SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1520 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31223
Nie wiem czy pytac w dziale suplementacja czy u Cybera czy tutaj ale postanowilem ze jednak tutaj dostane konkretna odpowiedz.

Na wstepie zaznacze ze nie chce brac sterydow ale zastanawiam sie nad ph (czy to aby nie to samo?!).

Z tego co zdazylem zrozumiec to sterydy oraz ph bierze sie aby zwiekszyc poziom testosteronu we krwi (pewnie nie jest to jednny powod). Poprawcie mnie jesli jestem w bledzie. Dlaczego przy braniu sterydow i ph powstaje zatem ginekomastia? Przeczytalem dzisiaj w jakiejs "madrej" gazecie ze 30-40% mlodych mezczyzn w PL cierpi na ginekomastie a spowodowane jest to niskim poziomem testosteronu. Jak wiec jest.

Dodam od siebie ze mam sporo tluszczu w okolicach piersi. W zasadzie to mozna powiedziec ze mam piersi. Boje sie cokolwiek wziac zeby nie zrobily sie jeszcze wieksze. Moj lekarz zbagatelizowal problem, chyba wybiore sie do prywatnego. Kiedys myslalem ze grubi tak po prostu maja bo bylem naprawde gruby ale schudlem 27kg i nadal mam piersi.
Chyba troche wyszedlem poza temat, ale moze ktos mi poradzi co zrobic.

Dzieki




BLo

Lajf iz brutal end samtajms kopas w dupas

Zmieniony przez - blo w dniu 2002-06-16 17:07:46

BLo

hmmmm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Chodzi nie o poziom testosteronu(mówię o ginekomastii)
ale o stosunek testosteronu do estrogenu. Im bardziej na stronę estrogenu, tym większa możliwość wystąpienia ginekomastii. Co do lekarza, to spytaj go czy nie wypisze ci tamoxifenu.
Pozdrawiam

Son Gochan Moderator działu doping

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1520 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31223
Dzieki

sog

BLo

Lajf iz brutal end samtajms kopas w dupas

BLo

hmmmm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1520 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31223
Gochan, czy mam zalatwic ten tamoxifen na teraz zeby poprawic moj wyglad czy na czas kiedy bede chcial wziac jakies ph?

BLo

Lajf iz brutal end samtajms kopas w dupas

BLo

hmmmm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
tak jak mowi Gochan...
dodam jeszcze ze nadwyzka testosteronu rowniez latwo aromatyzuje do estrogenu, dlatego czesto podczas cyklu pojawia sie gyno... a kiedy odstawiamy sterydy, organizm nie produkuje endogennego testosteronu, przez co jest go o wiele mniej niz estrogenu, ktory powoduje gyno

g4bb3r
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Albumina

Następny temat

do 3ciego lipca.

WHEY premium