SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Różowa plamka z czerwoną obwódka

Wysłana -

Witam. Pojawiła się nagle, nie swędzi, nie boli a jednak nie daje spokoju. Ma 6 mm, wewnątrz trochę różowa, gładka a na zewnątrz czerwona obwódka. Co to może być?? Pomocy!!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Rak. pozostąło ci gdzies 2-3 lata zycia ;/ idz do lekarza
Wysłana -
Może to czerniak ;O . do LEKARZZAAA !!!!!!!!
Wysłana -
I po co takie strasznie...?
Mi to bardziej wygląda na grzybice. Miałam kiedyś taką odzwierzęcą na ramieniu. Czerwona obwódka i rosła. Podobnie wyglądało. Ale później doszło swędzenie.
Wysłana -
Państwu Psybash i fiflun JUŻ DZIĘKUJEMY ;) Sarcina dzięki wielkie, dzięki Tobie znalazłam w necie identycznie przypadki, istotnie jest to grzybica lecz "odludzka". Chciałam ostrzec wszystkie dziewczyny, panie, kobiety przed przymierzaniem biustonoszy w sklepie. 20 dni przed tym czymś mierzyłam 4 staniki i najprawdopodobniej to złapałam!! Innej możliwości nie było. Na ten temat wiem już chyba wszystko. Na szczęście jest jeszcze malutkie a już leczę. Wątek do zamknięcia lub ku przestrodze;)
Wysłana -
Miałam identyczny problem, tylko moich było dość sporo. Wyskoczyły około 3 tygodni po adopcji małego kociaka. Moja skóra należy do wrażliwych, okazało się że wszystko jest spowodowane śliną kotka. W miejscach, gdzie kotek mnie lizał na następny dzień pokazywała się plamka. Postanowiłam, że jeżeli nie znikną same, pójdę do dermatologa. Jedyne co robiłam to krótsze kąpiele, używanie szarego mydła żeby dodatkowo ich nie podrażniać, kotek ma zakaz lizania oraz smarowanie mocno nawilżającym kremem. Po tygodniu wszystkie zniknęły i już nie wracają. Od roku kot ma zakaz lizania po skórze i wszystko jest ok.
Wysłana -
Na przyszłość przed udzieleniem się w temacie proszę sprawdzić jego datę i nie odświeżać starych tematów (regulamin forum). Pozdrawiam
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź