SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RAtujcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam ogromny problem..Jem jem jem i nie umiem sie opanowac, nawet jezeli jestem juz zapchana i pełna to i tak jem , w kólko się obzeram i nie umiem tego powstrzymac!!! Macie na to jakis sposób? Jakies tabletki by działały odpychająco względem jedzenia? Bym nie byla w stanie nic wlozyc do ust? (tylko tyle ile potrzebne?) CZekam na wasze rady! RATUJCIE mnie! Jestescie jedyną moją nadzieją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest pare sposobów:
-wyjdź w jakieś miejsce bez żarcia
-wal sie młotkiem w kolano jak zjadasz którąs tam bulke(bułke przykł.)
-zaknebluj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pij dużo wody mineralnej -zapycha zołądek, możesz zakupić chrom a także jeśli zdecydujesz sie na diete polecam ułożyć ją z dużą zawartościa błonnika( otręby pszenne, warzywa strączkowe) no i przedewszystkim silna wola bo bez tego ani rusz!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jesli MUSISZ jesc wybieraj pordukty, ktorych zjedzienie - strawienie odbiera ograznizmowi wiecej kalorii niz mają ( jesli taki jest cel twojej diety) o ile amietam to chyba byly brokuly , szpinak. ale nie jestem pewien niestety sprawdz to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4957
chciałbym mieć taki problem,, masa by mi szybciej szła

<<<<ci z wiarą w życie będą najśilniejsi>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
- pij wodę mineralną PRZED posiłkiem
- jedz jabłka
- jedz dużo ale nie kalorycznych rzeczy
- jedz sucharki (ja sobie chrupię od czasu do czasu, mozna je jesc długo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
no i przede wszystkim nie spiesz sie!! jedz baaaardzo powoli:)zobaczysz, ze mniej zjesz...

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak masz problem. Jedz powoli,bardo powoli i koniecznie pij bardzo dużo wody mineralnej do tego raz dziennie jakaś multiwitaminka,tej wody wypijaj koło 2 litrów dziennie. Na początku troche brzuszek będzie bolał i częste wizyty w wc będziesz miała ale zjesz mniej to pewne. Pozdrawiam.
Aha o chromie zapomnij to jest g****.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Mozliwe ze jest gorzej i nie da sie tego glodu "zapchac". Jesli zadna z powyzszych porad ci nie pomoze, udaj sie do lekarza. Mozliwe ze masz zaburzone funkcjonowanie osrodka glodu i sytosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 731
SZELMA1. To nie prawda ,że chrom to g****. Wsystko zależy od organizmu. Spróbować nie zaszkodzi. Mnie np. chrom osobiscie pomógł. Miałem podobny problem jak AGITAAA tyle tylko, że ja jadłem tylko słodyccze. Od jakiegoś czasu jak biorę chrom nie czuję "głodu". Nie chce mi się nic słodkiego. Chrom reguluje poziom cukru we krwi i raczej pomaga. AGITAAA spróbój i zobacz czy będzie Ci się chciało jeśc tak bardzo. Chrom ma także za zadanie obniżenie apetytu. POZRDY!!!

HAPPY TREE FRIENDS rUlEz :D
www.happytreefriends.com 
What?? :|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko pięknie ładnie ale: po pierwsze chromu nie można brać całe życie o czym wiesz chyba ?. W drugim dniu po zaprzestaniu brania chromu dostaniesz małpiego rozumu i rzucisz się na wszystko co słodkie, a po drugie i to jest najważniejsze CHROM UAKTYWNIA KOMÓRKI RAKOWE I JEŚLI SIEDZI W TOBIE JAKIŚ PRZYCZAJONY CO JEST BARDZO PODOBNE BO KAŻDY MA TAKIE KOMÓRKI TO CHROM POZWOLI MU SIĘ UAKTYWNIĆ. Chrom - obok l-karnityny- robi obecnie największą karierę. I tu od razu ostrzeżenie - z chromem należy postępować ostrożnie, gdyż nie został jeszcze wszechstronnie i wnikliwie zbadany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odstawiam suplementy i ...

Następny temat

Pytanie....;)

WHEY premium