SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RYBOZA, CZY VANADYL??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich:) Mam pytanko odnosnie cyklu kreatynowego, co lepiej jest zastosowac w trakcie tego cyklu, d-ryboze, czy vanadyl??? jak sadzicie?

"...Czlowiek jest stworzony, aby przekraczac siebie..."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
moim zdaniem ryboza

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
zdecydowanie ryboza.....vanadyl jest preparatem przy stosowaniu ,ktoorego znikome wrecz albo zadne efekty mozna przyplacic zdrowiem.
podobnie jak dibenkozid tak i vanad uwazam za zupełnie nieprzydatne.
zdecydowanie lepiej zainwestowac w ryboze lub taurynę lub ala.
pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic dodać

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedzi:) Czyli podsumowujac, bigger proponujesz zastosowanie do cyklu kreatynowego tauryny, lub alaniny?? Jak tak to w jakich dawkach?? nie stosowac juz wtedy glukozy??

"...Czlowiek jest stworzony, aby przekraczac siebie..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ALA to kwas afa lipoinowy

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2897


biger czy wczesniej probowales vanadyl z kreatyna, czy twoje slowa sa bez pokrycia?? Osobiscie polecam vanadyl. po ostatnim cyklu ktp creatine +vanadyl z hi-teca poszlo mi okolo 7kg na masie, wydaje mi sie ze 7kg na miesiac to calkiem niezle. co do ribosonu to sam nie bralem ale kolega bieze drugi tydzien z kreatyna (wszystko olimpa) i mowi ze narazie efektów brak wiec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
xdurinx.......))brałem vanad jeszcze kiedy był totalnie na topie tj 94-95 rok i to kilku firm oraz postac laboratoryjna),efektoow brak,...w połączeniu z kreatyna roownierz efektoow brak,tzn efekty takie same jak przy zastosowaniu samej kreatyny.
druga sprawa poroownanie połaczenia rybozy lub ala lub nawet tauryny z potasem plus kreatyna z połaczeniem vanadyl plus kreatyna to jak rozmowa o dwooch epokach kulturystyki))))
podobne zdanie mam o koenzymie wit b12 i płynnej postaci hmb(bez wzgledu z jakiej firmy by nie było)
Co do reakcji twego kolegi to pełne studjum uzyskasz jak zaserwujesz mu kuracje z kreatyny plus vanadyl...gwarantuje ci ,ze wrooci do opcji nr 1.

pozdrawiam

to ja wasz bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drugi tydzień bierze kreatynę i nie widzi efektów - niesamowite..... to sytraszne niech ją wyrzuci do kosza, a tak serio - zazwyczaj apogeum następooje koło 4-5 tygodnia

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2897
moze i macie racje w koncu w jestescie napewno bardziej doswiadczeni odemnie, ja tylko mowie ze na mnie vanadyl dzialal calkiem dobrze co do ribosonu nie jestem przekonany chociaz sam nie bralem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
dajcie spokoj z ta ryboza! trzeba miec glowe na karku i miec swoje zdanie na temat rzeczywistosci. Nie byloprzedtem rybozy, wszystko bylo ok (czyli 100 suplementow z ktorych 80% dziala na autosugestie) a tu nagle OLIMP promuje jakis swoj nowy wynalazek i wszyscy tacy przejeci))
Pieprzcie te ryboze! byla l-karnityna (skutki jak wiadomo rozne) teraz wciskaja prawie to samo ALC i znowu propaganda jakie to przelomowe i SUPER a ludzie wierza....:)
wszystkie te wanadyle, rybozy, dibencozide itp to najbardziej jaskrawy przyklad zerowania na naiwnosci i wyciagania kasy.

wg mnie jedyne dobre efekty w jakimkolwiek sporcie maja wszelkie bialka, aminokwasy i pochodne (bcaa, hmb, tyrozyna, glutamina, kreatyna) oraz suplementy trojglicerydow (lecytyna, omega-3, MCT) a reszta to BADZIEWIE:)

civic

civic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porównanie: dobre czy nie?

Następny temat

Co sadzicie o produktach firmy NUTREND?

WHEY premium