SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o towar

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Witam mam pytanie czy gryfy śrubowe o średnicy 28mm i długości 400mm będą jeszcze dostępne ? Jeżeli tak to w jaki sposób mógłbym dwa takie gryfy zamówić oraz czy można by je zamówić z niezbędnymi zaciskami?

Chodzi mi o ten gryf
http://www.marbo-sport.pl/product-pol-15934-Gryf-krotki-srubowy-28-mm-40-cm-MW-G40s-Marbo-Sport.html


Zmieniony przez - Bermax w dniu 2017-02-20 16:14:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Polecam wypełnić poniższy formularz kontaktowy (niebawem uzyskasz odpowiedź):
http://www.marbo-sport.pl/contact-pol.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Mam kolejne pytanie ponieważ zdecydowałem się na gryfy o średnicy 30mm niestety w Państwa ofercie do gryfu lekko łamanego oraz prostego o tej średnicy zaciski nie są dodawane a opcja dokupienia ich oddzielnie jest niemożliwe ponieważ w Państwa ofercie nie ma zacisków sprężynowych o średnicy 30mm czy jest to jakiś tymczasowy brak towaru czy jest on całkowicie nieosiągalny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Pytania związane m.in. z dostępnością produktów w sprzedaży proszę kierować na: [email protected].
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka do brzuszkow jak i do wyciskania sztangi glowa w dół

Następny temat

Prasa do nóg a średnica obciążenia

Wiecej