SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RATUNKU ! Wyprowadzanie ciosów i ból !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
Mam ból, a bardziej niż sam ból (bo nie jest on aż tak duży problem) problem sprawia mi strzykanie i to ono powoduje ból. Boli mnie w barku i czuje jak kość przeskakuje gdy wyprowadzam cios. Najbardziej boli, kiedy mam łokcie uniesione 90 stopni załużmy względem podłoża (łokcie i ręce tworzą no wiecie linię prostą) i kiedy tak wysoko uniesione trzymam i wyprowadzam ciosy (łokiec na maksa idziedo tyłu i potem uderzenie...) wtedy strzyka, szczególnie jak ruchy robię powoli, jak szybko to też sztrzyka, ale się nie zwraca aż tak uwagi na to, ale boję się że mi strzyknie i się coś zblokuje. Ćwiczę w dou wieczorami szybkość uderzeń i ten problem pojawił się od jakiś 2-3dni. Wczesniej robiłem to samo ćwiczenie z hantlami z obciążeniem - może to jest powód? . Jak sobie poradzić z tym???? Co będzie jak będe może walczył na ulicyi mnie zblokuje? :/ Ps. nie jest ze mnie zawadiaka, ale żyję na takiej nieciekawej dzielni i dziś też prawie się biłem . POMOCY KOLEDZY!

Zmieniony przez - hackjer007 w dniu 2006-07-25 21:44:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Dodam jeszcze ze jesli cwiczysz w klubie 3 razy w tygodniu to w domu odpusc sobie takie cwiczenia,wykorzystaj wolny czas na szlifowanie techniki,pobiegaj,dorzuc trening obwodowy na silowni dla w wzmocnienia miesni i sily dynamicznej.
Jak bedziesz machal łapami jeszcze po treningach to podatnosc na kontuzje wzrosnie,bedziesz sie przetrenowywal.
A tak wogle to wakacyjny okres (niesprzyjajacy treningom na sali) powinien sluzyc regeneracji,zaleczeniu wszystkich drobnych urazow zebranych w ciagu roku.Ja np.poswiecam wakacje brzuszkom i kopie pile z kumplami(wszelkie gry zespolowe wymagajace szybkiego podejmowania decyzji,pomagajace w utrzymaniu kondycji sa jak najbardziej wskazane jako uzupelniajace trening SW)

Pzdr

Zmieniony przez - darossek w dniu 2006-08-21 14:02:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Idź do lekarza bo tu nie możemy zbyt wiele ci powiedzieć. Może naruszyłeś stawy podczas ćwiczeń z hantlami. Ja sugeruję przerwę paro dniową i jeśli po paru dniach problem nie minie, wizytę u lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Lekarz!

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1944
mialem tak zaraz na poczatku jak zaczalem cwiczyc. zbyt energiczny wyprowadzenie ciosu i ten bol. teraz juz tak nie mam bo zaczalem trenowac z obciazeniem i mniej enegicznie. teraz tak nie mam. wydaje mi sie ze dlatego ze rozbudowalem miesnie na tej rece i teraz nawet energiczny ruch nie powoduje bolu u mnie bo reka sie nie wygnie tak mocno:) do lekarza idz jak masz naprawde dobrego bo jak ja z tym problem do mojego poszedlem to mi powiedzial zebym nie moge przy mojej budowie reki wykonywac energicznych ciosow i nic co zrobic abym mogl to robic. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
no ja byłem u lekarza wczoraj... zapisał mnie na rehabilitacje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie też coś strzyka, ale mnie nie boli, więc nie śpieszy mi się do lekarza. Jeśli miałbym pójść do lekarza po to, żeby usłyszeć, że nie mogę trenować sztuk walki...PODCINANIE ŻYŁ! No może trochę koloruję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na bank to wina tych twoich cwiczen z obciazeniem i slabej rozgrzewki-typowe bledy przy treningu domowym.
Jako obciazenie wystarcza ci zdecydowanie same rekawice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
hackjer, a czy ćwiczyłeś uderanie w powietrze? co trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
tak, ćwiczyłem uderzanie w powietrze... z barkami jest już lepiej. . Uderzam teraz w powietrze wolniej, ale lepiej technicznie i to chyba tego była wina do tej pory. Ćwicze ogólnie MMA w klubie, a w domu uderzam w powietrze. Na siłowni już nie ćwiczę uderzeń z hantelkami, zamieniłem to na wyprowadzanie ciosów przy pomocy bramki z wyciągami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
uderzanie w powietrze niszczy stawy. tym bardziej z hantelkami. tzn można, ale w miarę i z rozwagą.
ćwiczenia na wyciągu sobie odpuść póki wszystko sie nie wygoi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
Jodan => Nadmierne i forsowne uderzanie w powietrze może niszczyć stawy? Kurcze... :/ To teraz mam problem... No bo ja lubię to ćwiczyć i wydaje mi się to b. robrą alternatywą ćwiczeń w domu. Nawet zaryzykuję takie stwierdzenie, że mógłbym się poniekąd uzależnić od tego ćwiczenia, ponieważ jest ciężkie, a efekty po nim jak do tej pory są dobre, a trening czyni mistrza... Chciałem ćwiczyć to co wieczór.

Ps. Niedawno zacząłem ćwiczyć mma dwa razy w tygodniu w czwartek i sobotę. Siłownię rozplanowałem sobie na poniedziałek, piątek i sobotę. Piątek i sobota są "obowiązkowe" z racji że mój trening jest obwodowy. Może być takie coś? I jeszcze codziennie lub co drugi dzień uderzanie w powietrze. Biegi zaczynam od jutra co dzień...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy postawimy na Basa

Następny temat

Omijanie ilości slotów na dany kraj na MEGAUPLOAD!!!

WHEY premium