SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA dla dziewczyny do poprawki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208
Oto moja dieta redukcyjna juz ja raz poprawialam wg waszych wskazowek,mam nadzieje ze teraz lepiej wypadnie,prosze o poprawienie moich bledow.Zapotrzebowanie kaloryczne<waga razy 24 razy wspolczynnik aktywnosci-200> wynosi ok.1300kcal. z tych posilkow mniej wiecej wychodzi dziennie okolo 35-45g tluszczy, 100g bialka, 150g weglowodanow. Moje BMI-20, waga 50kg, wzrost 160cm.
Wczesniej nie bylam bierna fizycznie,cwiczylam w domu i na zajeciach aerobiku,do silowni nie mam dostepu.Teraz zamierzam zwiekszyc aktywnosc fizyczna do 4-5razy w tygodniu 60min aerobow w domu<rowerek,stepper,skakanka,twister,bieganie> do tego cwiczenia na posladki,uda,brzuch i rece<z hantlami>,a takze do tego 1-2razy/tyg aerobik. Od maja bede miala w domu atlas do cwiczen wiec dojda cwiczenia silowe z lekkim obciazeniem<motyl;wyciskanie;wyciag gorny i dolny;cwiczenia na nogi,i inne ktore na tym sprzecie da sie wykonac>.

DIETA
I sniadanie 7.00 ok. 450kcal- platki fitness nestle<5lyzek> +mleko 0%tluszczu +orzechy +rodzynki +otreby<lub platki owsiane> +owoc<jablko> +pol kromki ciemnego pieczywa bez masla np.z chuda szynka lub serem bialym

II sniadanie <szkola> 9.00-10.00 ok. 150-200kcal- kanapka z ciemnym pieczywem bez masla z salata,szynka,ogorkiem<moze byc kiszony lub konserwowy???>,pomidorem///lub jogurt naturalny bez cukru danone+marchewka surowa//albo ryz brazowy z kurczakiem<w pojemniku zabiore do szkoly>//bob gotowany

III obiad ok. 15.00 ok 350kcal - kurczak/wolowina/indyk +ryz dziki okolo 5lyzek +gotowany bukiet warzyw<mrozonka>/lub surowka z oliwa z oliwek i octem jablkowym +oliwa z oliwek do ryzu/lub kaszy gryczanej/straczkow/kuskus`a///albo dla odmiany jakas rybka morska pieczona+cytrynka+ryz

IV "podwieczorek" 17.00 okolo 100kcal-ciastko zbozowe +kiwi//jajko na twardo//serek wijski light///koktail warzywny np z pomidorow itp.//kawalek wedzonego dorsza

V kolacja 19.00 ok. 250kcal- tunczyk z ryzem i odrobina kukurydzy//2jaja sadzone ze szpinakiem//jajecznica z pol kromki ciemnego pieczywa//twarog chudy ze szczypiorem i rzodkiewka//kawalek chudego grillowanego lub pieczonego mieska

*po ukosnikach sa oczywiscie napisane zamienniki potraw,bo raczej nie lubie jesc w kolko tego samego,sa to poprostu rozne warianty posilkow. Nie podaje dokladnych ilosci danych potraw-z boku napisalam ile wyszlo mi kalorii w kazdym posilku i podliczylam ile jest<lacznie> dziennie bialka,tluszczy i ww<na samym poczatku>.

A teraz kilka pytan:
Jak sytuacja przedstawia sie z bigosem?a raczej taka kapusta gotowana bez tluszczu z odrobina chudego mieska,np.kurczaka,czy mozna to czasem do obiadu wsadzic,albo na drugie sniadanie?

czy koktajle owocowe lub warzywne takie mixowane w domu,np. z chudym mlekiem lub jogurtem naturalnym,albo same warzywa/owoce zmixowane moge wsadzic do sniadania albo podwieczorku?

jak to jest z popcornem robionym na malym tluszczu?

a jesli "niechcacy" zjem cos nadprogramowo,np. loda,albo napije sie piwa,czy drinka,to jak mam to traktowac w diecie?ominac jakis posilek,czy zwiekszyc czas treningu,czy jak?

no a co robic jak ide na impreze taka ze wiem ze przez cala noc bede duzo tanczyc i spale okolo 300-400kcal?nie chodzi mi tu o jedzenie jakis duzych rzeczy tylko co przegryzc przed wyjsciem wieczorkiem <tak cos do 70-90kcal???>,no i czy te powiedzmy dwa drinki z sokiem bardzo zaszkodza?bo impreza tak na wodzie mineralnej to dziwnie.

czytalam cos nieco o posilkach przed treningiem i po,ale nie wiem o co chodzi..bo ja zazwyczaj cwicze okolo godziny 21.30,albo jesli aerobik to o 19.30 sa zajecia. to co jesc przed?a czy po wogole cos jesc,czy nic?czy moze jakies suplementy tylko?poradzcie prosze.

No i wlasnie prosilabym o rade co do suplementacji. Tak myslalam o tranie <rano>,chromie<zeby poskromic moja milosc do czekolady>,wyciagu z zielonej herbaty,l-karnitynie przed cwiczeniami,mam jeszcze taki specyfik co sie nazywa T3<zawiera guggulsterony>,cos slyszalam ze niektorzy po treningu bialko...moze jakies fat-burnery?

licze na pomoc bo chcialabym zaczac diete juz bo lato tuz tuz,trzeba jakos cialo "ulepszyc"

"Kandydatka numer 2 to śpiąca piękność, o której marzą mężczyźni. Przyznaje się do związku z siedmioma krasnalami, ale podkreśla, że nie jest łatwa. Pocałuj jej zimne martwe usta, a przekonasz się, jaka jest gorąca. Brawa dla Śnieżki!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208
nikt mi nie pomoze? tak bardzo sie staram i chcialam zeby ktos ocenil te starania...zeby nie poszly na marne albo w zla strone.

"Kandydatka numer 2 to śpiąca piękność, o której marzą mężczyźni. Przyznaje się do związku z siedmioma krasnalami, ale podkreśla, że nie jest łatwa. Pocałuj jej zimne martwe usta, a przekonasz się, jaka jest gorąca. Brawa dla Śnieżki!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Duzo tego, jak nikt nie odpisze to jutro postaram sie napisac, bo dzis juz nie mam sily.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208
bylabym bardzo wdzieczna.nie musi byc koniecznie jutro.tylko po prostu w jakiejs "niedalekiej" przyszlosci duzo bo staralam sie to dokladnie opisac.pozdrawiam

"Kandydatka numer 2 to śpiąca piękność, o której marzą mężczyźni. Przyznaje się do związku z siedmioma krasnalami, ale podkreśla, że nie jest łatwa. Pocałuj jej zimne martwe usta, a przekonasz się, jaka jest gorąca. Brawa dla Śnieżki!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
DIETA
I sniadanie 7.00 ok. 450kcal- platki fitness nestle<5lyzek> +mleko 0%tluszczu +orzechy +rodzynki +otreby<lub platki owsiane> +owoc<jablko> +pol kromki ciemnego pieczywa bez masla np.z chuda szynka lub serem bialym /zamiast tego daj więcej orzechów ,platki fitness nestle<5lyzek>

II sniadanie <szkola> 9.00-10.00 ok. 150-200kcal- kanapka z ciemnym pieczywem bez masla z salata,szynka,ogorkiem<moze byc kiszony lub konserwowy???>,pomidorem///lub jogurt naturalny bez cukru danone+marchewka surowa//albo ryz brazowy z kurczakiem<w pojemniku zabiore do szkoly>//bob gotowany / kanapka wygląda ok tylko daj jeszcze zdrowe tłuszcze może łyżeczke oliwy na chleb

III obiad ok. 15.00 ok 350kcal - kurczak/wolowina/indyk +ryz dziki okolo 5lyzek +gotowany bukiet warzyw<mrozonka>/lub surowka z oliwa z oliwek i octem jablkowym +oliwa z oliwek do ryzu/lub kaszy gryczanej/straczkow/kuskus`a///albo dla odmiany jakas rybka morska pieczona+cytrynka+ryz / staraj dostarczyć się białko i wegle oraz tłuszcze bo z tego co widze to w jednym zamienniku masz tłuszcze w innymm wegle anastepnym białko

IV "podwieczorek" 17.00 okolo 100kcal-//jajko na twardo//serek wijski light///.//kawalek wedzonego dorsza / teraz lepiej najwyżej do tego daj warzywa

V kolacja 19.00 ok. 250kcal- tunczyk z ryzem i odrobina kukurydzy//2jaja sadzone ze szpinakiem//jajecznica z pol kromki ciemnego pieczywa//twarog chudy ze szczypiorem i rzodkiewka//kawalek chudego grillowanego lub pieczonego mieska / tu możesz już dać samo białko




A teraz kilka pytan:
Jak sytuacja przedstawia sie z bigosem?a raczej taka kapusta gotowana bez tluszczu z odrobina chudego mieska,np.kurczaka,czy mozna to czasem do obiadu wsadzic,albo na drugie sniadanie? / lepiej poprostu daj kiszoną

czy koktajle owocowe lub warzywne takie mixowane w domu,np. z chudym mlekiem lub jogurtem naturalnym,albo same warzywa/owoce zmixowane moge wsadzic do sniadania albo podwieczorku? / predzej do sniadania


jak to jest z popcornem robionym na malym tluszczu? / wysoki ig = wzrost poziomu cukru

a jesli "niechcacy" zjem cos nadprogramowo,np. loda,albo napije sie piwa,czy drinka,to jak mam to traktowac w diecie?ominac jakis posilek,czy zwiekszyc czas treningu,czy jak? / staraj się trzymać założeń wrazie czego pobiegaj

no a co robic jak ide na impreze taka ze wiem ze przez cala noc bede duzo tanczyc i spale okolo 300-400kcal?nie chodzi mi tu o jedzenie jakis duzych rzeczy tylko co przegryzc przed wyjsciem wieczorkiem <tak cos do 70-90kcal???>,no i czy te powiedzmy dwa drinki z sokiem bardzo zaszkodza?bo impreza tak na wodzie mineralnej to dziwnie. / a baw się tylko nie przecholuj

czytalam cos nieco o posilkach przed treningiem i po,ale nie wiem o co chodzi..bo ja zazwyczaj cwicze okolo godziny 21.30,albo jesli aerobik to o 19.30 sa zajecia. to co jesc przed?a czy po wogole cos jesc,czy nic?czy moze jakies suplementy tylko?poradzcie prosze. / przed wystarczy zwykły posiłek

No i wlasnie prosilabym o rade co do suplementacji. Tak myslalam o tranie <rano>,chromie<zeby poskromic moja milosc do czekolady>,wyciagu z zielonej herbaty,l-karnitynie przed cwiczeniami,mam jeszcze taki specyfik co sie nazywa T3<zawiera guggulsterony>,cos slyszalam ze niektorzy po treningu bialko...moze jakies fat-burnery?
kawa , chrom , wyciąg z zenszenia, zielona cherbata, cla ,tran


staraj się dostarczać przynajmiej 1 g tłuszczy na kg

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Do diety mozesz dodaj czasami orzechy wloskie i tran z rana 5g. Bigos w tej formie co podałas moze byc czasami. Koktajle mozesz ale nie duzo, lepiej z warzyw, jak dasz owoce to z rana. Popcorn sobie daruj. Jak czasami cos zjesz, wypijesz poza programem diety to odlicz z ktoregos posilku dana ilosc kalorii z ww. Przed impreza jzedz normlany posilek, mozesz sobie wypic ale nie za czesto Zjedz normalny posilek ok 1,5h przed treningiem. Po zjedz tez posilek ale nie za duzo ww na noc.
Wyciag z zielonej herbaty, chrom, tran, kofeina przed treningiem, zestwa witamin i mineralow, wapn, magnez moga byc reszta daruj sobie, jeszcze jak lubisz slodycze to jakies bialko slodki mozesz zakupic i pij z zaleznosci od brakow w diecie ale to zalezy jak z kasa stoisz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208
DZIEKUJE BARDZO!!!!!!! juz myslalam ze mi nikt nie pomoze.no to watpliwosci rozwiane.orzechy dorzuce bo bardzo lubiete oliwe na kanapke to poprostu zeby w chleb wsiakla?to bialko smakowe to bardzo dobry pomysl,nie bede tak myslec o slodkim.a jeszcze mam pytanko,czy mozecie polecic jakies tabletki z kofeina tylko bez cukru?bo ja nie lubie pic kawy<zazwyczaj niedobrze mi po niej,wymiotuje>,i pytalam w aptece ale mieli tylko "kofex"do ssania,ale z cukrem:(jeszcze raz dziekuje za pomoc.jak beda efekty to sie pochwale no i troche wasz udzial w tym tez przeciez bedzie:)pozdrawiam

"Kandydatka numer 2 to śpiąca piękność, o której marzą mężczyźni. Przyznaje się do związku z siedmioma krasnalami, ale podkreśla, że nie jest łatwa. Pocałuj jej zimne martwe usta, a przekonasz się, jaka jest gorąca. Brawa dla Śnieżki!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Prolab ok 50zl.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208
thx.no wlasnie juz wyszukalam w necie:)

"Kandydatka numer 2 to śpiąca piękność, o której marzą mężczyźni. Przyznaje się do związku z siedmioma krasnalami, ale podkreśla, że nie jest łatwa. Pocałuj jej zimne martwe usta, a przekonasz się, jaka jest gorąca. Brawa dla Śnieżki!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego ciemny chleb ?

Następny temat

dieta dlugodystansowa

WHEY premium