SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Pytanie o dietę

Wysłana -
Witam.Obliczyłem sobie dokładnie na kalkulatorze zapotrzebowanie na kalorie, wyszło mi 2470kcal na dzień(mam 16 lat 51kg wagi i 170cm wzrostu).korzystałem z tabeli kalorycznej zeby ułozyc sobie diete, ale tam mamy podane wart.odż na 100g produktu.Czy aby dokładnie policzyc kalorie posiłków musze każdy z nich ważyć??Czy jakos w przybliżeniu?Ale wtedy nie ebdzie to dokładna ilosc kcal:/
Prosze o odp.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
a jak inaczej to zrobic jak nie wazyc ?
Wysłana -
no ale np płatki owsiane mam też ważyć??
Wysłana -
Ja ******le. Ale problem.
Wysłana -
kuba.s jak ci sie cos nie podoba to nie pisz ja chciałem tylko aby ktos mi odpowiedział na pytanie
Wysłana -
A umiesz myśleć??
Przykładowo rozsypujesz sobie np. do pięciu literatki. I tak 5 razy wsypujesz i wysypuje gdzies indziej. Jeżeli po 5 razach opakowanie bedzie puste to znaczy że podzieliłeś na 5 i wtedy masz 100 g (przy opakowaniu 0,5 kg.)
Wysłana -
No dobra a przy okazji sie zapytam o jeszcze jedną rzecz.Chcę trochę przybrać na masie, wiec czy to cos pomoże jak przed i po treningu bede rozpuszczał serwatkę w proszku i pił?
Wysłana -
Serwatkę - NIE
Białko serwatkowe - TAK
Nie myl serwatki z białkiem serwatkowym bo to wie różne rzeczy. Serwatka jest do niczego, zaś wyizolowane z niej białko jest bardzo dobre
Wysłana -
No niestety mam tylko zwykłą serwatkę spożywczą w proszku załatwiłem sobie z mleczarni.Piję zawsze przed i po treningu ok 350ml
Wysłana -
Wyrzuć ją
Ma duzo laktozy
Wysłana -
No ale generalnie może ona przynieśc jakies + ?? Bo słyszałem że tak, nie jest rewelacyjna ale zawsze cos
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź