SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROCNY PLAN TRENINGOWY - DLA KOBIET - Michail help!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Tyka z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3452
Witam,
mam prosbe o rozpisanie rocznego planu treningowego dla kobiety. Wiek 34 lata, waga 61 kg, wzrost 164 cm. Cwicze 6-ty tydzien na silowni, koncze ACT wg Michaila. Od poniedzialku przechodze na trening dzielony 3 x w tygodniu / pn, sr, pt/ + ew. 30 min. aeroby ( jak zdaze) i 2 razy w tyg. aeroby 60 min./ wt, czw./ czas trwania - 6 tygodni. No i nie wiem co mam robic po tym treningu dzielonym. Czy potem znowu 6 tygodni ACT. Wyczytalam gdzies na forum, Michail zalecal treningi: dzielony, potem wstep do rzezby wlasciwej, rzezba, gestosc ktore maja byc przeplatane treningiem ACT, no ale nie wiem czy ma to byc 6 tygodni czy 2... Chcialabym miec wizje tego, co mam robic przez najblizszy rok. Cel to rzezba, a potem masa, no ale oczywiscie bez przesady:) Prosze o pomoc. Chodzi o taki ramowy plan. Poszczegolne cwiczenia znajde juz sobie na forum, no chyba, ze ktos bedzie tak mily i wrzuci mi linki:) za co z gory dziekuje.
Pozdrawiam
nuneska
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponieważ pytanie adresowane jest do Michaiła prędzej chyba doczeka się odpowiedzi tutaj, w Treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska do oceny

Następny temat

Plan do korekty nr 3.

WHEY premium