SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROBIENIE REKORDU !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
no zanim powiem o co mi chodzi... to wypadałoby sie przedstawic bo jestem tutaj nowy wiec CZESC :) ... no to przejdzmy teraz do tematu... sprawa wyglada tak: w najblizszym czasie mam zamiar zrobic nowy rekord 80kg ( w sumie nic imponujacego bo cwicze 5 miesiecy , mam 181cm wzrostu i waze 71kg) , i nie bardzo wiem jak sie do tego "dobrze" zabrac... jak mam sie rozgrzac... ile razy mam np. podniesc 40 kg ile 50 kg i czy pozniej juz odrazy brac sie za 80kg czy jeszcze moze jeden raz 60kg i jeden raz 70 kg. prosze pomozcie mi ! :) pozdrawiam wszystkich

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj Tremorr. Albo przymierzasz się do zbyt dużych ciężarów albo masz jeszcze zbyt słabą wytrzymałość mięśniową. Na zawodach często się zdarza że po pierwszym nieudanym podejściu zawodnik zaliczu drugą udaną próbę. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj KRYN. Jeśli chcesz sprawdzić czy uda Ci się wycisnąć 80 kg to w pierwszym rzędzie zastanów się czy jesteś w stanie to zrobić czysto technicznie. Jeśli stwierdzisz że tak to rozgrzej się samym gryfema następnie
40 kg x 8 50 kg x 6 60 x 2 70 x 1 i atak na rekord.
Pamiętaj jednak ze ciężar musi być wyciśnięty czysto technicznie bez odrywania pośladków od ławki. Pozdraiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
A czy nie można się tylko rozgrząc walnąć jedną serie ciężarem [takim w granicach 50-70%max] i potem rekord ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
Filar53 mam pytanko. Czy ta "rozgrzewka" ktora podales przed wycisnieciem rekordu zmienia sie proporcjonalnie do ciezaru? np. gdybym mial wycisnac 60kg to 20 kg x 8 30 kg x 6 40 x 2 50 x 1 i proba rekordu ?? albo gdybym mial wycisnac 100kg to: 60 kg x 8 70 kg x 6 80x 2 90x 1 i rekord??

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
filar53 z calym szacunkiem dla Pana ale ja po tym napewno podniosl bym mniej bo juz klatke niezle by sie tym zmeczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
upss... ale walnalem przepraszam ze walnalem Panu na Ty

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
ale super ze tak szybko odpisujecie :) juz tak raz robiłem 40kg pare razy pozniej 50kg pare 60kg. ze 2 raazy i raz 70 kg. no i jednak proba sie nie udała , a dzisiaj zrobiłem cos takiego ze machnałem 2 serie po 4 ray 50 kg. pozniej raz 60 kg. i na rekord , i juz prawie poszło , gdyby nie ta noga ktora mi odskoczyła do góry to by poszło

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
Mam bardzo zbliżone wymiary do autora postu i wczoraj udało mi się podnieść 80kg(staż 1 miesiąc :lol:). Najpierw podniosłem 10x 40kg, a potem 1x 60, 1x 65 itd.

;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Tak wygląda rozgrzewka przed sprawdzianem u mnie na siłce i tak też wypuszczałem zawodników podczas zawodów. Robiąc sprawdzian zakładam że wytrzymałośc mięsniowa jest w miarę duża.Czasami na zawodach podchodzi się do tego samego ciężaru dwu albo nawet trzykrotnie i podczas ostatniej próby zalicza się podejście.
A co do sposobu w jaki się do mnie zwracacie to "pan" jest nie na miejscu.
U mnie na siłce piętnasto latkowie walą na ty także spoko.
Tymbardziej na forum sobie nie PANUJMY. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
BPL-G - Filar dobrze radzi, atak na rekord to nie przelewki
ja dla przykladu podam swoja rozgrzewke jaka stosowalem ostatnio do martwego
45kg x 12
60 x 10
75 x 8
90 x 6
105 x 3
120 x 2
135 x 1
i rekord - obecnie 145 - poszlo leciutko, moglem atakowac wiecej ale nie ryzykowalem

dodam jeszcze ze przy ostsnich seriach (tych na 3-2-1) przerwy mozesz miec nawet od 3 do 5 minut (choc 5 nie polecam, w moim przypadku miesnie szybko stygly )

Zmieniony przez - fiacik w dniu 2005-10-03 19:46:01

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
Filar dzieki pomoglo, rekord poprawiony o 4,5kg

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słaba wytrzymałość i progresja??

Następny temat

czy progresja jest konieczna ???

WHEY premium