SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RAMIONA - POMOCY!

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
Witam!

Założyłam temat już po raz trzeci, dwa na forum LADIES, ale niestety nie otrzymałam żadnych porządnych odpowiedzi, więc próbuję tutaj.

Moim problemem są ramiona, ćwiczę w warunkach domowych z hantelkami, i zamiast ładnie się rzeźbić, są coraz większe! ładnie zrobiły mi się bicepsy o.k... ale co z tego jak moje ramię jest GRUBE! skąd ten tłuszcz! tym bardziej że mam szczupłą sylwetkę więc grube ramiona raczej ładnie nie wyglądają! a zależy mi na szczupłych, zgrabnych i wyrzeźbionych ramionach. Co robię źle?!? Ćwiczenia są naprawdę podstawowe na ramiona a ćwiczę z hantelkami po 1.5KG. POMOŻECIE?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 231
moze wrzuc zdjecia , bedzie latwiej ocenic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dieta kuleje. A skoro u Pań nie otrzymałas satysfakcjonującej odpowiedzi to tu także jej nie uzyskasz. Dopracuj dietę, zacznij normalnie ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
złotej rady nie otrzymasz , jesteś tym co jesz , chcesz zmienić skład ciała , zacznij od odżywiania .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tluszcz na ramionach ---> zbyt niski poziom androgenów.

Wnioski nasuwają się same:

1. Twoje "treningi" z hanteluniami to zwykłe aero (gdyby był to trening siłowy, poziom androgenów byłby sensowny i sadło spłonęłoby)
2. Jak Hubert napisał: dieta kuleje.

Nie licz na to, że gdziekolwiek na tym forum, ktoś ci coś innego powie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłki okołotreningowe?

Następny temat

SW wytrzymalosc i dobra sylwetka

WHEY premium