SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RANKING metek - subiektywny:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5032
Ponieważ troche koksu się zjadło (w tym metki oczywiście), chciałbym służyć radą dla setek kolesi, którzy pytają sie "a ta metka dobra, czy fake"? Nigdy nie bralem samej metki. Zawsze dorzucalem testosteron, czasaem deke, czasem boldenon. I nigdy nie przekraczalem dawki 4 tab metki dziennie. Zaczynamy!

1. METANABOL-Polska: tego sprzętu nie musze chwalic. Raz w życiu jadlem ta metke, w dawce 20mg dziennie - efekty rewelacyjne.

2. NAPOSIM-Rumunia: jak dla mnie ten sam poziom co metka polska. Dwa moje cykle oparlem na tym sprzecie i co ciekawe za kazdym razem bilem swoje poprzednie rekordy silowe i wymiarowe:)

2. Metanabol-jurox-Australia?:)-zjadlem 100 tab tej metki, byla w sloiczku, tabsy byly niebieskie. nigdy wiecej sie z nia nie spotkalem. 2 miejsce ex aequo z naposimem

3. Metanabol-LK-Indie?:na forum praktycznie same negatywne opinie o tej mecie. Ja ją raz jadlem (100 tab), i dam se uciąc ręke że dziala. Dlaczego? Bo tą metke jadlem w wojsku. Moj cykl wygladal nastepująca: 1ml omnadren co 14 dni, metka 2 tab dziennie. I.... Szlo. Masa, sila, wszystko do przodu, oczywiscie nie az tak jak przy "normalnej" dawce sterow, ale szlo:)

3. Anabol-British dispensary-Tajlandia?:)-Ta metka tez nie ma dobrej "prasy". Ale ja jadlem ja dwukrotnie , po 100 tab, jedli ja tez moi ziomale. Wg mnie dobry sprzet, dziala i już. Chociaz nie jestem pewien, czy 1 tabletka ma 5mg metki, obstawiam ze nie. Tak czy tak, gdy nie ma na rynku naposimu czy polskiej, wybierac ta mete bez wachania.

A teraz 3 przestrzaly z jakimi sie spotkalem:

I metka ruska?:)-scanbach. Jadlem ja 2 razy. Za kazdym razem wyrzucalem ja po 20-30 tabsach i zmienialem na inna. Wiem ze wielu ja chwali, ja (i duzo moich znajomych) akurat mielismy shit. Efekty - zerowe. Tam nie ma substancji aktywnej.

II metka bulgarska-bionabol- moj drugi cykl, a zarazem pierwszy z metka, padlo na bulgarska. efekty zerowe. shit totalny. po ok 50 tab zmienilem ja na polska, akurat trafilem ja. Nie musze wam chlopaki mowic ze efekty czulem po 2 dniach brania:)

III methandienone anabolicum-organon(hahah)-argentyna(hahahhahah)
wyjatkowo dalem sie namowic na ten towar, ponad rok temu. od poczatku bylem na 90% pewien ze to fake. Po 30ampulkach bylem pewien tego na 100%

no pain - no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9187
Ty a nie zauwazyles ze kazde oddzielne zdanie jest z nowej linijki ?!
chodzilo o scan ze wy***ki ... a razk i axio polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64992
dużo tej metki zjadłeś
imo jak jest dostęp do polskiej to nie ma sensu testować na sobie innych

........................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
o widze ze kolega smakosz metki podobnie jak ja :)

ranking u mnie podobnie by wygladal, ale skana na drugie miejsce bym wrzucil, pewnie trafiles na wy***ke, zalezy od zrodla - wiadomo. lyka zanizona i akurat w moim regionie jedza bo nie ma innej. jurox metka i wino to ruskie podrobki, ale dzialaly co najwazniejsze. bionabol fajnie kopal ten w szklanych sloikach i pudeleczkach, chyba z 500 tabsow zjadlem i teraz na pamiatke zostaly flakoniki na kwiatki. jeszcze bym eap gdzies wcisnal.

oczywiscie numero uno polska metka nie ma watpliwosci hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Nie pelny cos ten ranking...zreszta np.undery moga byc dobre przez kilka miesiecy,a potem lipa,undery moga byc na rynku kilka lat albo kika miesiecy wiec taki ranking raczej o dupe potluc.Co komu po mecie ktorej nie ma na rynku.Ja np.chwalilem sobie stara mete "bioreactor"(ach ta nazwa firmy ) co z tego jak dawno jej nie ma.
Wiadomo ze farmaceutyczne beda dobre(jezeli nie walowane)a z underami to loteria...

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
aha, no i nie wolno zapominac o metcie ruskiej REAKTOR w listach. to ****ostwo bylo tak mocne ze z chlopakami po 50 tabsow na cykl sie robilo i szlo po 6kg hahahaha. coz za wspomnienia, za***isty temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
dokladnie Shieldja przy ok.70tab.tej mety waga +7kg Ale pamietam ze byly i walki,choc zadziej niz ma to miejsce teraz.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ten bioreaktor był kozak u mnie czesto było to tak proporcjami wyliczone, ze 100tab mety bioreaktora daje efekty jak 140-160tab polskiej mety ;)

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271


i narobiliscie smaku

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
uwielbiam metke to najlepiej dzialajacy srodek na mnie :)
arkihin, reaktor

metka to metka jesli ma to co powinna miec to nie powinna sie roznic

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
co do metki organonu dianabol 5mg w takiej srebnej saszetce nie dam powiedziec na nia 1 zlego slowa dziala jak nalzy na wysokim poziomie masa idzie sila tez stowe juz zjadlem bylem zadowolony i kupilem odrazu druga stowe kupie i trzecia i czwarta na zapas jak by pozniej same fejki byly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
a taka widzieli??

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta+kreta+białko

Następny temat

pytanie o prolongatum

WHEY premium