SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Quinton Jackson myśli że jest Bogiem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464




jak podaje serwis Cage Potatoe, były mistrz UFC wagi Light Heavyweight Quinton "Rampage" Jackson może mieć troche więcej problemów niż bycie aresztowanym:

Rampage myśli że jest Bogiem... wdał się w kłótnie z trenerem na kilka dni przed pierwszym aresztowaniem. Postradał zmysły mówiąc o bardzo religijnych rzeczach i mówiąc ze jest Bogiem we własnej osobie. To zdarzenie miało być ukrywane ale po drugim aresztowaniu White powiedział że i tak sprawa ujrzałaby światło dzienne. Można nazwać to zachowanie schizofremią ale cokolwiek to jest rampage potrzebuje specjalistycznej pomocy. Jak narazie dogadanie się z Quintonem jest niemożliwe.

Business as usual

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak rampage niedlugo wroci do biznesu to wiadomo ze to bylo dla ochrony ale jak sie bedzie zbyt dlugo ciagnelo to kto wie . no niby jeszcze zalezy na ile i co przeskrobal . pozostaje czekac aby sie wiecej dowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
ty tez jestes bogiem, tylko uswiadom to sobie sobie

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
Nie chcę krakać, ale wydaje mi się, że Rampage już nie zobaczymy w oktagonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co najwyzej w pentagonie jak nastepnym razem bedzie ufo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
jemu to się chyba sufit na łeb spadł.... to może być schizofrenia, nie lubię Rampage'a, ale życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 486 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4630


Szkoda mi go-psychotka nie wytrzymała kontrowersyjnej przegranej z Griffinem, swoje dołożyły używki i Quinton wpadł w depresję. Oby się z tego stanu szybko wylizał...

-----------------------
BÓL CZYNI SILNYM
-----------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1322
Raczej kryją go, łącznie z trenerem. Po tej ostatniej wycieczce i zatrzymaniu przez policję wygodniej by mu było (a raczej jego prawnikowi), aby odpowiadał za czyny z pozycji niepoczytalnego. A jak rzeczywiście jeszcze okazałoby się że był pod wpływem... Ogólnie, biorąc pod uwagę brak poczucia humoru amerykańskich glin, Rampage jest w dupie...

Chiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie bedzie jak z inna gwiazda MMA - Paulo Filho, totalna depresja nie pozwala mu dobrze trenowac i walczyc. Swoje tez napewno zrobily srodki dopingujace, oraz dragi. Szkoda Quintona, ale jesli to prawda, to raczej nie zobaczymy go dlugo w Octagonie. Z choroby psychicznej nie wychodzi sie w kilka miesiecy, a w kilka lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Co za wariat. Przecież to JA jestem

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Fight or Die, mylisz się. Coś o tym wiem Można i to błyskawicznie. Ale to i tak jest w Tobie i nie wiadomo kiedy znów się odezwie.

Zmieniony przez - X-ruleZ w dniu 2008-07-30 09:15:28

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
wielu fighterom odbija prędzej czy później

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamed Khalidov - wywiad

Następny temat

prawie jak MMA... prawie robi wielka roznice

WHEY premium