SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA I KREATYNA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Siemka mordeczki mam pytanko
Zaczynam redukcje i myślę nad mono kreatyny i pytanie do was
mam zalany brzuch i chce brac mono czy to będzie utrudniać mi spalenie z brzucha tłuszczu czy jednak poprawi się coś
i czy w ogole bedzie widzoczna redukcja jesli bede brał mono, bo przeciez kreatyna zalewa ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Żeby redukować, trzeba mieć ujemny bilans kaloryczny. Tylko tyle i aż tyle. Kreatyna "zalewa" ale tylko woda, bo ją wiąże. A redukcja to pozbywanie się tłuszczu, nie wody.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie bedzie przeszkadzac

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
Zalewanie po kreatynie to dawno obalony mit . Jeżeli ktoś nie trzyma odpowiedniej diety to wtedy może go zalewać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie widzę sensu wprowadzać kreatyny na samym początku swojej drogi z kształtowaniem sylwetki. Dieta + trening + odpowiednia regeneracja i nie wiele więcej trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeśli jesteś otłuszczony to należy przeprowadzić redukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
A nawet i niech Cię zaleje, a co, przecież jak odstawisz kreatyne to woda zejdzie, a co wypracujesz to jest Twoje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Kreatyna wykazuje działanie osmotyczne, ale nie w takim stopniu aby byłoby to znacznie zauważalne po odstawieniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa + L-karnityna

Wiecej