SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Różnice w składzie BCAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak sobie porównałem skład dwóch suplementów BCAA z dwóch różnych firm i coś mnie zaciekawiło .
Ale najpierw podam ten skład :

Jedna tabletka BCAA Multipower zawiera :

450 mg Izoleucyny
290 mg Leucyny
260 mg Valiny

Natomiast jedna kapsułka BCAA Ultimate Nutrition :

100 mg Izoleucyny
200 mg Leucyny
200 mg Valiny

Same ilości poszczególnych składników nie są niczym interesującym . Ciekawi mnie natomiast system proporcji . Jak widać w BCAA Ultimate Izoleucyny jest najmniej , natomiast w Multipowerze jest jej najwięcej . Dlaczego tak jest i jakie to ma znaczenie ?? Który z tych składników ma największe właściwości anaboliczne ???

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Rynek suplementów jest bardzo rozwinięty, co chwila na rynku pojawia się jakaś nowa firma, która oczywiście reklamuje się jako 'innowacyjna' , 'najlepsza' itd.
Co innego mogą napisać, by zachęcić klientów?

Ważne przy wyborze danego suplementu jest oczywiście to by pochodził z pewnego źródła, nie "firmy krzak", której nigdzie nie można znaleźć, nie ma swojej siedziby, żadnego kontaktu. Dlatego ostrzegamy kupujących by nie kierowali się tylko ceną , czy inną okazją, a przede wszystkim aby czytali etykiety.

Ponieważ bardzo często ludzie nabierają się na to iż kupując aminokwasy BCAA dostają zaledwie w 50% produkt z aminokwasami rozgałęzionymi.
Wiele firm ma podobne produkty, których zawartość bcaa czasami jest jeszcze niższa lub trochę wyższa niż 50% puszki.

Dlatego polecamy czytać etykiety przed zakupem i sprawdzać ile faktycznie czystych aminokwasów BCAA znajduje się w 100g produktu.
BCAA Instant od AllNutrition https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_BCAA_Instant-opis39138.html#wartosci posiadają aż 90% bcaa, na 10g porcję mamy 9g BCAA. Do tego dochodzi świetna rozpuszczalność - żadnej piany, czy grudek oraz niesamowity wybór smaków.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak czy inaczej zawsze capcy nigdy tabsy a idealny skład ma bcaa hiteca te z symbolami pq to sprawdz cyba amino anabol pg
Zawartość aminokwasów 100 g
Alanina 10,0 g
Izoleucyna 30,0 g
Leucyna 40,0 g
Walina 20,0 g




Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
panowie wszystkie wspomniane przez was preparaty są na bazie hydrolizatów,najlepsze są jednak aminokwasy bcaa złozone z czystych krystalicznych aminokwasów.
Akurat w przypadku bcaa gdzie potrzebny jest ich natychmiastowy dowóz (np;po treningu)najlepsze okazują się tabletki lub w płynie(niestety te drugie są paskudne w smaku i u nas nie do dostania)
pozdro

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wuja tabletki to mozesz zaplikowac nawet inna drogą nie powiem jaka więc bajek nie opowiadaj i doczytaj trochę
A płyn jest dobry ale cena go dyskwalifikuje z porównan

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
A to ciekawe nie ma u nas BCAA w płynie ? - A Bcaa w płynie Nurendu to w czym jest ? U mnie w sklepie można takie kupić, więc chyba w innych też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lalka młody mądrala jest nie w temacie jak widac

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lalka - można spytać który sklep jest twój ? (zakładam że w Warszawie)

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Można spytać, ale ja nie powinnam odpowiadać bo była by to reklama za którą nie zapłaciłam. Ale niedługo powinnam mieć na forum ładny banerek - bo się właśnie dogadałam z Mateo A co Tajfun chcesz odwiedzić mój sklepik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli jest w Warszawie to pewnie już kiedyś go odwiedziłem bo znam większość warszawskich sklepików Chociaż ostatnio i tak rzadko do nich zaglądam i jak coś potrzebuje to nie zapuszczam się dalej niż podziemia centralnego (są tam 3 sklepy)
Masz może jakieś białko sojowe poza Sojavitem Olimpu i soją w tabletkach Naturella ??

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Ja nie mam na Centralnym, więc u mnie nie bywasz :(, ( chociaż z centralnego do mnie blisko). Z soją jest kiepsko=, mam tylko Olimp i Naturell - Sojowe białka kiepsko schodzą i dla tego ich nie ma na rynku tyle co zwierzęcych. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wybaczcie ale to prywatna wasza korespondencja handlowa a tematem jest bcaa wiec powiedzcie coś na ten temat

Wojtas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skład TRIBULUS Ultimate Nutrition

Następny temat

Nowy preparat na odchudzanie?

WHEY premium