SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

RTG barku

Wysłana -
Witam ponownie.Posłuchawszy się forumowiczów postanowiłem wybrać się do lekarza na prześwietlenie z związku z bólem barku podczas ćwiczeń po wypadku rowerowym ,który wydarzył się 3 miesiące temu.
Chciałbym poprosić osobę ,która ogarnia temat o analizę zdjęcia wykonanego podczas tego prześwietlenia.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ocenić nie ocenę bo ortopedą nie jestem i z takim specjalistą radzę wynik skontaktować :) A USG robiłeś? Na rtg nie wychodzi np wspomniane we wcześniejszym poście zwapnienie.
Wysłana -
Na konsultacje się zapisałem a co do USG to jeżeli z konsultacji nic nie wyniknie to spróbuje .Dziękuje za szybką odpowiedź.
Wysłana -
W moim przypadku właśnie tak było, że po badaniu na sucho ręki oraz rtg z miejsca dostałem skierowanie na usg. W USG jest o tyle problem, przynajmniej w mojej placówce, że czeka się średnio dwa rady dłużej niż na rtg. Do czasu konsultacji możesz robić okłady z lodu na bark 4 razy dziennie po 15min, typowe zalecenie lekarza.
Wysłana -
Adam0.1
Ocenić nie ocenę bo ortopedą nie jestem i z takim specjalistą radzę wynik skontaktować :) A USG robiłeś? Na rtg nie wychodzi np wspomniane we wcześniejszym poście zwapnienie.

zwapnienie to właśnie jakby coś na kształt kości i może być widoczne w zdjęciu RTG ale zależy której dokładnie struktury i ujęcia

samo zdjęcie wygląda ok
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź