SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Różne postacie HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli bedziesz przestrzegal wszystkich regul (jedzonko, spanko i ciezki trening), to zdecydowanie TAK.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powyzsze sa utrzymywane w przyzwoitym poziomie. Planuje połączyć tez cykl z kreatyna, glutamina i serwatka, która chce spożywać już przez cały rok. Na HMB i glutaminie chce pojechac przez conajmniej 2 miesiace. Mam nadzieje ze te 500zeta za samo HMB to nie wyrzucanie pieniedzy w błoto.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Ja na cyklu z kreatyny + HMB + glutamina zrobiłem 5kg masy, z czego 3kg to była sucha masa mięśniowa (to co mi zostało po treningach aerobowych)
Siła skoczyła 15kg na ławie.
Cykl trwał 3 miechy.

Polecam!

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W moim przypadku bylo podobnie jak u Dabka. Cos jak lekki cykl sterydowy.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to fajnie
Mam taki cel - 8okg mięśnia do wakacji. Pożyjemy, zobaczymy.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Ja mam podobny cel Ale czy sie uda ....... Chociaz 6 kg ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak sobie oglądałem składy białka, i patrze ze sa tam niezle ilosci glutaminy [cos jak 20g/100 g białka]. Czy ten kwas glutaminowy w białku to czysta glutamina, i czy ona mi wystarczy.
Pytam z ciekawosci, chociaz juz zakupiłem 200g czystej glutaminy w proszku, i nie wiem czy nie lepiej kupować białko z ta glutamina.

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIVERSAL CRAETINE I MLO GLUTANINE

Następny temat

Super Mass Professional -HI-TECH

WHEY premium