SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko od zupełnie zielonego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36
Mam pytanko czy mając 27 lat 182cm wzrostu i ważąc 63 kg nie ćwicząc i nie mając żadnej diety można jakoś przybrać na wadze. Oczywiście dieta wchodzi w grę lecz trening nie ponieważ pracuję dziennie po 16 godzin i nie mam na to czasu. Nie chodzi mi o rzeźbę tylko o przytycie. Czy kupiąc sobie np. kreatynę z czymś tam można przybrać na wadze. Proszę o konkretne odpowiedzi. A co powiecie na temat Testosterolu 250.

POZDRAWIAM

Szwarek_1

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
No jak diete bedziesz mial wyliczysz zapotrzebowanie kcal to waga podrosnie, ale czy chcesz tluszcz?? Lepiej pocwiczyc troszeczke chociaz trening domatoram jakies pompki czy cos...

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
pewnie ze waga podskoczy, i wcale to nie musi byc sam tluszcz
jezeli masz prace fizyczna, to ona ci pozwoli utrzymac tluszcz w miare na niskim poziomie
kreatyna jest na wzrost sily
a tak wogule jak nie chodzisz na silownie, to nie bierz sie za zadne suple ani odzywki, bo tylko kase stracisz

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nie ma szans, ządnych z powyzszych srodkow.Kup sobie odrzywkę węglowodanowo białkowa i popijaj miedzy posiłkami.
Vitalmax gainer 1 bedzie ok.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna problem!!!

Następny temat

Czy byl taki dzial gdzie sa objasnione rozne skroty??

WHEY premium