SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

R.I.P.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Kto umarł? Czy może bardziej co, i co to zabiło?
Dzisiaj oficjalnie umarła część mnie. Dla mnie chyba ta najwazniejsza część. Kto jest zabujcą? Choroba. Choroba stawów - nadgarstków. Po ponad 5 latach treningów na siłowni, po 5 latach prawdziwej radości jaką dawała mi ta pasja, usłyszałem, że prawdopodobnie nie bede mógł już dotknąć sztangi ... jeśli mi zdrowie i normalne zycie miłe. To jest jak 5 letni związek z najwspanialszą dziewczyną na Ziemi, z dziewczyna która nie ma humorów, zawsze czeka z otwartymi ramionami, nie zdradzi Cię, zawsze jest po Twojej stronie i sprawia, że chcesz żyć, że ciszysz sie życiem, napawa optymizmem. Dziewczyna z która chcesz wiązać się na całe zycie i z którą wiązesz swoją przyszłość. Tym czasem pojawia się ktoś, coś, cokolwiek nieprzyjaznego, wrogo nastawionego. Przez co Twój związek musi sie skończyć. Tracisz coś, co kochasz najbardziej, co jest ważniejsze od szkoły, znajomych, imprez itp. Tracisz coś co stałą się już nieodłącznym elementem Twojego zycia, coś co przez tyle czasu nadawało rytm Tobie. Nadszedł czas rozstania ... tym czasem ja nadal kocham i tak szybko nie zapomnę. Jak wypełnie lukę? Czym? Wykupić karnet na siłownie, wejść na sale, usiąść na ławeczce, popijać wodę, ocierać wirtualny pot z czoła? I patrzeć na innych pełnych zapału i pasji do tego co robią, którym nie zostało to odebrane. Wczuć się w atmosferę iudawać, że nadal istnieje ten związek? g****! Bo nabrzmiałych mięsni sobie nie myślę, nie bede czuł nastpnego dnia zakwasów. A za rok spojrze w lustro i bede liczył swoje żebra bo pewnie powróce do stanu sprzed kilku lat. Jestem ektmorfikiem i kolejne kilogramy uciekają ze mnie jak woda z przewróconej butelki. Będe znów tym od czego przez tyle czasu uciekałem. Jestem totalnie załamany, bo czuje się jak by umarła najwazniejsza osoba w moim życiu. Choć pewnie nie każdy jest w stanie to zrozumieć .

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 419 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12996
ja cie rozumiem trzymaj sie i miej nadzieje ze jescze bedzie dobrze

"Tak jak na polu walki nie tego człowieka
Mam za najdzielniejszego, co najgłośniej szczeka,
Tak samo i pobożność szczerą w sercu kryje
Nie ten, co leżąc krzyżem, skręca sobie szyję".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
takie jest zycie przykładasz sie jak najbardziej a po dupie dostajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
Nie wiem co powiedziec...

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
no prze***ane musisz sie trzymać ziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1496
To straszne, ja cię rozumiem, przynajmniej staram się. Trzymaj się, niestety czasem tracimy coś co pielęgnowaliśmy tak długo i bardzo to kochaliśmy, takie jest to dupiate życie.

Kulturystyka...taaaak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Współczuje :(.
Dobry text, naprawdę. Nie wiem jak ja bym zniósł takie coś.

VETER może inny sport cię zainteresuje, czy też nie możesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
http://www.insomnia.pl/temat157802/#post9

Zamieściłem to tez na insomni ... i tam tez coś jeszcze napisałem ... podaje link jak by ktoś chciał przeczytać ...

Inny sport? Coś co nie przeciąża nadgarstków. Szachy? Pewnie niexle urosne od tego i bede miałsymetryczną sylwetkę. Beganie? Z moim metabolizmem to bede wyglądał jak Hannawald.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Basen, podtrzymasz mieśnie i na 100% nie obciążysz stawó
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 168926
Veter, trzymaj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
uu wspolczucia stary :((( wyobrazam sobie jaki to musi byc bol :(

-the power and the glory-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile bierzecie na bica??

Następny temat

jaki to rodzaj podlogi ?

WHEY premium