sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Pytanie o zapotrzebowanie przy budowaniu masy mięśniowej

Wysłana -
Tak więc jak myślałem, moje słowa i nie tylko moje się tutaj potwierdziły.
Redukcja z priorytetem.
Wysłana -
Dlatego też zacząłem od 3 tygodni bieganie i puki co waga spada. Domyślam się że to może być temat długi jak rzeka ale jakby ktoś z was powiedział mi co powinienem robić(ćwiczyć), spożywać i jakie suple by mi do tego pomogły to byłbym wdzięczny. Dodam że nie zależy mi na tym by mi np waga spadła do 85kg ale chciałbym jakoś "ukształtować" swoje ciało. Z góry wielkie dzięki
Wysłana -
http://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html 
Wysłana -
Dieta redukcyjna - czyli liczysz zapotrzebowanie,odejmujesz 300 kcal, makro rozkładasz następująco: 2 g białka na kg masy ciała (prawidłowej czyli ok 80 kg), min. 1 g tłuszczy, reszta ww. I trening siłowy, FBW, oparty o ćwiczenia wielostawowe. Bieganie sylwetki nie ukształtuje. Suple na tym etapie zbędne, ew. omega3 lub tran.
Wysłana -
co do treningu zacznij od podstaw http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
Wysłana -
kamilplnk
Tkwisz w bardzo duzym bledzie
Po pierwsze nie da sie robic masy i redukowac tluszcz,masa to kalorie na plus a redukcja tluszczu minus kaloryczny
Druga sprawa przy takim poziomie zatluszczenia miesnie slabo sie buduja i w wiejszosci bedziesz dalej sie obtluszczal i nachodzil woda

Nie tkwi w żadnym błędzie. Napisał, że chce spalić tłuszcz przy jednoczesnym budowaniu mięśni.
Jak ktoś w życiu żadnego żelastwa nie miał w dłoniach, to spokojnie może robić jedno i drugie. Dopiero od pewnego poziomu zaawansowania staje się to niemożliwe. Oczywiście nie będą to takie przyrosty jak na masie, ale zawsze. Ja sam obecnie ćwiczę od 3 miesięcy porządnie, jestem na małym deficycie i dalej buduje mięśnie zdecydowanie. A jak miałem naście lat, to pamiętam, że miałem chory deficyt, a mimo to i tak budowałem mięśnie. Noob gains.

Zmieniony przez - xorton w dniu 6/14/2017 9:08:25 PM
Wysłana -
Patrząc na sylwetkę to reduckja, czy zbuduje coś pod nią mięśni to będą jego, ale z takim bfem branie się za diety masowe to będzie bład.
Wysłana -
Przede wszystkim polecam skupić się nie ma masie ciała a na obwodach i wyglądzie sylwetki. Kg nie świadczą o tym jak wyglądasz.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź