SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o omnadren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc mam 10 omkow i biore 1 strzala na tydzien przyjdzie mi cos po takim cyklu??? bo nie mam kasy zeby cos do tego dokupic :((( mam 23 lata i kiedys bralem 5 strzalow tak ze to moj 2 cykl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
Profil.
Dieta.
Zostalo ci troche kasy na clomid, nolvadex o suplementach i odzywkach nie wspomne??

____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

Fat Bastard w Dopingu.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
big przyszla dzis do mnie przysylka z fkitami
pamietam ze w jakims topicu napisales "bujasz w oblokach .. zjedz na ziemie" czy jakos tak
zeskanowac to co przyszlo?
czy poczekac az przyjdzie fina ?
mozliwe ze gdzies w domu mam jeszcze opakowania po finie wiec poszukac czy raczej ufasz moim slowom?

receptor 10 omek na 10 tyg moze byc
dokup clomid (z 20 tabsow najlepiej)
kreatyna gluta i jakies aminki tez by sie przydaly po cyklu

-----------------
blinG! blinG!
nie spie od 4 dni ... nie wiem dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
o jadnak znalazlem twoja wypowiedz =]
w co ty dokladnie nie wierzysz? w to ze nie ma tych 20 gramow tren w 1 opakowaniu finy czy w to ze to nie dochodzi do polski czy moze w to ze zrobienie tego jest piekielnie trudne?

btw pisze to bo chce przekonac ludzi do finki =D

-----------------
blinG! blinG!
nie spie od 4 dni ... nie wiem dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przyjdzie ale duzo spadnie albo wszystko jak tego nie bedziesz umial powstrzymac nie ma sensu brania samego omnadrenu lepiej polaczyc z meta chociaz!!!!!!!!

JESTEM BOGIEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile mi przyjdzie kg po tych 10 strzalach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha i jak to przestane brac to ile sobie przerwy zrobic?? bo zamiezam przywalic jeszcze 25 strzalow omki i 300 mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kazdemu przychodziz wiecej ja narazie po 3 strazlach omki i 40 metki przybralem 6kg wagi i 2 cm w lapie!!!!!!!!
h**owycykl za duzo omki bierzesz max 200 metki i 10-15omki.
musisz odzczekac bo bedziesz mial zablokowane jaja i nastepny cykl nic ci nieda!!!!!!
masz kclomid po cyklu kreatynke glutaminke!!!!!!!!!!!!
poczytaj troszku a nie sie za kokx bierzesz jak pojecia nie masz
!!!!!!!

JESTEM BOGIEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
!!!!!!!!!!!

-----------------
blinG! blinG!
nie spie od 4 dni ... nie wiem dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A WIEC OMJA ODPOWIEDZ JEST TAKA WAL SE TE 10 STRZAŁOW OMKI I JEST SUPER POTEM DYCHNIJ TRZY MIECHY NA SUCH A WIDZ E ZE NIEMAS ZPOMYSŁU AN 25 OMENOW I TRZYSTA METY TO JA LUBIE DORADZIC KOLEGOM JA BYM TO WZIOŁ TAK METKI 280 NA 10 TYGODNI WTAKICH ILOSCIACH 3-4-5-6-7-7-6-5-4-3 A OMNADREN WTAKI SPOSOB TYLKO MUSISZ DOKUPIC JESZCZE JEDEN STRZAŁ 1-2-3-3-4-4-3-3-2-1CZŁOWIEKU KTOS MOŻM MUWIC ŻE TO DLA CIEBIE ŚMIERC JA CI POWIEM CHCES Z BYC DUŻY TO MUSISZ DUŻO JEŚ KOKSU I ŻARCIA NIE ZAPOMINAJĄC O TRENINGU I ODPOCZYNKU PAMIĘTAJĄC O TYM ZE KTOS KIEDYŚ TY POWIEDZIAŁ ŚWIAT JEST ZBYT DUZYM ŻEBY BYC MAŁYM NA PIS Z JAK OSIĄGI A MOWIE BĘDOŁ WIELKI I STRASZNE HEJ

bhutan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bhutan a ile przyjdzie mi masy po tym cyklu co???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Peritol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

cykl na mase

WHEY premium