SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROACUTTANE.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 794
Chciałbym rozpocząć kurację tym lekiem. Chcę wiedzieć czy ma on znaczenie dla przyrostu masy mięsniowej? Czy ktoś stosował go i zanotował spadek przyrostu i swojego rozwoju?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 794
Czyli nie próbowałeś wszystkiego. Ale jeśli lekarz Ci zaproponował, przed spróbowaniem paki to kiepski lekarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206


,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 794
Na googlach nic nie było szukałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
to poszukaj w naszej wyszukiwarce, w dziale "Zdrowie" jest już post o tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
nA same mieśnie nie ma działania ale w przeciwskazaniach na górze są właśnie ćwiczenia siłowe . są z góry przeciwskazane wiec nie radze .roaccutane jest za***iscie silny . ludzie sobie sprawy nie zdają jakie co to scierwo moze zrobic. wystarczy zobacz liste skutków ubocznych.lepiej sie wybrać do dobrego dermatologa on zawsze dobrze poradzie.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 794
Tzn. Ja używałem już każdego leku więc decyduję się na Roacuttane. A co do skutków ubocnych to nie wiem. Ćwiczenia siłowe są przeciwskazane, to pytanie dlaczego? Skoro nie działa jako taka na mięśnie, to może nawet przebiegnięcie 100 metrów raz dzeinnie bedzie przeciwskazane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
po pierwsze jeżeli chcesz brać roa to musisz!!!!!! iść do dermatologa on cie skieruje na badanie ogólne czy możesz go wogóle brać.jeżeli tak to ci on powie co można co nie ale ci gwarantuje że powie że ćwiczenia są na szczycie góry lodowej.mi tak powiedziało 2 u których byłem ale nie spytałem sie dlaczego . tera jak bede to sie spytam. byłem też w desperacji i chciałem go zazywać ale znalazłem akurat dla siebie lek cud i tera mam spokój .kilka bliznek zostało i mam po kłopocie.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 794
Ja próbowałem wszystkie leki. A co do przeciwskazań siłowych to ja nie wiem. Nie sądzę, żebby były przecież chodzić można, biegać można?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
chodzi tu o ćwiczenia typowo siłowe ( wyciskanie itp) , takie co sie na siłowni wykonuje przy użycia obciążenia i wszystkiego nie próbowałeś napewno np sefrilli nie próbowałeś a mi to właśnie pomogło w formie papki z gównami innymi typu cynk itd.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 794
HMMM? Wyciskanie powiadasz, to może w ogóle wysiłek fizyczny jest niemożliwy i najlepiej nie ruszać się z łóżka??? Próbowałem już każdego antybiotyku. Cynku to na mały trądzik jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry sposób na zdrową cerę - drożdże [?]

Następny temat

Jaka maść??

WHEY premium