naprawde wyglada sytuacja a odnosze wrazenie ze te rankingi sa tworzone i obliczone na efekt wykreowania pewnej niezbyt oddającej prawdziwy stan rzeczy rzeczywistosci - ktoś słusznie wyzej zauważył - że poprzez wyzszą pozycję danego fightera bedzie mozliwa lepsza sprzedaż PPV - np poprzez wywody komentatorów i obserwatorów świata MMA w stylu ,,no bo przecież fachowcy stawiaja go na X pozycji w top dziesiatce więc to bedzie świetna walka dwóch wysoko postawionych w rankingu fighterów" - i ludzie to kupią (zwlaszcza Hamburgery . Pisałem tłustego posta odnośnie rankingu MMA weekly https://www.sfd.pl/Ranking_MMA_wg._MMAweekly-t372210-s2.html i generalnie tezy tam zawarte można odnieść do rankingu Sherdoga.Wd mnie nie ma się co zbytnio rozwodzić nad rankingami kto siedzi w temacie wie jak naprawde wyglada sytuacja a odnosze wrazenie ze te rankingi sa tworzone i obliczone na efekt wykreowania pewnej niezbyt oddającej prawdziwy stan rzeczy rzeczywistosci - ktoś słusznie wyzej zauważył - że poprzez wyzszą pozycję danego fightera bedzie mozliwa lepsza sprzedaż PPV - np poprzez wywody komentatorów i obserwatorów świata MMA w stylu ,,no bo przecież fachowcy stawiaja go na X pozycji w top dziesiatce więc to bedzie świetna walka dwóch wysoko postawionych w rankingu fighterów" - i ludzie to kupią (zwlaszcza Hamburgery [img]../../buziaki/3.gif" alt="" /> .Pozdro

Zmieniony przez - Rogerio.M w dniu 2008-03-23 22:49:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Barnet zaniskio ,Tim zawysoko a gdzie Kharitonow i Aleksander?jednym słowem ranking ustawiony pod nabijanie kasy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słowiński zawalczy na gali K-1 w Amsterdamie

Następny temat

Jestem cienki..pomocy

WHEY premium