SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o kreatynę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio dość często zacząłem czytać te forum dyskusyjne ... Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy i chcę zacząć brać kreatyne ale nie wiem jaką kupić i jak ją dawkować :). Jeśli ktoś by mi mógł pomóc to prosze :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
KREATYNA FITMAX Z DEKSTROZA,TREC 200MESH -SKUTECZNE NAPEWNO DO KTOREJS Z KREATYN MOZESZ DODAC GLUTAMINE B.DOBRY EFEKT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
A ile juz cwiczysz i jakie masz dotychczasowe efekty ?? :)

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmm efekty powiadasz :) Ja po sobie nie widze zbytnio efektów ... ale możliwe że jestem śilniejssy :). a jak co to zobacz profil kluboway :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Z tego co widac w profilu to mozesz jeszcze poczekac z ta kreatyna. Ale jezeli tak bardzo Ci na tym zalezy zajzyj do dzialu suplementacja

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem dlaczego mi piszesz że mohe jeszcze poczekać ? Mi się wydaje że najlepszy moment jest teraz <--- mam wakacje i moge więcej czasu poświęcić na pakowanie :). o Właśnie a jaką kreatyne byś polecał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Sam nie bralem zadnej kreatyny (mam nadzieje ze nie bede musial przez jakis czas jeszcze :) ). Ale jak mowilem jezeli uwazasz ze to dobry moment to zycze duzych przyrostow masy/sily . Co do polecenia to naprawde zajrzyj do suplementacji albo wpisz w wyszukiwarce bylo o tym juz naprawde baaaaaardzo duzo postow.

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Możesz poczekać,bo stosowanie specjalistycznych odżywek na Twoim poziomie jest niepotrzebne-wiele efektów możesz osiągnąc poprzez właściwą dietę, odpowiedni trening i dostosowaną do niego regenerację.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmmm ciągle słysze o dobrej diecie odpowiednich treningach ... No nie wiem co ja moge w mojej diecie zmienić oka opisze wam ją (ale się nie śmiejscie).
rano wstaje jeden talerz płatków "corn flakes"
następnie jak jestem głodny to jeszcze serek wiejski
później siłownia o 11:00 i po jakaś bułeczka ze zborzem na niej
póxniej obiad
i po jakiś 3 godzinach znów ser biały i siłownia i coś na wieczór jakaś kromka albo coś :) czy to jest odpowiednia dieta według was ?
a co do treningu to jest najbardziej urozmaicony jak na jedną ławeczke, wyciąg i modlitewnik średnio sprzętu(sztangietki, skrzywka i gryf) i obciązenia oczywiście

Thnx za odpowiedzi narx :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Powiem tylko tyle-weź tabele składników odżywczych i policz ile czego jadasz(BTW)-odnieś to do swojej wagi i sprawdź czy to dobra dietka.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh i tak jem tego za mało bo według większość ludzi co czytałem ciało potrzebuje 1,5-2g białka / kg ciała i 6 węglowodanów na/kg a ja jakbym miał jeść tyle potraw żeby było tego ok (100 g białka minimalnie) no to bym się w żadne spodnie nie mieścił a więc jakaś odżywka by mi się przydała, ale jeszcze nad tym dokładnie pomyśle :)
narazie

P.S. sorry że michail pytam ale czytałem twój profil klubowy i napisałeś w nim że miałeś kontuzje ... czy ona była spowodowana ćwiczeniem (jak nie chcesz nie odpowiadaj) sorry za ciekawość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Miałem operację trzustki.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie wiem jaką dietę zastosować żeby były fajne przyroty :(

Następny temat

PROSZE O PLAN TRENINGU

WHEY premium