SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RTG barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 58
Witam ponownie.Posłuchawszy się forumowiczów postanowiłem wybrać się do lekarza na prześwietlenie z związku z bólem barku podczas ćwiczeń po wypadku rowerowym ,który wydarzył się 3 miesiące temu.
Chciałbym poprosić osobę ,która ogarnia temat o analizę zdjęcia wykonanego podczas tego prześwietlenia.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 50 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1200
Ocenić nie ocenę bo ortopedą nie jestem i z takim specjalistą radzę wynik skontaktować :) A USG robiłeś? Na rtg nie wychodzi np wspomniane we wcześniejszym poście zwapnienie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 58
Na konsultacje się zapisałem a co do USG to jeżeli z konsultacji nic nie wyniknie to spróbuje .Dziękuje za szybką odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 50 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1200
W moim przypadku właśnie tak było, że po badaniu na sucho ręki oraz rtg z miejsca dostałem skierowanie na usg. W USG jest o tyle problem, przynajmniej w mojej placówce, że czeka się średnio dwa rady dłużej niż na rtg. Do czasu konsultacji możesz robić okłady z lodu na bark 4 razy dziennie po 15min, typowe zalecenie lekarza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Adam0.1
Ocenić nie ocenę bo ortopedą nie jestem i z takim specjalistą radzę wynik skontaktować :) A USG robiłeś? Na rtg nie wychodzi np wspomniane we wcześniejszym poście zwapnienie.


zwapnienie to właśnie jakby coś na kształt kości i może być widoczne w zdjęciu RTG ale zależy której dokładnie struktury i ujęcia


samo zdjęcie wygląda ok
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost w wieku 16 lat

Wiecej