SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA NA CAŁEGO

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211

(...)

Mamy idealnie skomponowaną dietę i trening, który stosowany regularnie gwarantuje nam efekt.

Można lepiej? Można!

Tutaj leży punkt, w którym stosowanie jakichkolwiek wspomagaczy utraty tłuszczu zaczyna mieć sens. Nie wcześniej. Dieta, trening i – dopiero, jak one są na odpowiednim poziomie – można myśleć o suplementacji.

Czym tak w ogóle są „spalacze tłuszczu”?

Zazwyczaj są to suplementy będące mieszanką różnych składników aktywnych, pośrednio lub bezpośrednio wpływających na utratę tkanki tłuszczowej. Do składników aktywnych, stosowanych w tego typu suplementach, zaliczamy dwie najważniejsze grupy, różniące się od siebie metodą działania. Są to termogeniki oraz lipotropy.

(...)

Wspominałam we wcześniejszy artykułach, że Firma Olimp Sport Nutrition® wypuściła na rynek linię specjalnych suplementów dla kobiet.

Przyjrzałam się całej serii, a w dalszej kolejności wpadł mi w ręce termogenik Define It Lady®.

Pomyślałam: o, proszę… magiczne tabletki na duży biust, na mniejszą pupę… to jest to, co panie chętnie kupują. Jednak po sprawdzeniu składu mocno się zdziwiłam, ponieważ produkt wygląda dosyć kompleksowo. Najbardziej moją uwagę przykuł fakt, iż produkt ten zawiera w swoim składzie zarówno substancje wzmagające termogenezę, jak i lipotropy. Brawa dla producenta także za wykorzystanie ogromnej ilości ekstraktów roślinnych, które nie tylko wspomagają spalanie tłuszczu, ale także pełnią funkcje antyoksydacyjne i detoksykacyjne, które podczas spalania są niezwykle istotne. Produkt ten przyciąga także różnorodnością i szerokością składu. Zazwyczaj w spalaczach znajdujemy jedynie kofeinę lub guaranę, odrobinę l-karnityny i wyciąg z zielonej herbaty. Tutaj znajdujemy sporo więcej. Między innymi kompleks ekstraktów roślinnych SINETROL®, ekstrakt z malin, kapsaicynę (składnik aktywny z chilli) i kilka innych perełek, które zdecydowanie odróżniają ten produkt od pozostałych, podobnych do niego.

Produkt polecam również paniom do testowania na swoich mężczyznach

(...)

http://perfectbody.pl/DIETA-I-SUPLEMENTACJA/1/691/REDUKCJA-NA-CALEGO.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUPLEMENTACJA PRZEDTRENINGOWA - fakty, których NA PEWNO NIE ZNAŁEŚ

Następny temat

Premium Peanut Butter

WHEY premium