SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RE:VitaFit +...?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Siemka...mam zapytanie do doświadczonych kolegów...Chciałbym zainwestować w białko typu VitaFit już raz stosowałem i jestem zadowolony.Ponadto chciałbym dodać jakiegos Gainera czy moglibyscie mi polecic jakis zestaw zeby dobrze sie uzupełniał z VitaFit..Pytanie moze banalne ale w tej kwesti (suplementacji) jestem laikiem...Dzięki z góry
Ps. Dobrze by było gdyby cena nie była za wysoka....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Własnię wagą sobie zmierzyłem 1 kg.Tylko dokładałem te łyzki i nic pożniej wszystko było ok..Wydawało mi sie ze 7 to za duzo bedzie bo jak brałem białko to zalecane były 3...Ale w koncu to inne dawkowanie...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
1.Czyli VitaFit mass activator bedzie dobrym rozwiazaniem.....?
2. A jak ze stosowaniem mieszac czy 2 oddzielnie mo chyba nie mozna za duzo białka podczas 1 porcji?
3.Taki zestaw pomoze w przybraniu chociaz maleńkich efektów..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
1.tak
2. mozesz dosypac sobie biala jak chcesz
3. tego nikt nie wie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Głownie chciałbym w sposób efektywny uzupełnic swoja diete...Ćwicze od 1,5 roku i gram w klubie...(piłka nożna)...Moglibyscie napisac jak zażywac czy razem białko plus gainer...czy np osobno...no i po zawartosci to gainera jest 4x wiecej....Prosiłbym o rozpike zażywania i oczywiscie SOG za wasza pomoc....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
niestety nie znajac twojego odzywiania trudno napisac cos wiecej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402296
nie ma uniwersalnego przepisu na dawkowanie gainera/białka,
musisz wiedziec czego i w jakich ilosciach brakuje w diecie ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
o ile ona istnieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402296
kazdy jakas tam diete ma ,
pytanie tylko na ile jest odpowiednia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Nie bede wak oszukiwal ze mam konkretna diete...bo doceniam was czas wlozony w posta..staram sie zdrowo odzywiac na 1 kg dostarczam 2g moj wzrost to 190 cm..weglowodany rowniez dostarczam po treningach w klubie korzystam z plynow itp...chcialbym tylko abyscie poradzili jak stosowac np 3 razy dziennie po 1 szklance gainera i bialka czy moze zmieszac..a mize jakos rozlozyc na caly tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
gainer + kanapka z szynką, białko = porcja mięsa. nie ma uniersalnego dawkowania kanapek czy kotletów. jest to wysoce indywidualne. Odzywek dajesz tyle - by uzupełnić braki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki gainer?

Następny temat

kreatyna- pytanie?

WHEY premium