SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

REDUKCJA i pytanie o SARM GW, Cardarine.

Wysłana -
Witam, od 3 tygodni jestem na redukcji i przy okazji bije 500mg cypionatu/tydzien w 2 dawkach po 250mg w pon. i czw.
Czeka już na półeczce do tego tren enan.
I pytanie, troche poczytałem o SARMie o nazwie GW (Cardarine), warto było to dorzucić?
Obecnie dieta wygląda 2900kcal- 280g białka/170 węgle/ ? tłuszcz.

Waga: ~105
Wzrost: 187
Obwód ramienia: 43
Obwód klatki: 125
Obwód uda: 70
Obwód talii: 90
Staż na siłowni: 3 lata, przerwa(rok), 8 miesięcy, przerwa(10 miechów) i teraz pół roku
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy): b 280g/ w 170g/t ?- 2900kcal
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: kilka na ph, kilka na samym testo, ostatnio tren/test/meta
Cel cyklu: konkretne redu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia: mostkuje po TEST CYPIO/TREN ENAN/META
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej): ~15%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): endo
Stan zdrowia: bdb
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie
PPM (podstawowa przemiana materii): -
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą): klatka 135x8, przysiad 180x3

Zmieniony przez - beatboxer w dniu 2018-02-11 18:35:45
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
w jakim celu chcesz te sarmy dorzucać ?
Wysłana -
zoptymalizowania redukcji, większy pobór energii z tłuszczy i mniejsze spadki siły żeby ciężko trenować

Zmieniony przez - beatboxer w dniu 2018-02-11 19:38:00
Wysłana -
Nie warto....Mi po GW syfy wyskoczyły ale takie ch**..o.we pod skórą takie grudy( odrazu mówię że nie mam problemu z syfami, cera gladziutka tylko po tym syfy i trzymały się 4tyg po skończeniu)
Ale wydolność mocno na plus.
Jak ktoś zaczyna przygodę z saa to na początek ok. Ale jak już koksuje to niewarte....15mg Mietka robi lepiej a gdzie tym sarmom do 500tescia albo wspomożenie trenu????
A jak słyszę że ktoś wali tescia+tren+masteron( to przykład)
I pisze że mu sarmy pomagają albo czyszczą cholesterol....to poprostu sam się oszukuje i jest już " w pułapce koksowania"

Zmieniony przez - zolo333 w dniu 2018-02-11 20:19:36
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź