SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROTEX labolatories

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
witam mam do was pytanie biję rotexa (mixa)po 1 szczale mialem problemy zdrowotne tzn .stan podgorączkowy ból gardła, wczoraj był 2 szot i znowu stan podgorączkowy 37,5 ból po szocie jest jak h.uj. bolą mnie kosci ledwo chodzę myślałem ze mam słabą profilaktykę ale 2 dni po pierwszym szocie mi przechodziło wczoraj w nocy był kolejny i dziś w pracy z godziny na godzinę czułem się coraz gorzej fakt zimno w pracy jest ale człowiek jest w miare ciepło ubrany co sądzicie o tym ROTEXIE ? g**** niesterylne odstawic? czy poczekać bo organizm walczy z obcą substancją ? Niby Rotex ma dobre opinie .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, ale biłem inna firme z tej samej stajni. Różnica naklejki towar ten sam ... lepiej zapłacić za coś innego i mieć pewniaka. Z tanimi firmami to loteria ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
ale to ug :D i ch**owo wykonany :D

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
odstawić
szkoda się męczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
troche to dla mnie dziwne nigdy nie mialem takich problemow fakt nie raz mnie brało na cyklu ale nie po paru dniach , znajomi też brali mixa rotexa i wszystko niby było ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
ja koncze cykl na propie rotexa i nie moge zlego slowa powiedziec, zadnych bolow jedynie taki dyskomfort przez dwa dni po strzale jakbym dostale kopniaka w udo, po dwoch pierszych strzalach przez kilka min samopoczucie masakra, poza tym moge polecic. aaa i nie w kazdym flakonie tyle samo soku jest roznica ok 1ml pomiedzy flakonami.

Zmieniony przez - nommad w dniu 2012-02-04 11:58:46

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
bije tego mixa, drugi flakon juz leci i u mnie jest ok, tak czy siak to tylko under. na twoim miejscu bym odstawił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
w poslady, nic sie nie dzieje. lece smieszna dawke 250mg/week, otworzylem juz drugi flakon i jak narazie nic sie nie dzialo zlego. ale to jest loteria, ug to ug. nigdy nie wiesz co bijesz w takim wypadku. odstaw i zalatw cos innego. az takie drogie to to nie jest zeby ryzykowac zdrowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
to juz twoja decyzja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Npp,master,prop,wino odblok

Następny temat

bral ktos ph nie methylowe ??

WHEY premium