SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Qrde wszystko mi sie pi***przy w tej diecie..Pomózcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wicie co, staram sie ułożyć diete od tygodnia,dostałem jak i przeczytałem rózne posty pod względem układania diety i wiem o co chodzi w tym wszystkim, ale nie jestm expertem w tej tematyce i zaesze jezeli dołoże jakis produkt odpowiadający zawartości białka to przekracza mi znowu węgly i tak dalej.:(
Czy ktoś poda mi prezykładową dietę rozłożoną na 6 posiłków dziennie z nastawieniem na przyrost masy mięśniowej???
Piszę przyrost masy bo podstawowym celem w tym sezonie jest zbudowanie konkretnej masy mieśniowej, natomist na drugi sezon chce to wszystko zacząć rzeźbic i ewentualnie przyjać jakaś dietę redukcyjną o ile bedzie to konieczne.
Moja budowa po części przypomina ektomorfika, ale jest troszke nieproporcjonalna, mam 29 lat ważę ok.64kg przy wzroscie niecałych 175 cm, oraz co chyba jest waznym czynnikiem w diecie moja budowa ciała z pewnoscią posiada poniżej 11 % zawartości tkanki tłuszczowej. Nie robiłem konkretny pomiarów ciała jedyne co narazie zmierzyłem to obwód bicepsa przy napietym mieśniu który wynosi 29cmm w pełnym obwodzie. Reszty nie mierzyłem.Nie bede tu opisywał wszystkich wymiarów ciała bo chyba nie jest to zbytnio potrzebne do ułożenia diety, jezeli sie myle to moge to podać w następnym poscie.
reasumujac bardzo was proszę o ułożenie przykładowej diety na budowę masy,
Chcę tyko dodac że mam strasznie silna przemianę materi. Oraz wydaje mi się ze ok 3000 kcal dziennie to dla mnie podstawa wyjściowa na "dzien dobry".
PLLeeeeaaseee prosze was o pomoc i z góry dzieki.



Maestr_o
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hyh ;]

to dodawaj produkty, ktore maja tylko bialka, lub tylko wegle (+ minimalne ilosci reszty).

bialko: jajka, tunczyk, odzywka, piersi

ww: ryz (no troche bialka ma, ale przezyjesz) i podobne


pozdro

haaron

--------------------------------
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* wqrza mnie te 10 minut, moze abon wykupie ;/
* pomoglem? kliknij gdzies tu ------------------------------------------------------------------------>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Wypelnij profil.
Uzyj wyszukiwarki.
Tu masz jeden link: https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=61463&forum_id=10&Topic_Title=&forum_title=Od�ywianie

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
Chyba nie chce byc grubasem.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DLA MNIE _DAM SOGI i to dużo ;-D

Następny temat

Dziwna reakcja na na mleko

WHEY premium