SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RAZ JESZCZE DO P.AMBROZIAKA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
WITAM SERDECZNIE
Na wstępie wyrazy uznania za podjęcie słusznej (jedynie) decyzji o utworzeniu u nas tego działu
Do rzeczy-temat jest może mało precyzyjny,ale i sama sprawa dość nietypowa.
Mam kilka specyficznych pytan-dotyczących zależności pomiędzy stosowaniem wybranych suplementów,a moją niekompletną trzustką.
Prowadziałem w tej sprawie korespondencję z D.Szukałą-niestety została ona przerwana.
Dysponuje skanami historii horoby-do wglądu- o ile oczywiście sam temat zainteresuje kogoś.
Z góry dziękuję i zaznaczam, iż jeśli nie otrzymam odpowiedzi-nie wpłynie to w żaden sposób na moją opinię o tym dziale i firmie

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Michail ....mi by sie przydal:)

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Michaił, teraz się nie kryguję, ale muszę odpowiedzieć Ci standardowo, zgodnie ze standardami postępowania medycznego.
Wszystkie preparaty odżywcze o spejalnym przeznaczeniu medycznym, takie, jak OLIMPP-a, przeznaczone są do stosowania u ludzi zdrowych. Zasada jest taka: jeżeli ktoś cierpi na jakąś przewlekłą chorobę i, w związku z tą chorobą, jest aktualnie leczony, każda decyzja, o stosowaniu jakiegokolwiek preparatu, powinna być konsultowana z lekarzem prowadzącym i tylko lekarz może podjąć decyzję o jego stosowaniu.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dzięki-wiedziałem, że mogę na Pana liczyć-to jakaś paranoja, że w tym kraju nie ma ani jednej osoby, która zajęłaby się tą sprawą-Panie Ambroziak-prawda jest taka, że lekarze, którzy mają pojęcie o chorobach-nie mają ani grama pojęcia o suplementacji, że nie wspomnę o rozmowach na temat konkretnych produktów czy środków.
Wydawało mi się, że jako specjalista od farmacji oraz znawca suplementów (szczególnie od strony ich składu) jest Pan w stanie nieco rozjaśnić moje dylematy.
Przecież pytanie moje dotyczy REAKCJI JAKIE WYWOŁUJĄ POSZCZEGÓLNE SUPLEMENTY NA ORGANIZM LUDZKI-MECHANIZM JEGO DZIAŁANIA, a to chyba w połaczeniu z wiadomościami na temat mojego stanu zdrowia powinno dać pewien -chć ramowy obraz.
Od Pana Szukały dowiedziałem się jedynie (dzięki mu i za to, bo jak widac ciężko w tym kraju op jakąkoliwek radę), że niekorzystne działanie mogą mieć na mnie odżywki wysokokaloryczne-typu Gainer(co się potwierdziło).

Zapytam może z innej beczki:CZY KTOŚ PO CHOROBIE (NIEKONIECZNIE JAK MOJA) NIE MA PRAWA DO SUPLEMENTACJI I PORADY???BO TAKIE ODNIOSŁEM WRAŻENIE Z PAŃSKIEJ WYPOWIEDZI...Oraz zwyczajnie( z vcałym szacunkiem-może to subiektywne odczucie), iż zostałem (po raz kolejny przez fachowca z branży) ZBYTY.
Ponadto wydawało mi się, że Pan jako osoba bądź co bądź obyta w temacie i ogólnie szanowana podejmie temat choćby dla samej jego trudności i niepospolitości, ale coż...
Mimo wszystko dziękuje za tę cenną lekcję.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No i dodam jeszcze, ze nie jestem leczony-stosuję stale jedynie diete "trzustkową" no i nie chodziło mi koniecznie o produkty "Olimp"(choć bardzo je sobie cenię), ale o odpowiedź w zakresie wpływu poszczególnych składników na trzustkę i jej działanie (pośrednie i bezpośrednie).


Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Michail, nie gniewaj się, to nie jest moje "widzi mi się", tylko uwarunkowanie prawne. Ani farmaceuta (ja), ani dietetyk (Darek), nie ma prawa doradzać, w zakresie problemów medycznych. Jeżeli, nie daj Boże, coś w twoim organiźmie nie zatrybi, to nam grozi kryminał. Masz rscję, w temacie suplementacji i ogólnie, profilaktyki zdrowotnej, polscy lekarze są totalnie niedouczeni. Spróbuj skontaktować się ze specjalistą medycyny sportowej - w każdym większym mieście jest poradnia sportowo-lekarska!
Ale, dzisiaj, ażebyś nie odniósł wrażenia, że kolejny koleś Cię zlekceważył, zdzwoń do OLIMP-a i poproś o nr. mojego telfonu konsultacyjnego. Nie chcę go tutaj podawać. Myślę, że inni Koledzy nie obrażą się na mnie - myślę, iż zrozumieją, że Twoja sprawa jest wyjątkowa.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
No brawo

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dziękuję Panu- z pewnościa nie omieszkam zadzwonić
Co do tej odpowiedzialności to :
1-jestem pełnoletni
2-oczekiwałem PORADY merytorycznej-nie komercyjnej-więc chyba troszkę na wyrost te obwy

Ale ogólnie-JANSE-ROZUMIEM

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Powiem tylko, tyle iż lekarze w polsce w większości nie wiedza kompletnie nic o suplementach sportowych. Najlepszy tego przykład mam we własnym domu (moja mama jest lekarzem internista - 2 stopień specjalizacji). Jest to fakt godny ubolewania, kiedy ja muszę ukrywać przed własną matką odżywkę wysokobiałkową lub kreatynę z obawy przed wyrzuceniem jej do śmieci - dlaczego, bo to jest "pic na wodę i niewiadomo jaka trucizna jest w tym zawarta" . Podobnie, inny lekarz, którego znam uważa kreatynę za produkt z rodziny Sterydów anabolicznych...

...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Michail, zadzwonisz to pogadamy, wszystko Ci wyjaśnię.
Lord, indolencja lekarzy jest oburzająca! Przypomnij mamie, bez obrazy, że aktualizacja wiedzy na temat środków profilaktyki zdrowotnej, jest Jej zawodowym obowiązkiem.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Przypominałem wiele razy...
Moim zdaniem to wszystko jest spowodowane ogólną opinią nt. kulturystyki. Trzymałem przez jakiś czas kreatynę w szafce w szkole, a później spotkałem się z wyzwiskami typu "koksiarz" pod moim adresem...

...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Współczuję!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

P. Ambroziak bedzie Nowa kreatyna?

Następny temat

5-HTP (Slawomir A)

WHEY premium