SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
Witam,

Wiek 22
Wzrost 172
Waga 74
Wymiary
Klatka 110
Lapka 38
Talia 81
Bf 14%
Stan zdrowia bdb
Pierwszy cykl
Klatka 120 mc 170 przysiad malo (robie ciagle przysiady ale nogi mam tak slabe ze glowa mala laski dygaja więcej ode mnie xd no ale tak ze140 bym moze dygnal

Trening split
Dieta jest
2g bialko tluszcze 1g reszta wegle teraz podbije bialko na2,5 i resztę kalorii weglami tak ok. 500kcal

Cel masa


Cykl 1-16 150mg e4d enth

Bije pon/cz po 150mg 300mg tescia tygodniowo



1. Jakie igly dac do enth i hcg?

2. To mój pierwszy cykl czy w zewnętrzną strone uda (czyli prawe udo prawa strona, tak? ) będą dobre injekcje raz lewa, raz prawa

3. Czy do cyklu na enth warto do pct dodac proviron, jak dobrać dawki? Mam clomid nolve i proviron na pct no i hcg oczywiście

4. Czy akard i cynk przy takich dawkach są zbedne ?

5. Znacie jakis fajny poradnik jak robic injekcje, kurde naczytalem sie sporo ale nadal mam obawy :D

6. Robie splita na większe partie mam narazie 16 serii a na mniejsze 12 - jesli na cyklu dam 20serii na większe i.na.mniejsze 16 to powinno byc.ok? Oczywiscie wkleje tu potem diete i trening do oceny

7. Kiedy dac kreatyne, odrazu po skonczonym teściu czy dopiero po wejsciu na clomid?

8. Wyjezdzam.na wakacje w pod koniec cyklu na 6 dni jak raz przybije e6d to bedzie.to jakis problem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
DHT powstaje w procesie przeksztalcania testosteronu poprzez 5 alfa reduktaze.Zasada jest prosta, im wiecej testosteronu tym wiecej DHT.
DHT wiaze receptory androgenowe o wiele silniej niz testosteron, jednakze jego celem nie sa receptory w miesniach jak to jest w przypadku testosteronu ale receptory w tkankach i narzadach(np prostata,gruczoly lojowe) co powoduje rozrost tych narzadow i tkanek.
Jednak nalezy pamietac ze calkowite wyeliminowanie DHT podobnie jak estradiolu jest niekorzystne dla naszego organizmu podczas budowania masy miesniowej a to dlatego ze jak wskazuja badania ze i estradiol i DHT zapewniaja wysokie tempo anabolizmu bialek miesniowych co powoduje rozrost masy miesniowej.
To sa takie podstawy

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
6 lub 7 25-40 mm długości , hcg można bić też podskórnie
tak
można zależy w jakim celu
acard biorę profilaktycznie zawsze na cyklu
http://www.spotinjections.com/index3.htm
-
kretkę biorę 11 miesięcy w roku
spokojnie wystarczy iniekcja na 6 dni , wrócisz to przybijesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ja nie biorę acard/cynk. Kretyna może lecieć cały rok, ale w umiarkowanych dawkach. Spotkałem się z przypadkami że stosuje się ja niemalże jak metkę piramidki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
A jak lepiej hcg brać np. 2x2500 czy w mniejszych dawkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Z reguly nie ma znaczenia. Co osoba to rozne upodobania, sam 5k iu rozbijam na dwie inj tak jak piszesz. Sa rownie osoby co daja mniejsze dawki 500-1000iu a przez dluzszy okres. Byl gdzies na forum temat odnosnie dawkawania hcg i opinie ludzi co komu lepiej pasuje, ale nie moge sie w tej chwili go doszukac. Sproboj moze Ci sie uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W trakcie cyklu mozna i 2 x 2500. Przy PCT można spróbować inaczej.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
Czyli jesli koncze enana i daje 500 e2d

I daje 10000 jednostek to samo hcg bedzie trwało ponad miesiąc, to mozliwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Do PCT dałbym 15000j.
2500j x 2 e2d i pozniej 1000 x 10 e2d.
Tak, to możliwe. Nie ma pośpiechu na odbloku.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
ab1996
Czyli jesli koncze enana i daje 500 e2d

I daje 10000 jednostek to samo hcg bedzie trwało ponad miesiąc, to mozliwe?


Jesli rozbijesz HCG 10 000 iu na dawki 500 iu co 2 dni to wyjdzie 20 iniekcji co drugi dzien czyli 40 dni podawania HCG - moim zdaniem za dlugo.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
A jesli chodzi o odblok ty myslalem tak

4x2500 hcg

Clomid
50mg, tamofixen 20mg i provi 25mgg

Po 4 tyg badanie czy przysadka ruszyla

Jesli tak to odstawiam clomid i proviron a tamofixen ciagne przez tydzien jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
ab1996
A jesli chodzi o odblok ty myslalem tak

4x2500 hcg

Clomid 50mg, tamofixen 20mg i provi 25mgg

Po 4 tyg badanie czy przysadka ruszyla

Jesli tak to odstawiam clomid i proviron a tamofixen ciagne przez tydzien jeszcze


Wszystko ok tylko zrob badania po HCG:test,estradiol,prolaktyna.
Do HCG dalbym tez jakis IA aby trzymac estro w ryzach.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

b.m cykl

Następny temat

Jakich olejów najchętniej używacie do iniekcji domięśniowych?

WHEY premium