SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Różne postacie HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No własnie, która postać HMB jest najskuteczniejsza : proszek, płyn czy tabletki?

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak sobie oglądałem składy białka, i patrze ze sa tam niezle ilosci glutaminy [cos jak 20g/100 g białka]. Czy ten kwas glutaminowy w białku to czysta glutamina, i czy ona mi wystarczy.
Pytam z ciekawosci, chociaz juz zakupiłem 200g czystej glutaminy w proszku, i nie wiem czy nie lepiej kupować białko z ta glutamina.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
KAPSUŁKI!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
A teraz wyjaśnienie dlaczego.

Wszystkie suplementy w postaci tabletek, co zawierają? Ze względu na swoją formę tabletek zawierają substancje zbrylające, a u niektórych firm nawet sorbitol (środek na przeczyszczenie) fajnie co? Forma tabletek jest najmniej szczęśliwą formą podawania suplementu a to z tego powodu, że ulega rozkładowi w żołądku, gdzie jest tylko jeden enzym trawienny, co diametralnie wydłuża czas przedostania się suplemtu do krwioobiegu!!
Natomiast preparaty w kapsułkach bez żadnych strat docierają do jelita, dwunastnicy i okrężnicy gdzie ulegają syntezie wchłonieniu/trawieniu przez trzy enzymy, nie muszę dodawać, ze proces ten przebiega bardzo szybko!

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra, zakladaja, ze kupie kapsułki, to ile ich brać? 1,5g [6kapsułek] czy 3g [12k.] dziennie?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Zakładając, że twój profil jest aktualny i że obecnie ważysz 73kg to powinieneś przyjmować 11,68g kreatyny w dni treningowe, zaokraglamy to do 12g.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Czyli jeżeli kupisz kreatynę Multipowera w kapsułkach to bierzesz 12 kapsułek, bo jedna kapsułka to 1g kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Dąbek,on pytał o HMB,nie o kreatynę.3g dziennie to właściwa dawka,tylko podzielona na 2-3 razy(najważniejsza chyba przed snem i przad treningiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tez tak mysle crash, ale po prostu mam watpliwosci po przeczytałem gdzies artykuł na forum, gdzie podajże atomic [sorry jesli sie myle] pisał, że duża ilość hmb zostaje wyłapana przez wątrobe, a wiec trzeba brac albo duzo naraz i wtedy sie cos przedostanie na pewno, albo brac czesto i miec nadzieje ze moze sie uda. Nie wiem czy to prawda i czy to dotyczy hmb w kapsułkach, wiec czekam na odpowiedz. No wiec naraz czy 2-3 razy?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba czytales wypowiedz Atomica na temat glutaminy a nie HMB.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Sorki za błąd!

HMB powinieneś przyjąć 3g dziennie rozłożone na cały dzień w równych dawkach.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to pytanie za 100pkt : brać czy nie brać?
Zastanawiam sie nad kapsułkami z Kaizena od Cyberpakera. No to jakbym tak brał po 3g dziennie to mógłbym liczyć na dobre efekty po np.2 miesiacach?

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIVERSAL CRAETINE I MLO GLUTANINE

Następny temat

Super Mass Professional -HI-TECH

WHEY premium