SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie mojego planu treningowego jak i skomplementowania

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 1318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2869
Witam mam pytanie odnośnie mojego planu treningowego jak i skomplementowania otóż
ćwiczę 3 razy w tygodniu plan jest zbicie masy tłuszczowej wazę 82 kg przy wzroście 173
na siłownie chodzę ponad miesiąc i udało mi się zrzucić 5 kg chciałbym jeszcze spaść przynajmniej 5 kg
plus fajnie było by złapać więcej siły i podnieś masę mięśniowa
ćwiczę głownie siłowo
w pierwszym miesiącu spadłem 5 kg .
z suplementów na start miałem
białko - HI-TEC PROTEIN 1000g WHEY BIAŁKO 100% COMPLEX WPC
i przedtreningówke IRON HORSE IRON PUMP 540 g
aktualnie od 2 tyg stosuję:
OLIMP CREATINE XPLODE 500G KREATYNA ( 2 razy w ciągu dnia: 1 miarka na czczo plus 1 miarka wieczorem lub w dzień treningu 1 miarka na czczo plus w czasie treningu 1 miarka )
aminokwasy : SFD BCAA + G-MAX 2.0 500G (około treningowo- przed i po )
przed treningiem również - IRON HORSE
moja dieta wygląda tak że ograniczyłem posiłki i staram się nie jeść pieczywa więcej serków ryb itd

mój plan treningowy wygląda tak:
wtorek

klatka
4 ćwiczenia po 10 serii
biceps
4 ćwiczenia po 10 seri

czwartek
barki
4 ćwiczenia po 10 serii
triceps
5 ćwiczeń po 10 serii

sobota
klatka
4 ćwiczenia po 10 serii

plecy
2 ćwiczenia po 12 serii
nogi
2 ćwiczenia po 12 serii


Zastanawiam się co można było by zasuplementować aby osiągnąć wzrost siły plus wzrost masy mięśniowej czy dorzucić teraz znowu białko?
jak i również plan mam taki aby zacząć biegać na bieżni przynajmniej 10 minut przed lub po treningu




Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-02-12 09:26:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
Tylko teraz sprecyzuj nad czym pracujemy nad masa / sila czy redukcja?trening nieodpowiedni jak dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2869
Cel aktualnie to spadek 5 kg tłuszczu
chciałbym również aby mięśnie złapały w miarę wygląd wiem że na redukcji to jest ciężka sprawa ale myślę że
do tej pory miałem tryb życia siedzący to samo to że teraz ćwiczę na siłowni już coś daje
mięśnie po 1 miesiącu w miarę ok.. wzrost siły też jest ale może robię coś złe i można to lepiej
dlaczego tranking zły w czym błąd?



Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-02-12 10:09:33

Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-02-12 10:14:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
Trening w dziale trening dla początkujących . Na początku powinienes wybrać FBW . Trening dzielony / maszyny zostaw w spokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2869
3 tygodnie ćwiczyłem obwodowo, czyli wartało by wrócić do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
fbw bazujacy przede wszystkim na wielostawach bedzie dla Cb dobra opcja

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2869
3 tygodnie ćwiczyłem obwodowo, czyli wartało by wrócić do tego
tzn. każda parta w każdym dniu treningowym np 5 ćwiczeń po 5 serii?
czy jednak zmienić ilość powtórzeń..
i drugie pytanie co z suplementacją czy dokładać to białko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
Odżywka białkowa jest stosowana do uzupełnienia braków w diecie . Sam musisz wiedzieć czy potrzebujesz uzupelniac białko w diecie . Trening czytaj w dziale trening dla początkujących .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2869
No tak zgadzam się z tym.. wiem że kreatyna działa w taki sposób że rozkurcza komórki w mięśniach i w momencie ćwiczeń napełnia ja woda , to w taki krótkim opis działania .. czy jeśli dorzucił bym białko.. nie pomogło by to aby mięśnie rosły rosły ? czy może coś innego
do tej pory efekt ok.. zadowolony jestem.
zastanawiam się nad tym FBW na początku ćwiczyłem obwodowo czyli każdy mięsień na treningu ale mi zabierało to dużo czasu a niestety 3 godziny na siłce to dla mnie zadużo nie z powodu zmęczenia a brak czasu
czy np podzielić treningi w ten sposób że np w jeden dzień klatka, biceps, barki a na drugi trening plecy, triceps , nogi i przeplatać to na zmianę
czy to nie ma sensu ?
myślę ze robić te ćwiczenia np 3 serie po 12 powtórzeń zwiększając co serie ciężar



Zmieniony przez - Hubertus84 w dniu 2018-02-12 12:42:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
Trening FBW masz zrobić w max 70-90 min a najlepiej 60 mon . Jeżeli trening trwa 3 godz to albo jest przeładowany albo się opierdzielasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepiej przyswajalne bialko (izolat najlepszej jakosci)

Następny temat

Fat burner efekty

WHEY premium