SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie redukcji ( szczególnie Solaros)

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Płeć : mężczyzna
Wiek : 27
Waga : 75
Wzrost : 172
Obwód klatki : nie mierzyłem
Obwód ramienia : 37
Obwód talii : 81
Obwód uda : 62
Obwód łydki : 39
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 12-14%
Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu trening siłowy +3x w tygodniu aeroby
Odżywianie : Aktualnie jestem na IF okno od 8:30 do 16:30. DT: B- 200g. T:100g. W:100g. DNT: B-200g. T:100g. W:50g.
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : raczej nie stwierdzone, przy dużej ilości węgli, wzdęcia
Stan zdrowia : bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia/bieganie itp.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Johimbina/Synefryna/Kofeina oraz Test 250 e5d
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : cbl

Witam,
Aktualnie jestem w trakcie redukcji. Startowałem z kaloryką na poziomie 3020kcal (DT B:200g/T:135g/W:250g, DNT: B:200g/T:135g/W:200g), aktualne wartości w ankiecie. Waga startowa 81kg, obwód pasa 87cm. Mam kilka pytań odnośnie dalszego etapu redukcji, dopadł mnie lekki zastój i dość kiepskie samopoczucie. Zastanawiam się nad wprowadzeniem takiego ala VLCD z założeniem B:200g/ T: 50g/ WW:30g oraz ładowania co 6-7 dni. Pytanie czy takie rozwiązanie może się sprawdzić? Jak póżniej wyjść z takiego VLCD bez zbędnego nabierania tłuszczu? Planuję wejść później na masę z CBL bo bardzo dobrze mi służyło, tylko teraz urodziła mi się córeczka i ćwiczę rano przed pracą, czy ten protokół może się sprawdzić w przypadku IF z oknem prowadzonym od 8:30 do 16:30 skoro cała pula węglowodanów powinna być zjedzona po treningu ( popołudniu aż do wieczora). Jest jakieś wyjście z tej sytuacji? Czy może zamiast VLCD mógłbym zastosować CN? Tylko pytanie również jak je przeprowadzić, czytałem, że można przeczekać do godzin wieczornych na odzywce białkowej itp ale jak kończe okno o 16:30? Jestem na teściu w dawce 250 e5d jako antykatabolik, estrogen trzymam w ryzach. Przepraszam za lekki chaos ale mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi:) Chciałbym zejść do jak najniższego BFa a później stopniowo dodawać kg.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Jak znajdę więcej czasu może założe dziennik, żeby się bardziej zmotywować do działania.

f*** YEAH!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Witajcie ponownie,
Dzieki cayek, zdecydowanie refeed sie u mnie lepiej sprawdza nie lapie tak wody a powoli sie rusza, ale jest jedno ale musze je robic nie czesciej jak raz na 9 dni lub dluzej. Wrzucam pogladowo fotke, ile tu moze siedziec tluszczu, wg kalipera i wyliczek ok. 8-9% realne to w ogole? Nie wiem czy nie zaczac stopniowo masy ( czy to juz wystarczajaca podstawa)?. Robilen ostatnio badania pare parametrow mi sie rozjechalo, jakby anemia stad tez rozwazam o ewentualnym przejsciu na mase zeby organizm dostal odpoczynek.




Dodam, ze lacznie od lutego zrucilem 10kg i ok 13cm w pasie, powinienem byc zadowolony ale sledzac dziennik sola, sami wiecie inny byl cel, ostrzejsza sykwetka, z drugiej strony jest to moja pierwsza redukcja, moze na nastelnej po wywaleniu bledow tegorocznej bedzie jeszcze lepeij?... kto wie


Zmieniony przez - Smoczek17 w dniu 2017-04-27 21:58:11

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663976
dlaczego na vlcd musisz zjeść całe ww po trg?
vlcd się świetnie sprawdzi tym bardziej że masz podkład z saa tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Zle mnie zrozumiales,pewnie przez chaotycznie napisany tekst. Chodzi mi o pozniejsze wyjscie z vlcd i przejscie na cbl gdzie wegle zaczynaja sie po treningu. Jak teraz wejsc w vlcd od razu ciac kcal do zalozonego progu czy schodzic stopniowo? Jak pozniej z niego sensownie wyjsc zeby sie nie zalac jak swinia?


Zmieniony przez - Smoczek17 w dniu 2017-03-09 22:47:11

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663976
Od razu wskakujesz na vlcd
Ja wychodzilem dosc szybko
Pierwszy tydz kcal dokladalem
500-500-750-750-1000-1000-1000 i na minus 500 na tydzien
Nastepnie zero i plus

Kazdy organizm inaczej bedzie odpowiadac na dolozenie kcal musisz obserwowac i korygowac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Dodawales tyle ile wymieniles a poznien odejmiwales 500 tydz? Jakie makro trzymac moze byc 200b, 50ww, 50 t? Czy te 50 g wegli popsuje wszystko? A jak sue na sprawa z cbl przu porannym treningu jest jakiejs obejscie ?

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663976
u mnie raz ww było 30 a raz ponad 50 i nie zauważyłem jakiegoś spowolnienia


nie dokładałem tak szybko kcal ale nie doszedłem do zera tylko chwilkę poleciałem na minus 500
teraz od wtorku wskakuje na vlcd ale ja włącznie z większą ilością wspomagania to wyjde z vlcd w dwa dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Heheh

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jamie jest obecne pytanie bo nie ogarniam?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
A jak ty bys to widzial sol?

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Jak wyjsc z vlcd to jedno a kolejne to czy jest jakas szansa zeby prowadzic poznienj cbl kiedy trenuje rano i rano mam okno zywieniowe?

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Albo jak łodzianin- że szybko dodajesz kcal / głównie węgle. Lub stopniowo co 7/10/14 dni po te np. 50g wegli. Więc albo o dowalasz od razu z vlcd na ~80%cpm. Albo dodajesz stopniowo . Dochodząc do swojego zera. Anie pora kiedy ćwiczysz ani kiedy masz okno uczty nie ma znaczenia. Powiedz mi jaka jest różnica jeśli zjesz np. 3000kcal od 10 do 18 lub 3000kcal od 16 do 24? Albo czy uczta będzie trwała 6,7,8 czy 9godzin?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] W drodze po formę..

Następny temat

[BLOG] MAX11 w drodze po formę..

Wiecej